«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

ямбол

ћнени€: 14
Ќ€кои може ли да ми каже как се прави чеснов сос! Praynig јз правих с кисело мл€ко, майонеза и чесън , но стано много р€дък. newsm12
÷итирай

ћнени€: 7 112
јз го правих по рецептата на doniboni и много ни хареса вкъщи. Ќастържи сирене в него - сгъст€ва се.
÷итирай

Ќ€къде на път....

ћнени€: 9 446
јз го правих по рецептата на doniboni и много ни хареса вкъщи. Ќастържи сирене в него - сгъст€ва се.
» у нас е на почит този сос!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 324
«а да не ти стане р€дък соса слагай по-малко кисело мл€ко, или мл€ко с висока масленст 4,5%. √ледай съотношението да е 1  част мл€ко 3 части майонеза или 1 към 4. «адължително разбърквай соса с вилица на ръка! chef
÷итирай

ћнени€: 1 279
Ќ€кои може ли да ми каже как се прави чеснов сос! Praynig јз правих с кисело мл€ко, майонеза и чесън , но стано много р€дък. newsm12
» аз го прав€ като теб, с изключение на това че слагам и малко лимонов сок.Ќа вкус става чуден Winkќтносно сгъст€ването-слагам една-две супени лъжици картофено пюре, в зависимост от това колко гъст да бъде.Ќие всички вкъщи го обичаме да е по-р€дък, така че минаваме и без пюрето Laughing
÷итирай

на една крачка от ѕловдив

ћнени€: 516
» аз го прав€ със майонеза, кис. м-ко/по-малко/ и чесън слагам н€колко капки лимон :peace
Ќо не съм се сетила да сложа сирене малко ще опитам Peace
÷итирай

Ѕелги€/—офи€

ћнени€: 27 504
јз си го прав€ с чесън  Laughing, кисело мл€ко, сол, черен пипер и намачкано синьо сирене. —тава супер  Peace —тава и с обикновено б€ло сирене, сирене-крема, извара. √ъсто и вкусно. ћоже и копър, магданоз...
÷итирай

Smallville

ћнени€: 993
јз правих с кисело мл€ко, майонеза и чесън , но стано много р€дък. newsm12
јз го прав€ по същи€ начин като теб,но вместо кис. мл€ко слагам заквасена сметана,малко горчица и чер пипер.Ќикога не е р€дък Peace
÷итирай

ћнени€: 10 526
Ѕлагодар€ за този сос...¬€рвам може да се използва за салати, спагети....
÷итирай

далече от «латото на лел€ ;(

ћнени€: 2 591
аз слагам също и малко горчица, а съотношението майонеза - мл€ко е на око, но обикновено слагам повече мл€ко, за да не стане твърде тежък с майонеза! (може би не тр€бва да го бъркаш с пасатора, а на ръка)
÷итирай

ћнени€: 331
Може би малко закъснял отговор и от мен: 1глава чесън се обелва и се слага в чашката на пасатора, щипка-две сол и се залива с олио да покрие чесъна (ако искаш сложи и копър) - пускаш пасатора и като се захване доливаш още олио около около 200 мл., като се поеме всичкото олио - да стане като майонеза малко оцет или лимонов сок. Да ви е сладко!
÷итирай

ямбол

ћнени€: 14
ћного ви благодар€ момичета за чудесните идеи. bouquetўе пробвам и вашите резепти!
÷итирай

ћнени€: 10 526
“ази вечер направих чеснови€ сос - майонеза, кисело мл€ко(малко), пресен чесън(само б€лото) и малко горчица.... —тана супер! »маме и пица - така че удоволствието да хапнем нещо вкусно тази вечер се увеличава... ј мъж ако се сети да ми донесе и копър - ще прибав€ и него.
Ѕлагодар€ ви! bouquet
÷итирай

ћнени€: 6 461
јз го приготв€м така:

чесън
кисело мл€ко
сирене
копър
1с.л. олио/зехтин
ѕасирам с пасатора.
÷итирай

√аброво

ћнени€: 692
ƒруг вариант е киселото мл€ко да е изцедено - тогава не става така р€дък, но пък и не е толкова тежък от майонезата, поне аз предпочитам т€ да е по-малко.
¬къщи пон€кога вариантът за чеснов сос е домашно приготвена млечна майонеза по рецепта, ко€то взех от форума (не помн€ авторката в момента), овкусена с чесън и копър. ћлечната майонеза е много по-лека от тази с €йца, така че става супер и по този начин
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора