Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
 Cry
чувствам се ужасно....и все рева!!!!
От вчера се цупи,той си пада странен........като ме вижда щастлива той се цупи!Понеже малкият има утре рожден ден и много скъпа му била тортата,що съм купила и украса,за вкъщи..... Cry
А на мен пак нямало подарък,щото пък то човек знаел ли аз кво харесвам,я по-добре нищо,че да не се ядосвал после  Cry Cry Cry

# 1
  • София
Не се ядосвай.Може да ти е избрал вече подаръка и да ти го поднесе довечера.Горе главата!

# 2
  • София, България
как го търпиш това?  Shocked

# 3
Твоя мъж е егати бурсука,рожден ден имаш все пак ! Какво значи тортата била скъпа,ми нали се купува един път в годината ! И ти ще плачеш и страдаш.Я си грабвай якенцето и излизай на кафе с приятелки,може даже и на дискотечка довечера.Ама без него.Ааааа,ма ха !

# 4
1. ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ!  newsm51  smile3525  newsm51

2. Не се натъжавай, заради твоя. Понякога мъжете не знаят, какво искат. А и може да те изненада с нещо до края на деня.  Peace

# 5
  • София
Съпругът ти определено е странен тип, но щом такъв си си го избрала, такъв ще си го водиш Confused

# 6
  • на върха
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН newsm51 newsm51 newsm51

Дано все пак да те изненада с нещо  bouquet

На мен ми е трудно да разбера поведението му Embarassed Това, обаче, най- вероятно не е от сега и ти си го знаеш от доста преди това т.е. била си склона да го приемеш.  По- добре да не го взимаш присърце сега. Предполагам, че той има доста положителни черти, заради които ти си избрала да си с него. Просто мисли за тях, опитай се да не отдаваш голямо значение на мрачното му настроение в момента и гледай да си изкарате хубаво рождените дни тс дечкото Hug

# 7
  • BG
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet
моят мъж също не е романтична душа, но това вече е много нахално и ако така се отнася към теб не е хубаво да оставяш нещата така. всеки има нужда да се чувства обичан.
бих излязла вечерта с детето да се почерпим, а той да си стои в къщи да се цупи.  Crossing Arms
дано да са прави момичетата, че ти подготвя изненада.

# 8
Честит Рожден ден!  smile3525
Пожелавам ти много здраве и щастието, за което мечтаеш!
И един наистина празничен ден, изпълнен със слънчево настроение и много радост и любов! Усмихни се!   Sunglasses
newsm59

# 9
  • в Низината
Честит Рожден Ден и от мен!!!  bouquet

Стефи, какъв е такъв твоят мъж!? Близначе правилно ти го е казала - излез и си го отпразнувай с приятели и не му се давай така.

# 10
  • София
Честит рожден ден
Желая ти едно,едничко: успех във всичко!
И аз да се присъединя към другите- оставяш го да гледа детето и излизаш  да се забавляваш довечера  bouquet

# 11
Честит рожден ден!   bdbaloni
Явно ти се е паднал същия темерут като на мен, и аз съм чувала подобни думи... Ами зависи това моментно състояние ли му е- така да се е вкиснал или въобще се държи толкова гадно. Не допускай да става перманентно!
Усмихни се и не му позволявай да ти скапва деня  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • София
Честит празник и от мен!
 newsm59Я не му се връзвай.Такива като него ги пращам за разстрел! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 13
БЛАГОДАРЯ ВИ!!! ТОЛКОВА СТЕ МИЛИ!!!!
ТОЙ Е ТАКЪВ-ПСИХАР!!!!СТРАНЕН ЧОВЕК!!!! СЕГА СПИ И ВСЕ ЕДНО МЕ НЯМА!!!!
  bouquet

# 14
  • Sofia
Честит рожден ден!!!  bouquet

Ходи да си купиш един хубав подарък, пък като иска да се сърди, да си се сърди!  Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт