Хапчета в началото на бременността

  • 771
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте бъдещи и настоящи мами.
  Много се надявам някоя от вас да може да ми даде съвет.Преди един месец разбрах ,че съм бременна.Както аз така и бъдещия татко бяхме на върха на щастието и на двамата ни е за първи път,но днес ни подрязаха крилцата.
  Изглежда ,че зачеването се засича с генекологичния ми годишен преглед, на който се установи че имам гъбична инфекция и ми бяха предписани Fungolon и Thynidatol.Днес личния ми лекар ме прати при един акушеро-генеколог,които ми обясни ,че тези лекарства след като са зимани след като е настъпила бременността ...ами те били толкова противопоказни ,че риска за увреждане на плода е много ,много голям.Да си преценя и да реша,но мили майки толкова безпомощна не съм била.Свързах се с доктора които ми предписа хапчетата и той каза ,че не било рисково и съвсем ме дообърка.Преди малко си запазих час при Мазнейкова ,но той е чак на 3ти март.А до тогава каквооо????

# 1
  • Мнения: 902
Изчакай прегледа при д-р Мазнейкова.
Можеш да зададеш въпросите си тук:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=9085.0
Д-р Даскалов е един от най-добрите гинеколози в България. Ще ти даде мнение, доката чакаш да стане 3-ти Май (а не март).
Късмет на теб и малкото човече.

# 2
  • Мнения: 7 718
Пиши с малки букви. Писането с големи букви в интернет се възприема като крещене.
Консултирай се и с друг лекар докато чакаш.

# 3
  • Мнения: 869
Миличка моя съвет е да се консултираш не с един,а няколко генеколози.Не вярвай безрезервно на никого.Като майка на увредено детенце те съветвам ако наистина има такава вероятност да направиш аборт.Това ще е правилното решение.Извинявай че съм така директна,но повярвай ми,че няма да може да си простиш ако се случи.Аз също имам косвена вина за състоянието на моето бебче и това ме убива.Пиши ми на лични ако искаш

Общи условия

Активация на акаунт