Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

при палмите и алигаторите,FL

за еднократна употреба.Търсих по пазара, но има само пластмасови а те са прекалено тънки и се кривят.Пимагайте моля че ми трябват 50бр. за петък.
Цитирай

София

При магазина на Чико при Южния парк имаше и магазин за най-различни опаковки, чинийки, фолиа и т.н. Точно стиропорени не помня дали има, но все нещо подходящо ще харесаш
Цитирай

София

В ХИТ-а.Точно срещу касите.Има и чаши.
Цитирай

София

Виждала съм в опаковки по 12 в едно магазинче за опаковки на ул. Цар Самуил малко преди Женския пазар като се върви от Хр. Ботев. Чашите бяха по 200 мл. мисля (сравнително големи)
Цитирай

София

Аз се сещам за едно магазинче на Красно село и едно в Надежда,ако ти вършат работа свиркай ще ти обесня къде точно Very Happy
Цитирай

София

На "Стамболийски", преди пазара "Димитър Петков" (ако вървиш в посока пазара се пада от ляво) има книжарница със специализиран щанд за всякакви тарелки, опаковки, чашки, вилички, кутии с капаци и т.н.
Цитирай

София

На "Стамболийски", преди пазара "Димитър Петков" (ако вървиш в посока пазара се пада от ляво) има книжарница със специализиран щанд за всякакви тарелки, опаковки, чашки, вилички, кутии с капаци и т.н.
Да, там има, скоро минавах.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.