Kaк да убедя приятелката ми да си направим бебе?

  • 9 491
  • 199
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 802
ами точно в кревата разбрах че не става за нищо !

# 61
  • София
  • Мнения: 1 524
Мило мое момченце (нищо че си една година по-голям) сега вече ме ядоса страшно. Само доброто възпитание ми пречи да избълвам змии и гущери.
Посъветвах те да спреш с обидите.
Какви са тези ГЛУПОСТИ - не си лягал с жена, ако не бил сигурен, че иска дете. Кой век сме? Хората първо се влюбват, изпитват глад за човека, неутолима страст, болезнено желание, за бога мислите за дете ама изобщо не витаят в главите на хората в началото. Първо трябва да се опознаят и чак тогава идеята за бебе сама се настанява в съзнанието им.

# 62
  • Мнения: 1 792
АБЕ МОМЧЕ ТИ БЪЗИКАШ ЛИ СЕ ИЛИ СИ ТОЛКОВА СМАХНАТ НАИСТИНА. #Crazy
НАЧИ ТРЯБВА ДА ПРАВЯ СЕКС САМО КОГАТО ЩЕ РАЖДАМ ДЕТЕ,А ПРЕЗ ДРУГОТО ВРЕМЕ ДА СИ ЧОПЛЯ НОСА ЛИ БЕ.МИ ТИ ЧУВАЛ ЛИ СИ ЗА НУЖДИ.АМИ СЕКС НЕ СЕ ПРАВИ САМО ЗА ДА СЕ НАПРАВИ ДЕТЕ.
А КОГАТО СЕ ВЛЮБИШ В НЯКОЙ ИСКАШ ДА МУ СЕ ОТДАДЕШ И ДА СЕ СЛЕЕТЕ В ЕДНО НО НЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С ЦЕЛ ДЕТЕ.С МОЯ МЪЖ ПРАВИМ ЛЮБОВ ОТ 4 ГОДИНИ БЕЗ ДА Е БИЛО С ЦЕЛ ДЕЦА И ТВА КВО ОЗНАЧАВА-ЧЕ СМЕ МРЪСНИЦИ ЛИ.ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕ.Я ДА СЕ ПРЪЖДОСВАШ И ИДИ СИ НАМЕРИ ЕДИН ЛЕКАР С КОЙТО ДА ПОГОВОРИШ МАЛКО ПО ТАЗИ ТЕМА,ЩОТО ТУК ДОСТА НЕРВИ ОБРАЗУВА.

# 63
Какво значение има векът? Въздържането от сексуални контакти в някои ситуации има доста смисъл. Ама може и да греша, нали.  Joy
Вие горди ли сте, че правихте секс вече? А горди ли сте, че имате много бройки? Аз не.
Kой ги написа тези правила за вековете?
Кой каза, че в 21 век трябва на 16 или 17 всички жени да са вече полово активни? Кой казва, кога и защо да правя любов? И защо подяволите трябва да спазвам глупавите ти модни тенденции?
Аз ли наистина съм тук лошия, който налага нещо?
Точно жени като теб ми забраняват да имам независимо от вашите модни тенденции живот, както го искам. Кой тогава е диктатора, който не търпи чуждо мнение? А като те гледам, цяло чудо е, че не си бълвнала още веднага змиите. Това би ти прилягало.  Laughing
Както и да е момичета. Вятъра продължава да духа. Излезте и се разтъпчете. Нищо, че обвинявам много от вас в безпринципност. На кой му пука, нали вие сте си щастливи така.
Дами, за мен бе удоволствие  bowuu желая ви успехи в живота, желая си го и на себе си. Аз съм си такъв, пожелавам само хубави неща на другите като на мен. Не съм Вуте, к'во да се прави.

