Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

здравейте,

казвам се рали и съм на 25 год. въпреки, че в момента не съм бременна, реших да се ключа тук, защото имам следният проблем- употребявам противозачатъчни марвелон поради нередовен и болезнен цикъл и поликистозна структура на айчници. искам да започна пак редовни тренировки и диета с цел отслабване за лятотото. та дали ще е възможно това при употребата на марвелона и дали това няма да намали контрацептивния ефект?

ще е радвам на мнения и отговори Love
Цитирай

на 3 градуса от адът

ами пробвай
  противозачатъчните действат на всеки организъм различно
 ще свалчш по бавно - но ще сваляш
ако се огледаш из форума може да си избереш подходяща диета
Цитирай

Гърция

Преди доста години съм пила Марвелон. При мен подейства много добре, нямах никакви оплаквания, не съм напълнявала от него и най-важното реши ми проблема. Не мисля, че би ти попречило приемането му на активното спортуване и диетата, стига разбира се това да не означава пълен глад и рязко сваляне на килограми.
Посъветвай се с гинеколога си, за да си спокойна.
Успех
Цитирай
Преди няколко години съм пила Марвелон. В момента пия Логест и определено съм много по доволна.
Цитирай

Бургас Славейков

Най-добре се посъветвай с лекар Peace
Цитирай

Варна

От 8-9 години Marcelon и мога да кажа,4е не ми влияят на кг.По-скоро лакомията ми пречи.А затова,4е действието им може да се намали ако си на диета-не.Постоянно съм на диети и ако това имаше значение досега щях да имам поне 1 нежелана бременност.
Така че действай !!! Wink
Цитирай

дали ще е възможно това при употребата на марвелона и дали това няма да намали контрацептивния ефект?
няма да намали контрацептивния ефект, но сигурно ще е по-трудно да сваляш кг. тук вече зависи от препарата. аз такъв не съм пила, но повечето контрацептиви забавят процеса на отслабване

успех Peace
Цитирай
На мене ми повлия много неприятно на килограмите. Още се боря с тях, въпреки, че го спрях
Цитирай

София

Преди няколко години съм пила Марвелон. В момента пия Логест и определено съм много по доволна.

И аз пия Логест, казваш доволна си?
Цитирай

Manchester

Аз съм пила Марвелон и мога да кажа, че това е най-добрият контрацептив, който съм пила - като съм искала да отслабвам съм отслабвала, всичко си беше както трябва. После минах на Регулон, после на Ясмин и сега съм на Линдинет и мога да кажа, че свалям много по-трудно, Регулона след среща с друг гинеколог, различен от този, който ми го предписа, се оказа, че е прекалено силен за моя организъм и, че съм предозирала хормони с него. Е, вече целулита си беше налице, но от тогава свалям значително по-трудно и задържам вода. Консултирай се с лекар както по-горе са ти казали, но за мен лично Марвелон е много добър и не ми е правил никакви спънки в режимите. До организъм е все пак.  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.