Вегетарианците какви са

  • 4 294
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Мрънкала, капризни,
стойки, дървене, претенции, доста труд
се иска на човек да ги издържи. Мисля си,
дали пък няма връзка това, че не ядат
месо с дръпнатостта им.
Не, категорично (освен ако не са били просто на диета  Simple Smile) Освен сестра ми и няколкото нейни приятели вегетарианци, имах един колега такъв, имам и приятелка. Т.е. познавам десетина души. Не знам дали са достатъчно, за да правя обобщения, но при всички тях нивото на агресивност е много по-ниско, отколкото при останалите, месоядни. За себе си също мога да кажа, че докато не ядях месо, имаше разлика в тази посока.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 996
Всичко си е до човек и до това как е настроен към заобикалящия го свят а не до това дали е месояден или вегетарианец

# 17
  • Мнения: 5 370
Фейтлес, не говоря за сексуалността
на вегетарианците, бре, не е петък.
Познавам двама, мъжът е симпатяга,
разбран човек, жената е бая дръпната.
Гледам поредица от предавания по ТВ,
вегетарианките, които участваха, бяха
нещо невъзможно. Мрънкала, капризни,
стойки, дървене, претенции, доста труд
се иска на човек да ги издържи. Мисля си,
дали пък няма връзка това, че не ядат
месо с дръпнатостта им. Всичките салатени
женки бяха невъзможни, до една. Така ли
е и с вашите познати? И защо е или не е така?
Е, аз ти направих пълен анализ, иначе знам, че не е петък.
Ами....не е капризен, стойки не прави, но си е проклетия по дефолт. Македонски ген по дядова линия-вари го, печи, го-все Теле си остава.! Mr. Green Рядко го проявява, но стойностно. Flutter

# 18
  • Мнения: 87
вегетарианците са импотентни , сприхави , грозновати , неплодовити , неморални , нелицеприятни , неудобни , трътлести , ненормални , немърливи , безумни , нечистоплътни , лунатици , клюкари , злобни , извънземни ...и трябва да ги забранят със закон...

# 19
  • Мнения: 5 370
вегетарианците са импотентни , сприхави , грозновати , неплодовити , неморални , нелицеприятни , неудобни , трътлести , ненормални , немърливи , безумни , нечистоплътни , лунатици , клюкари , злобни , извънземни ...и трябва да ги забранят със закон...
Joy hahaha Joy Joy
Че аз тогава как имам дете? hahaha

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
вегетарианците са импотентни , сприхави , грозновати , неплодовити , неморални , нелицеприятни , неудобни , трътлести , ненормални , немърливи , безумни , нечистоплътни , лунатици , клюкари , злобни , извънземни ...и трябва да ги забранят със закон...

А месоядните кви са, бе?
Бетер вегетарианци са, даге...по това описание твойто.

# 21
  • Мнения: 87
вегетарианците са импотентни , сприхави , грозновати , неплодовити , неморални , нелицеприятни , неудобни , трътлести , ненормални , немърливи , безумни , нечистоплътни , лунатици , клюкари , злобни , извънземни ...и трябва да ги забранят със закон...
Joy hahaha Joy Joy
Че аз тогава как имам дете? hahaha
...явно си изключение (както и всяко правило де) Wink

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
вегетарианците са импотентни , сприхави , грозновати , неплодовити , неморални , нелицеприятни , неудобни , трътлести , ненормални , немърливи , безумни , нечистоплътни , лунатици , клюкари , злобни , извънземни ...и трябва да ги забранят със закон...
Joy hahaha Joy Joy
Че аз тогава как имам дете? hahaha

сама ли ще се сетиш, или ние да подскажем  Twisted Evil

Фен на тонколона басова  Peace

# 23
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Шани, Бруте...

# 24
  • Мнения: 87
вегетарианците са импотентни , сприхави , грозновати , неплодовити , неморални , нелицеприятни , неудобни , трътлести , ненормални , немърливи , безумни , нечистоплътни , лунатици , клюкари , злобни , извънземни ...и трябва да ги забранят със закон...

А месоядните кви са, бе?
Бетер вегетарианци са, даге...по това описание твойто.
месоядните са :
красиви , разговорливи , сексапилни , добродушни , земни , чисти , с богата душевност , начетени , грамотни , изискани , ПЛОДОВИТИ  Laughing , разгонени , жребци , изкусителни , чародейци , ефирни , и... трябва да са единствените населяващи земята... + няколко кокошки и прасета!

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ай, ай, ай:)

Споко бе човек, отде таз агресия в кроткото ти животоубийствено и плътодъвчещо същество?

# 26
  • Мнения: 3 423
Темата стана драматична.

# 27
  • Мнения: 5 370
И да подскажеш, нЕма да важи, щото аз изпитвам безумен страх от зараза с вируси и с чужд не бих легнала посмъртно-даже на майтап. Mr. Green То с кондом не бих го направила, та камо ли-да става дете. Sick #Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
И да подскажеш, нЕма да важи, щото аз изпитвам безумен страх от зараза с вируси и с чужд не бих легнала посмъртно-......

Посмъртно не се хваща нищо!

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Посмъртно не се хваща нищо!

Хваща се.
Мухъл, червеи и гъби Simple Smile)))))))

Общи условия

Активация на акаунт