Билката на д-р Лозанов

  • 27 424
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 095
Дороти, просто в пубертета, когато се формират много важни неща в човешкия организъм, си пила хормони, които са допринесли за напълняването ти.

Значи може да е от гадните противозачатъчни ?
бяха ми предписали Цилест за регулиране на цикъла, бях в 10 клас

# 76
  • Мнения: 721
мои познати пиха от нея и наистина имаше голям ефект, но после чух коментари, че в отварата имало и урина. Не знам докололко е истина, но това ме отказа тотално, дори като слух

# 77
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
мои познати пиха от нея и наистина имаше голям ефект, но после чух коментари, че в отварата имало и урина. Не знам докололко е истина, но това ме отказа тотално, дори като слух
Ужас -гадория! #Cussing outУрината е полезна,но като си помисля,че трябва да я пия-да не говорим нечия друга.....ще повърна....Сигурно ли е това сведение? #Crazy Да си призная на мен ми е минавало през ума ,като съм я пробвала,че има и нещо подобно във вкуса и миризмата и аз немога да го обясня с думи..........#Cussing out

# 78
  • Мнения: 1 095
Това са глупости ! smile3512
Ами , че те цялото му семейство денонощно да пикаят пак не могат да насмогнат с урина на количеството чай,който той продава ! newsm62

# 79
  • Мнения: 721
Не съм казала, че това е сигурна информация! Има, няма, важното е, че той не обявява реалния състав на този бълвоч, което ме навежда на мисълта, че има доста неприятни и опасни неща в него!!!

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Не съм убедена ,че писането на състава на билката гарантира ,че точно това съдържа.Повечето от българските билкови хапчета въобще не съответствуват на обявения състав,но никой не им прави нищо,не ги забранява.Който му действа добре нека пие.За съдържанието на фекали и урина ,аз също мисля ,че са измислици.Пила съм билката преди 2 години..Аз лично  тогава отслабнах.Вкуса и верно е горчив ,но тъй като никога не съм пила от гореспоменатите,не мога да определя дали имат нещо общо.Пила съм я три месеца всяка сутрин на гладно по 1 супена  лъжица. След 15 минути ходех до тоалетна.Не мисля ,че е довела до някакви  здраволовни проблеми.

# 81
  • Мнения: 1 095
Много от билките имат горчив вкус.
Аз например съм пила отвара от жълт кантарион, май по-правилно би било да кажа.че се опитах да я пия,но така и не успях, беше ужасно горчива.
Така че ,ако търсите обяснение за горчивия вкус, то може да се дължи именно на жълтия кантарион или на подобни горчиви билки.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 923
Много от билките имат горчив вкус.
Аз например съм пила отвара от жълт кантарион, май по-правилно би било да кажа.че се опитах да я пия,но така и не успях, беше ужасно горчива.
Така че ,ако търсите обяснение за горчивия вкус, то може да се дължи именно на жълтия кантарион или на подобни горчиви билки.

По-вероятно е да има пелин в отварата,ама който смее да я пие  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 1 095
Може и да има пелин, но аз залагам на кантариона, понеже той спомага за изхвърлянето на мазнините от организма . Виж за качествата на пелина не съм осведомена Simple Smile

# 84
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аз съм пила отварата на Лозанов и има страхотен ефект.Много от свалените килца дължа именно на него. В момента не я пия , но моя позната се е стопила , да не кажа затрила вече. Mr. Green Много ми горчи и затова предпочитам някоя друга диета , за да сваля още някоя сланинка. hahaha От толкова години никой не се е тръшнал от билката , само дето е отврат , горчи.  Sick

# 85
  • Мнения: 1 095
не е болка за умиране , аз я пия и си имам начин ,за да не ми горчи толкова Simple Smile
директно гълтам Simple Smile

# 86
  • Мнения: 27
здравейте! аз съм пила билката на д-р Лозанов и мога да кажа, че наистина при мен имаше ефект. За около 2 месеца отслабнах с 8 кг. сега пак я пия, но не толкова редовно. вкусът наистина е ужасен, но се търпи.

# 87
  • Мнения: 1 095
Моята билка е на свършване,а жената,която ме снабди не е в града. Чудя се какво да правя и как да си я набавя,а и съм обещала и на една приятелка.  Rolling Eyes

# 88
 HugДобринке бе при вас предполагам куриерските услуги не са толкова зле като при нас така че ако не виждаш друг вариант давай по традиционния начин.  bouquet
Като решиш какво ще правиш пиши моля те.

# 89
  • София
  • Мнения: 6 923
А един страничен въпрос,сигурни ли сте ,че е доктор този знахар?Какъв точно доктор е?Може да е доктор по философия примерно.Дори и да е истинки доктор,пак не е никаква гаранция,че билката е читава.
Внимавайте,момичета!

Общи условия

Активация на акаунт