Какви бижута носите през пролета и лятото?

  • 2 997
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 318
Нося едни и същи зиме и лете - а аз предимно нося бяло и жълто злато... Като ми омръзне някое златно бижу, сменям го с друго златно.

# 16
  • Мнения: 2 255
И зиме, и лете все съм си със златните бижута  Party
и аз, все с мойте си  Joy

# 17
  • Мнения: 1 424
Нося сребърни бижута и бижута от бяло злато през всеки сезон. Peace
И аз така  Peace Нося също и на Сваровски бижута  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Същите като през зимата Peace Всъщност харесвам и по-дрънкулчестите бижута за лятото, но...не си купувам, не знам защо Rolling Eyes Трябва да започна Laughing

# 19
  • Мнения: 3 782
Аз обичам да нося дранкулки, дори много. През лятото когато сме по-разголени обичам да слагам гривни,колиета, обици. Не обичам обаче много претруфените колиета.

# 20
  • Мнения: 3 268
Винаги нося злато,но през лятото слагам едно нежно златно колие с малки бели перлички.През зимата нося златен синджир с различни дрънкулки на него.Сменям ги.Обеците са ми златни халки и златни с перла.Това са ми любимите бижута.Сега съм си харесала гривна от черен силикон със златна плочка отгоре.Ще си я купя за лятото.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
...........есента и зимата - злато (бяло и жълто).

# 22
  • Мнения: 3 576
Колкото и да съм скучна, не си сменям бижутата.
Имам си страхотно златно колие, което не свалям въобще. Когато ми омръзне ще го сменя, но вече няколко години го имам и продължава да си ме кефи.
Напоследък го раздавам по-неглиже и не нося пръстени и гривни, само часовник.

Колкото до дънкулките - да, стоят ефектно, но са само евтини дрънкулки.
За мен бижуто трябва да има своята стойност, а не просто някаква  цветна пластмаса.

# 23
  • София
  • Мнения: 131
Шарени и весели дрънкулки, носят настроение.

И при мен е така.
Лятото определено обичам да съм по- накичена отколкото през зимата.

# 24
  • Мнения: 3 782
Винаги нося злато,но през лятото слагам едно нежно златно колие с малки бели перлички.През зимата нося златен синджир с различни дрънкулки на него.Сменям ги.Обеците са ми златни халки и златни с перла.Това са ми любимите бижута.Сега съм си харесала гривна от черен силикон със златна плочка отгоре.Ще си я купя за лятото.
Тази гривна звучи много красиво, ако можеш като си я купиш да я снимаш. Да видя как изглежда. А що се отнася до перлите аз го обужавам,но засега нямам.Нищо за сватбата са ми обещали да ми купят.Мама де Laughing

# 25
  • Мнения: 86
През тези сезони определено бижутата са аксесоарите, които не остават незабелязани!Аз обожавам гривни и гердани от естествени материали - обичам ефектните бижута, но не фрапиращи. Имам си любими магазинчета, от където си купувам гривни в етно стил, а през лятото, особено на почерняла кожа обожавам да нося големи гривни на морска тема newsm08

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306

Колкото до дънкулките - да, стоят ефектно, но са само евтини дрънкулки.
За мен бижуто трябва да има своята стойност, а не просто някаква  цветна пластмаса.

Не съм съгласна. Често бижу без стойност може да внесе страхотен ефект. Бижутата са аксесоар, не мерене на стойности.

# 27
  • Мнения: 865
Нося злато и сребро според настроението.Но на морето се изкушавам и слагам някоя по весела дрънкулка седеф,кожа такива неща.Съобразявам бижуто с дрехите с който съм.

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Нося само годежния си пръстен, халката и часовник с камъни на Сваровски.
Обичам много перли, но ме е страх сина ми да не ги скъса и не нося нищо около врата вече година  Confused

# 29
  • Мнения: 2 309
Като цяло не харесвам бижута с морски мотиви...
Харесвам стилни накити - злато,сребро,стомана...в момента съм на вълна "Сваровски"-големи красоти Flutter
Съвсем в жегите не търпя нищо...

Общи условия

Активация на акаунт