Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

София

Вчера на баща ми са му правили гастроентероскопия, защото имаше язва и кръвоизлив преди 2 години,
Язвата му е добре, но са му открили някакви полипи на стомаха.
Много ми е притеснено, казали му че трябва да изчезнат и другите изследвания кръв и урина за да му назначат лечение.
Какви са тези полипи, дали не е нещо злокачествено и как ще се разбере. Направо не се побирам в кожата си от притеснение!
Цитирай

Пловдив

http://www.puls.bg/cat/24/stomah.html
 Hug
Цитирай

СОФИЯ

Не мисли за най-лошото!Нали ще прави изследвания.Спокойно за сега,да не плашите човека!Успех!  bouquet
Цитирай

София

с гастроскопията не са ли взели биопсия от полипите?Те по принцип не са злокачествени,но се следят
Цитирай

София

взели са и във вторник ще са готови резултатите, но дотогава ще умра от шаш
Цитирай

София

взели са и във вторник ще са готови резултатите, но дотогава ще умра от шаш

Успокой се и не мисли най-лошото  Hug
Цитирай

В Сънландия

Майка ми имаше язва на стомаха преди около 10 години и я излекува(без опреции и тн.)Мисля, че беше открила лекар занимаващ се с иглотерапия, който и затвори язвата.Как става обаче не знам.Потърсете алтернатива, на това което предлага твърдо официалната медицина.
Успех
Цитирай

София

ох днес бащами ще си вземе резултатите. Сега е там и чака, а на мен ще ми се пръсне сърцето.
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Добрич

ох днес бащами ще си вземе резултатите. Сега е там и чака, а на мен ще ми се пръсне сърцето.
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Ние също чакаме новини от теб! Сигурна съм, че ще са добри!!!  Praynig  Praynig  Praynig
Цитирай

Старата столица

Пиши какво става....чакаме!
Успех!
 Peace
Цитирай

София

момичета всичко е наред. Доброкачествени са полипите. Няма нищо страшно. Трябва да му ги горят, но не  спешно и няма нищо опасно.
Не мога да повярвам.
Благодаря ви за подкрепата. В такива моменти човек наистина обезумява и има нужда да прочете нещо окуражително!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

София

момичета всичко е наред. Доброкачествени са полипите. Няма нищо страшно. Трябва да му ги горят, но не  спешно и няма нищо опасно.
Не мога да повярвам.
Благодаря ви за подкрепата. В такива моменти човек наистина обезумява и има нужда да прочете нещо окуражително!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Браво, хубави новини! Успокой се сега  Hug
Цитирай

Добрич

Не мога да повярвам.

Много, много се радвам! Успокой се вече, ОК?   bouquet   bouquet   bouquet

А за другия си проблем, посети ли вече доктор? Peace
Цитирай

Thinking
Хора, гледайте да не си докарате вие нещо с тези притеснения....
Какъв е смисълът да се притеснявате предварително? Дори и да има 1% шанс да е рак лекарите правят изследване за да открият. Струва ли си такива притеснения преди самото изследване?

Цитирай

София

ох знам, че е глупаво да се притеснявам предварително, но съм си такава. За най малкото и не мога да се преборя със себе си!

Аз ходих, на гинеколог, но уж всичко ми било наред.Каза ми че най вероятно е фуликул, който много трудно се е спукал.Ако пак имам подобни оплаквания трябва да отида веднага да ме видят на видеозон.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора