Какви "домашни" животни имате където сте?

  • 2 778
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 363
Гадни противни гларуси #2gunfire, които нападат животни, хора (и мен в това число), един ни счупи стъклото на задната врата,  и голи охлюви, които с лопати можеш да ги ринеш и пак не мож' ги изрина всичките Sick

Пък докато живеехме в Лондон имахме семейство лисици и катерици  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 563
Да не си се завъжда скункс под верандата ви пожелавам. Настани ли се, отърване няма!

Тези ли миришеха гадно?

Да, пуска миризма, за да се защитава. Тоест, не можеш да го погнеш с метлата, ще те осмърди. Рови в боклука нощем и ловко измъква сандвичите с фъстъчено масло от капаните! Гамени големи са.

# 17
  • Мнения: 7 091
Да, пуска миризма, за да се защитава. Тоест, не можеш да го погнеш с метлата, ще те осмърди. Рови в боклука нощем и ловко измъква сандвичите с фъстъчено масло от капаните! Гамени големи са.

Ама пък са много сладки на външен вид Simple Smile  А някои хора си ги гледат за домашни любимци, знаете ли?

   

А ей тука има много сладки снимки:
http://chrisinorl.home.att.net/

# 18
  • Мнения: 2 563
Да, пуска миризма, за да се защитава. Тоест, не можеш да го погнеш с метлата, ще те осмърди. Рови в боклука нощем и ловко измъква сандвичите с фъстъчено масло от капаните! Гамени големи са.

Ама пък са много сладки на външен вид Simple Smile  А някои хора си ги гледат за домашни любимци, знаете ли?

   

А ей тука има много сладки снимки:
http://chrisinorl.home.att.net/

Да, много симпатично се клатушкат... Ама у дома не го пускам!  Grinning

Давам тука един сайт със снимки на животинки диви и домашни, ама да ги схрускаш, толкова са сладки. Намирам го за много разтоварващ. Ако се скапя нещо, отивам там и зяпам и се умилявам.

http://cuteoverload.com/

# 19
  • Мнения: 3 461
Камили. Laughing

# 20
  • Мнения: 6 167
никой не смее да припари в къщата, щото веднага мъжа ми изпитава може ли да плува на дълбоко ( в тоалетната), тоест разни насекоми. Wink

иначе имаме котки - тоест, има 2 котки, които са цариците тук и се разхождат из дворовете на хората необезпокоявани. едната е огромен оранжев котарак, който сигурно тежи 10 кг.
няма такова животно просто - като ме види и директно ляга по гръб да го галя.
освен това съм установила, че говори български, защото един ден му казах ' айде влез, ако искаш" , оставих леко вратата и той влязъл и го намерих на втория етаж близо до спалнята. никакъв страх! както спокойно влезе, така спокойно и си излезе!

съседа ни който е на 190 години има кокошки. това ме дразни много, но няма какво да се прави.

като окосим тревата в двора притичват някакви гущерчета в посока по-висока трева т.е др. дворове.

имаме и комари-тигри. май идват от азия и нямат умиране.
особеното е, че действат и денем. надсмиват ни се на всички усилия - хапчеата във вода, пръскане, цитрусови свещи, специални лампи. нищо не помага.

и това е. скука  Laughing

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 23:32 от Lennie

# 21
  • Мнения: 7 091
никой не смее да припари в къщата, щото веднага мъжа ми изпитава може ли да плува на дълбоко ( в тоалетната), тоест разни насекоми. Wink

иначе имаме котки - тоест, има 2 котки, които са цариците тук и се разхождат из дворовете на хората необезпокоявани. едната е огромен оранжев котарак, който сигурно тежи 10 кг.
няма такова животно просто - като ме види и директно ляга по гръб да го галя.
освен това съм установила, че говори български, защото един ден му казах ' айде влез, ако искаш" , оставих леко вратата и той влязъл и го намерих на втория етаж близо до спалнята. никакъв страх! както спокойно влезе, така спокойно и си излезе!

съседа ни който е на 190 години има кокошки. това ме дразни много, но няма какво да се прави.

като окосим тревата в двора притичват някакви гущерчета в посока по-висока трева т.е др. дворове.

и това е. скука  Laughing

Лени, все се каня та те питам ( малко офф) ама за какво трябва да го избираме Калин  Laughing

# 22
  • Мнения: 6 167
за ВИП на Виповете. който не гледа Вип Брадър по бг телевизия не знае  Laughing
подписа ми е подарък) ще го нося още една седмица Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 091

Е разкажи деее Simple Smile Какво правят Simple Smile

# 24
  • Мнения: 6 167

в двора ли си ги имат ? 
доят ли ги?  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 461

Стоят за настроение пред Риц Карлтън в града, иначе си шляпат из пустинята. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 461

в двора ли си ги имат ? 
доят ли ги?  Mr. Green

Явно, защото правят супер десерти с камилско мляко. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 167

в двора ли си ги имат ? 
доят ли ги?  Mr. Green

Явно, защото правят супер десерти с камилско мляко. Simple Smile

камилата е някакво невероятно животно, аз гледах в египет разни 'шляпкащи', наистина са много интересни. ти качваш ли се?)))

# 28
  • Мнения: 3 461

в двора ли си ги имат ? 
доят ли ги?  Mr. Green

Явно, защото правят супер десерти с камилско мляко. Simple Smile

камилата е някакво невероятно животно, аз гледах в египет разни 'шляпкащи', наистина са много интересни. ти качваш ли се?)))

качвам се, с помощ от двете страни. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 091
Явно, защото правят супер десерти с камилско мляко. Simple Smile

Сериозно?! За първи път чувам... Shocked

Общи условия

Активация на акаунт