# 64
  • Мнения: 1 792
според мен имаш проблем.
искам само да ти кажа че още по времето на баба ми не са се пазили девствени за първата брачна вечер.
и предпочитам да съм натрупала малко опит,стаж или както щеш си му викай за да знам какво е хубаво и какво не.и това че съм имала други партньори преди съпруга ми незначччи че съм курва.но именно щото има такива като тебе дето ги гледаш нормални готини мъже и си викаш а ето го той е,отдаваш се и после като почне да ти прави такива включвания(като твойте)и кво-БЯГАЙ СИ ВИКАМ.тоз човечец има проблем.не можеш да диктуваш и нареждаш нещата според твоя мироглед,принципи и желания.всичко в живота трябва да се случва естествено.
и ако това естествено е-днес да се изчукам,утре да правя любов,а на следващия де да създавам деца то е така.но кво ли ти обяснявам на теб ти си на съвсем други принципи и разбирания.айде успех и по живо по здраво.и ти имаш някъде сродна душа,дано я намериш и да бъдете много щастливи и да направите пълна къща с деца.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 524
Добре, явно наистина си тъпичък та не разбираш.
Моралист ми се пишеш, нехранимайко такъв. Първо да беше се оженил и чак тогава да ми говориш за бебета. Това са старите нрави!!!
Имам 12 годишна връзка, която завърши с брак и сега си чакаме наследника, дали с мъжът ми сме правили през тези 12 години любов - естественно, много често, с голямо удоволствие. Та за какви бройки ми говориш  newsm78 . Аз такива нямам!!!!
Ако се беше оказало, че по една или друга причина не можем да имаме деца - НИКОГА няма да се откажа от човека, когото обичам.
Замислял ли си се по този въпрос?

# 66
  • Мнения: 560
Не можах да изчета всичко,но още на първа страница се изнервих максимално. smile3516
niko73,първо бих те посъветвала да с хванеш за приятелка жена на 27-30 години,а не дете на 21 години.Ще ме прощават дамите,но на 21 аз не знаех пишка ли ми се,такова ли ми се.
Второ,подкрепям мнението,че да имаш дете е фикс идея за теб.Не може да си имал три връзки и да си смятал,че трите ти приятелки са били подходящи да станат майки на децата ти.А чаках доста време,за да намеря един-единстен-достойния да стане баща на моето дете.
Ти ми звучиш като се едно всяка поредна 20-годишна пикла в живота ти е подходяща за крава за разплод,ама кравата не ще!
Я се стегни.Като толкова искаш и си материално и душевно готов,осинови си едно и стани самотен баща.Защо прехвърляш отговорност върху хора,които не са готови да я понесат.Понеси си я ти като си такъв тарикат.
Патриархалността умря с турското владичество по българските земи.Ся мъжете и жените са с равни права ако не си забелязал и ако аз съм на 21 год. и не ми се доддурка някакъв ревлив сополанко,няма да раждам и толкова.

# 67
  • Мнения: 1 446
Аз съм още девствена и чакам ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ, много искам деца! Мъжът ми не ме разбира, ти искаш ли ме?

# 68
 Mr. Green  hahaha  Joy
Дами, дръжте се прилично моля! Не съм изрекъл нито една обидна дума към която и да било тук.
Задал съм само въпроси, чиито ваши подсъзнателни отговори, ви карат да се виждате в роли, които явно не ви харесват и това е причината после да ме плюете. Вземете се в ръце моля. Но какво да се прави, истината не остава дълго скрита и човек рано или късно съжалява за нея. По добре днес все пак.

# 69
rushsf ,
нямаш право да обиждаш приятелката ми, че е дете!!! Научи се малко на обноски и да зачиташ достойнството на всеки човек. Макар на 21, тя може би е много повече от теб, може и да не е, но ти нямаш право да я унижаваш така!
И който иска още да ме плюе по-добре да изчете написаното, преди да се излага.

# 70
  • Мнения: 1 446
Всъщност може да кажеш на приятелката си, че си бременен и така тя ще изостави предпазните средства, докато наистина забременеете! При много момичета този номер минава, опитай и ти.

# 71
Slavunder,
не не те искам, имам си приятелка, може би в някой друг живот, макар че в следващия сме се разбрали с приятелакта ми пак да сме заедно, само дето аз ще съм жената, а тя мъжът.

# 72
Slavunder,
Hе смятам, че предложението ти ще подейства. Мисля, че просто ще трябва да съм търпелив с нея и да чакам слънцето да изгрее от изток.  Hug
май роксито_85 ще е тази, която ще заслужи наградата, но все пак първо бебето. Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 1 524
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Каквото и да ми се случи, знам че моят мъж е с мен заради самата мен, а не за да създава потомство. Веднъж ти го казах - Подари и рая и ти ще си в него.

роксито_85 не ти е писала, а роксито_25  Naughty

# 74
  • Мнения: 1 446
meggyv пак не си разбрала.

Наградата се печели от роксито_85. Нищо, че не е участвала. Точка.

Общи условия

Активация на акаунт