Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 18 апр. 2007, 10:39 ч.
  • Преглеждания  693  Мнения  7  Онлайн  1
Отговори
  • София
Та това ми е питането.Ако има много ще се радвам.Чувам добри отзиви за магазина.

Реклама
# 1
  • София
 newsm78  Аз изобщо не съм чула такова нещо. Ще махат Рамстор, така ли да разбирам?

# 2
  • в ябълковата градина
Те са го махнали вече Рамстора.
За Кауфланд - да, поне така се говори из квартала.

# 3
  • София
Аз пък чух ,че някаква игрална зала щяло да стане.Не претендирам ,че ми е достоверна информацията Grinning

# 4
  • София
оф дано да е Кауфланд.много обичам големи магазини.обикаляш на спокойствие,може да се влезе с количка а и има богат асортимент.

# 5
Kауфланд е подобие на селски хоремаг!!! Ужасен магазин! Вътре е затрупано от някакви сурогати, неизвестни марки на стоки от първа необходимост. Не пазарувам от там! Naughty

# 6
  • София
Аз пък чух, че Кауфланд са искали да купят магазина, но са се отказали, защото цената не им била изгодна това означава сега вече няма смисъл да го купуват от посредник, защото цената ще бъде още по-голяма.

# 7
  • София
Kауфланд е подобие на селски хоремаг!!! Ужасен магазин! Вътре е затрупано от някакви сурогати, неизвестни марки на стоки от първа необходимост. Не пазарувам от там! Naughty
Peace

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт