Тинейджърите

  • 27 433
  • 315
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 901
Карамфила, това за дискотеката ми хареса. Пиши повече, моля те.
На басейн не ще, защото са много чувствителни как изглеждат по бански.
Моите ще са около 15 броя.

# 241
  • Мнения: 2 724
По повод парти за рождени дни -пробвали сме различни варианти : дискотеки  ,ресторанти, клубове ,домашно парти, само басейн не сме пробвали  Grinning.На мен идеята ми се струва страхотна, нещо по -различно ,много ще им хареса на децата. Вярно е, че е доста скъпо удоволствие ,но като се замисля  Thinking,с толкова много гости ,където и да е, не може да е евтино. Миналия месец дъщеря ми си празнува рождения ден. Сама пожела домашно парти, гостите  бяха 25 .Като теглих чертата ,ми излезе около 200 лева ,да не говорим, че за подготовката се иска време и много труд ,а следващия ден в къщи бомба е паднала  Mr. Green.Иначе много се забавляваха децата и до късно останаха ,защото нали ние ги надзиравахме, родителите са спокойни .Изпратихме ги с таксита, някои останаха да нощуват у нас и ...така.
Ведра ,аз говоря за постоянна татуировка ,периодът с временните мина, за съжаление  Sad.

# 242
  • Мнения: 448
И на нас ни предстои 14-ти рожден ден на 3 юли.Иска да го празнува на дискотека.Смятам да и разрешим,защото досега не само не е празнувала рождения си ден на дискотека,но не и ходила!
Все пак на 2 юли ще излезнат резултатите от изпитите за кандидатстването и в гимназия и много зависи от оценките! Mr. Green

# 243
  • София
  • Мнения: 900
И на нас ни предстои 14-ти рожден ден на 3 юли.Иска да го празнува на дискотека.Смятам да и разрешим,защото досега не само не е празнувала рождения си ден на дискотека,но не и ходила!
Все пак на 2 юли ще излезнат резултатите от изпитите за кандидатстването и в гимназия и много зависи от оценките! Mr. Green

Лулу,

така беше нашето празнуване миналата година  Peace Peace Peace
И наистина беше първата дискотека за нея  Wink
Хлапето се представи блестящо и нямаше как да откажем  Wink

Ведра,
за тази година поставихме условие
подарък или парти  Mr. Green
Тя си избра - парти   33uu

Естествено, че ще има мъничка изненадка  Wink

Алексче,

надявам се да видиш   Wink как ще си изкарат децата  Hug Hug Hug


schreier,
миналата година беше в Жокер Маска,
не съм много очарована, но децата се забавляваха!
Заведението беше резервирано само за нас и персонала,
въпреки нашето присъствие, си гледаше работата много стриктно  Peace
Там куверта беше 6 лева.

Скоро имаше РД в Амор, входа е 3 лева,
имало е обособена маса за гостите и на масата е било сервирано
по две безалкохолни, парти-хапки, пуканки и торта, от родителите.
Горе -долу пак е било около 6-7 лева.

Миличка, тези дни са ми много напрегнати и почти не съм се виждала с малката  Embarassed
Довечера ще говоря с нея.
Тя поне има представа, тъй като повечето и приятели празнуват в клубове и дискотеки,
та ще я питам и за други места  Peace

До скоро от мен  Hug Hug Hug
Пожелавам топли емоции и прохладни дни  Wink

# 244
  • Мнения: 2 724
Карамфилке, по -елегантна покана не съм получавала  love001. когато си по- свободна, прати ми една стреличка, да те чуя Hug.

# 245
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ей мацки за партита ли си говорите. Гледам дискотеки, басейни ,какво ли не. Моя син миналата година отказа да го посреща и каза или на дискотека или няма да го посрещам. И естествено не го посреща ,защото правехме ремонт и разни довършителни неща от мебелирането, но май тая година няма как ще трябва да правим купона някъде навън.
А иначе да се похваля завършва годината с що годе прилични оценки, за разлика от очакванията ми,  накрая се стегна, е не без ме участие. Догодина ми е обещал още по-добре да се справи.

# 246
  • Мнения: 901
Дъщеря ни вече 5-6 години чака да ни дадат акт 16 на новото жилище,за да направи парти в него, а и ние чакаме, така че не правим ремонти на квартирата и въпреки че е чисто и поддържано, жилището ни явно я притеснява.
Та затова навън искаме тази година.
Някой да знае нещо за дискотеките в Младост?

# 247
  • Мнения: 448
Ей,мами,много ни заспа темата-на 8 страница! Laughing
Това може само да ни радва-значи децата са послушни и няма от какво да се оплачем! Laughing
В тази връзка,аз да се похваля-изкара 5,018 по БЕЛ и 4,214 по математика и снощи си празнува рождения ден на дискотека,както и беше обещано!Казахме и да стои максимум до 22 часа и тя се прибра в 22.05 часа!Направо ни скри топката-значи можело и да се слуша!  bouquet

# 248
  • Мнения: 901
Лулу, заспа ни темата, щото повечето се вихрихме в онази за изпитите. Grinning Grinning Grinning

# 249
  • Мнения: 25 600
А моят тийн вчера си показа рогата. Запъна се като магаре на мост - компютри, та компютри. Не ще да чуе нито за езикова, нито за някое по-свястно училище. Кой щял бил да го учи на програмиране там!  ooooh!
Отстъпих. Нали е момче, по-добре със занаят в ръцете, отколкото с гола диплома.
Но ми е болно, че поне не си провери шанса.  Cry

# 250
  • Мнения: 923
И аз се радвам се че открих тази тема. Ние сме все още на прага , но почнахме да си показваме рогцата.Ще я следя с интерес

# 251
  • БГ
  • Мнения: 351
Момичета поздравления за успешните изпити на децата!
 Как`Сийка не се ядосвай, може да е за по хубаво.Моята дъщеря преди 2 години изкара 5,50 и 5.25 влезе първа по бал в езиковата в нашия град, сега не мога да я мотивирам по никакъв начин да учи, успеха е сринат тотално и то при занижените изисквания (сравнявам с френска езикова гимназия, която аз завърших преди 20год. нищо общо) newsm78

# 252
  • Мнения: 25 600
Знам, но все пак...
Вече никое училище не е, както беше по наше време.  Tired

# 253
  • София
  • Мнения: 900
Поздравления за децата  Hug Hug Hug

Я да се похваля, като циганенце  Wink
Плажното парти беше СТРАХОТНО!!!
За първи път ми се обаждаха и родители да ми благодарят  Rolling Eyes

Да са ни живи и здрави дечицата,
но наистина като ги натоварим с отговорност,
сякаш стават разумни възрастни!
Искрено се гордеех с дъщеря си,
показа се като страхотна домакиня,
грижеше се за всички гости
предупреди ме за лошавинките,
ама разреших ................. наргиле  ooooh! ooooh! ooooh!
Но поставих условие
Давам да пушат наргиле, само ако аз лично сложа плодовия тютюн
и ако не пушат цигари!!!
Бря  #Crazy #Crazy #Crazy
и "заклетите" пушачи не запалиха цигарка до 21.00 вечерта  Shocked

Сийче, детето си е направило избора  Hug Hug Hug

# 254
  • Мнения: 901
Карамфила, завиждам ти, че партито е минало и при това с успех.
Нашето е в събота - на дискотека. Моята е нервна, та не се издържа - изпитите, а и първо парти навън.

Общи условия

Активация на акаунт