неприятните стрии

  • 1 098
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 315
Всичко си е до кожата.Аз не съм се мазала с нищо. Имах голям корем,25кг отгоре и нито една стрия Hug

# 16
  • Мнения: 5 362
досега не се ли маза с нещо?Започни сега,по-добре късно,отколкото никога.
Peace
Аз съм много доволна от маслото на Икаров.

# 17
Аз пък нямах нито една стриа през бремеността,но след раждането навсякъде.Мазах се през цялото време докато бях бременна и след като родих,но ефект никакав.Такаче успех Grinning!

# 18
  • Мнения: 125
Лекуват се със лазер, но докато са още червени. Станат ли бели, не може да се махнат  Sad

# 19
  • Мнения: 1 986
  Ползвала съм маслото на Икаров,и то не редовно-нямам стрии Wink

# 20
  • Мнения: 2 616
момичета имам голям проблем със стриите, който стана явен през последният месец. Досега нямах много голям корем, но като влязох в осмия и девети ямесец бебчо страшно бързо нарасна и ми се образуваха толкова грозни стрии по целия корем, че сега все едно съм рязана с нож. Освен това стрии започнаха да ми се образуват и по вътрешната част на краката, където яко ми отекоха местата. Искам да попитам дали вече някой е имал подобен проблем и как той се разви след раждането. Благодаря

И аз съм така хем се мазах цялата. Най ми е чудно че ми се появиха на краката и по-скоро на външната част на бедрата и по прасците  #Crazy
Сега пробвам да ги поизгладя със серума на Мустела за след раждане.

Имате ли представа каква е цената на заличаването им с лазер?

# 21
  • Мнения: 6 164
Веднъж появили се, сами няма да се заличат изцяло. Аз имам само на гърдите и то малки и вече 1 година по-късно, не са така очебийни, но ако се загледаш си личат.

# 22
  • Мнения: 3 537
До колкото знам само със лазер ,както вече са казали колежките преди мен, обаче и със лазер не могат да се махнат напълно ,може би на половина да се позаличат.А и процедурата до колкото знам не е хич евтина.....
Моят корем за щастие е почти чист, има две-три ,но ниско долу и не се личат , обаче за сметка на това гърдите и бедрата са ми с мнооого стрии и вече са бели повечето от тях - няма махане, примирила съм се вече, не ми пречи особено както на мен така и на мъжа ми.Кофтито е само, че вече по-къси полички от 4 пръста над коляното не мога да нося,защото се виждат стриите и не е особено красиво Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 3 360
Няма спасение.
Лазера донякъде спасява положението, но само с пластика се премахват.

Общи условия

Активация на акаунт