Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Момичета,другата събота ще съм кума.
Все още нямам гримьор.
Имам по-високи изисквания.Искам грима да е професионален,с професионална козметика,да издържи поне 12 часа .

Звънях на Кирил Чалъков,за съжаление събота до обяд вече е ангажиран.
Писах на Бони,да видим той как ще е .

Моля ви,препоръчайте ми гримьори-че време не остана! Praynig
Цитирай

Cофия

Има едно студио на Ангел Кънчев, но не мога да ти кажа кой номер,тръгваш от Витошка към Ботев от лявата страна до някакво училище беше. Там ме е гримирала Муси (прави грим за Cosmopolitsn) преди 1-2 години .
0889527931 това и е телефона, но не съм сигурна дали е актуален още.
Най-добре мини през студиото Peace
Цитирай

София

Има едно студио за грим до 41во училище, пада се почти на ъгъла на Самуил и Гладстон.
Но нищо повече не мога да ти кажа, просто съм го виждала, защото е близо до нас.
Цитирай

София

Благодаря ви!
Цитирай

София

Преди няколко години ме снимаха за календар и ме гримира Люба,тогава гримьока в Националната телевизия.Работи страхотно и всички ,на които съм давала телефона и са много доволни.Ако не го е сменила,телефона е 0888 77 54 18.Идва у дома,което е много удобно.
Цитирай

София

Иво Живков
работи с много хубави гримове, но за съжаление май съм му изгубила мобилния номер!
 Sad
Цитирай

от това което знам наистина или кирил чалъков или люба за която ти е писала стефани.
успех Peace
Цитирай
Джули 0888 650 609 просто страхотна но има доста работа не знам дали ще има свободен час но опитай няма да съжаляваш, ще дойде на място където и кажеш, успех и хубава забава
Цитирай

София

Това имам на Иво Живков 0888/705406 и 0899/542 886. Аз лично не съм му фен, надменен, нетактичен и така и не ползвах услугите му.
Цитирай

София

Момичета,много съм ви благодарна.
Остава някой от изброените от вас гримьори да има свободен час за избрания ден...

За Люба,за която споменахте-имате предвид Люба Алтънова ли>?
Цитирай

Springfield, VA

НАвремето ме е гримирал Иво Живков. Малко странен ми се видя на мен. Надменен не видях да беше, но и гримът сякаш не беше нищо особено  Thinking
Цитирай

София

Джули 0888 650 609 просто страхотна но има доста работа не знам дали ще има свободен час но опитай няма да съжаляваш, ще дойде на място където и кажеш, успех и хубава забава

А да Джули, тя навремето бачкаше за Море от любов и за доста от певачките на Пайнер.
Работила съм с нея по един доста странен проект, но това е друга тема.
ГОтина мацка е!
Цитирай

София

Успях да се свържа с Джули.Записах си час за 10:30,само се чудя дали ще ми издържи грима цял ден и цяла вечер newsm78
Цитирай

София

Би трябвало, но все пак си носи пудра червило  Wink
Цитирай

София

Момичета,много съм ви благодарна.
Остава някой от изброените от вас гримьори да има свободен час за избрания ден...

За Люба,за която споменахте-имате предвид Люба Алтънова ли>?
Да,точно зо нея.Страхотен професионалист.Още си пазя снимката от календара.Направо не съм аз BlushНе че съм грозна иначе....ама като те пипнат правилно
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора