Кое списание четете най-често?

  • 4 551
  • 144
  •   1
Отговори

Анкета

Кое списание четете най-често?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 17 юли 2007, 17:09

# 45
  • Мнения: 272
Моето бебе и аз. Преди го четях редовно, сега - от дъжд на вятър.

# 46
  • Мнения: 1 064
От т.нар. "бебешки" издания чета "Моето бебе и аз" и "Моята бременост" Peace

# 47
  • Мнения: 1 596
Купувала съм от всички,но само по веднъж да видя за какво става въпрос.Не купувам вече,тук има достатъчно инфо.


и аз така Peace

# 48
  • Мнения: 11 607
Едно време като имаше оскъдна информация - 9 месеца си беше направо супер списание.... То е на повече от 11 години..... Но после се появиха всички останали, всяко със своето достойнство, принос и пр., но проблема при всички бебешки списания е цикличността - т.е. на всеки 2-3 години макс. статиите започват да се повтарят(по-ужасното препечатват със сменена картинка), с много реклама и най-накрая забравяш защо въобще си купил въпросното сипсание....
Чета, но рядко се намира напоследък, сп. Родители - статиите са авторски, поднесени като есе, утехата е,че ще минават изцяло в електронен вариант. Слабото им място е именно разпространението....

То децата като пораснат се четат вече други списания - Барби, Дон Балон, Том и Джери и т.н. т.е. списанията на децата стават твои списания!

Най-ми е близо това мнение:
не чета. в бг-мамма има всичко. и е весело  Grinning

# 49
  • София
  • Мнения: 3 271
Моето бебе и аз и Журнал за жената

# 50
  • Мнения: 1 924
То децата като пораснат се четат вече други списания - Барби, Дон Балон, Том и Джери и т.н. т.е. списанията на децата стават твои списания!



Ха-ха, при мен е същата работа , въпреки че Петко още е нероден hahaha

# 51
  • София
  • Мнения: 927
,,Моята бременност,, и ,,Моето бебе и аз,, Peace

# 52
  • Мнения: 2 616
Аз харесвам '9 месеца" и "Моето бебе и аз" ама май вече само към второто ще се преориентирам.

# 53
Най-често чета "Моето бебе и аз" smile3504

# 54
  • Мнения: 4 784
Всички

# 55
  • Мнения: 6 164
И "9 месеца" и "Моето бебе и аз" - първото повече, като бях бременна, второто купувах повече, като родих и то първите месеци. От другите по 1 брой съм купувала. Вече не купувам.

# 56
  • Мнения: 1 975
Моето бебе и аз  Peace, а също и Моето дете Peace

# 57
  • Мнения: 576
Не четете ли бе мами? newsm78

# 58
  • Мнения: 1 138
чета, чета bg-mamma.com
 Laughing

честно казано не ми остава време за четене. от работа в къщи - от къщи на работа

# 59
  • Мнения: 1 101
Когато бях бременна четях единствено списание "9 месеца"  Peace

Общи условия

Активация на акаунт