Книга за похвали/оплаквания

  • 2 525
  • 48
  •   1
Отговори
  • Sf
  • Мнения: 808
Значи, понеже докато се намотам и наработя, Reza ме прати To the Left, подмазвам й се, щото тя е като втора Биоунсей-сенсей Simple Smile

И не можах да си постна мнението за непостния боб:

"Боже, боже, колко хора се връзват по върбите...

Аз откога ви разказвам за боб с наденица, ама ето вече да не е спам и офф Simple Smile

Реза, дай да зарязваме варивата и да почваме семките Simple Smile Пуканките свършиха Simple Smile

На мен първото ми име е банни Simple Smile Simple Smile Simple Smile"

А сега по новата тема: Оплаквайте се, хора, хвалете, тук му е мястото Simple Smile Не се разписвайте с едно нудистко "Разпис", а плюйте и хвалипръцкайте на воля Simple Smile

П.П. Какво сте го направили пускането на теми и анкети... Като совалка, леле, Кас, не ти завиждам Simple Smile

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Хаха, Кроасания, тоя пост да не си го писала напушена?

# 2
  • Мнения: 4 733
Ай сиктир Crossing Arms Стига сте ме споменавали. ooooh!
В знак на бойкот ще те схрускам не с парцалите, а под формата на 5 кроасана, които ще си купя точно след 10 минути.
Хваля : Цомба, Мара, Луната, Лео и Миленка и Мина естествено, че ги има и много ги обичам.
Пипи 67 и Буболина, че ми помогнаха в труден за мен момент.
Пухи, че я срещнах и се радвам че присъства в живота ми.
Кейси, че затвърди някои мои житейски убеждения.
Има и още обаче после.

Благодарности и на всички юристи от" Въпроси към адвокати! "  bouquet

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 03:41 от Kasidy

# 3
  • Мнения: 3 423
Кроасания, сега ще се разчекна.
Тая тема, оная, къде по-напред.

# 4
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
с риск да  прозвучи банално, ще похваля Кърмаческия. със сигурност нямаше да кърмя, ако не бяха другарките там   bouquet

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Похвалвам себе си, че пораснах и спрях да се дразня от глупости.
И Лиса похвалвам, че била човек, не лисица.

# 6
  • Мнения: 765
 "Похвалвам"  Реза -   прави страхотни снимки , ходи на чист въздух далеч от Моловете , не яде месо , самоцензурира се .
 Оплаквам се от Сопраното - така трябва .

# 7
  • Мнения: 2 792
 Оплаквам се, че сега някой прави ремонт над главата ми и една бургия ми пробива мозакът, не мога да мисля ужасно е  Close

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
Хедра и Деметра - поради които Шош е бузесто кърмаче и ме буди нощем да дебна в клю-то;
Мадам Гоца - най-ненатрапчивото остроумие, което съм срещала (вкл. моето собствено).
15-тина мацки от януарския, с които посръбваме винце по градинките - поради тях имах прекрасна бременност и вече майчинство, изпълнени със срещи и веселби: он- и офф-лайн!

 Hug

ПП. Некой са да не рипне, че пия и кърмя...  Naughty

# 9
  • Мнения: 534
Хваля себе си,щот циганката умря  Mr. Green



P.S.И едни жени,от една тема дет много си ги обичкам   Hug
Спамърките де  Mr. Green

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 13:13 от Бонбониера

# 10
  • Мнения: 3 423
Кнут е получил смъртна заплаха чрез писмо.
Това е и за оплакване, и за похвала.

# 11
  • Мнения: 3 447
ПП. Некой са да не рипне, че пия и кърмя...  Naughty
Ей сега ще размахаме зърна с Лиска  Mr. Green

Хваля кашкавалките от Готварския, много хубави ми се сбъднаха.

# 12
  • Мнения: 7 474
Това нещо като "кой ви дразни" и "кой ви кефи " в едно ли е?  Joy 

Кас   bouquet   Heart Eyes

Хваля Бу, че ми помага , съветва и ми понася  изблиците  Heart Eyes (добре, че са редки)  Whistling

Хваля  всички, които пишат в чат-темата - заради доброто настроение, заради това, че мога да споделя всичко с тях и винаги да получа подкрепа и за това, че това е едно от малкото места във форума , където не се съска Mr. Green  (колкото и странно да е за някои, които мислят, че там се чати, спами и т.н. или както искат да го наричат). Когато общуваш с хора, които познаваш лично (поне повечето) нещата са съвсем различни и явно необъясними за останалите  ooooh! 
 

# 13
  • Мнения: 5 370
"Похвалвам"  Реза -   прави страхотни снимки , ходи на чист въздух далеч от Моловете , не яде месо , самоцензурира се .
 Оплаквам се от Сопраното - така трябва .
И ние , и ниееееее....мно-го сме, сил-ни сме.
Похвалвам си спамърките мили, от които само 2-3 не познавам лично-и то от други градове.
Похвалвам мацките от Ларедутската темичка, поради които сега съм облечена едно новичко и ми е едно готинкоооо... Party
Похвалвам си Кроасанията-знае защо. Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 3 423
Похвалвам си Кроасанията-знае защо. Heart Eyes

Заради кроасаните към кафето.
И аз я похвалвам заради това.
И потапям един кроасан по стар
френски обичай, преди да го погълна.

# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
Оплаквам се, че малкия ме прави луда  Crazy
Искам да ходя вече на работа, а той на ясла  Praynig
Искам да има форумска среща по-скоро ама
не само на чат темата, а общофорумска  Hug
Искам София да стане по-чиста, а хората
по-съвестни  Thinking
Оплаквам се от Реза, че заключи темата след 3 постинга
и не можах да обявя какво вариво обичам.
Реза да знаеш, че ще се направя на Бай Мангал
и ще дойда у вас в късна доба - като ме видиш
ще отключиш де що има заключена тема  Hug

# 16
  • Sf
  • Мнения: 808
Liska , Кнут беше животинка някаква в зоопарка, нали? Получил, баш Simple Smile Н'дей лъга Simple Smile

Реза отиде на работа Simple Smile Аз й ям месото.

L е о , темата е 2 в1, усещане за лекота Simple Smile

Dona, ей за това пари ще дам да го видя  Mr. Green Размахването Simple Smile Плашите ли нещо Simple Smile

Похвалвам си спамърките мили

Това го прочетох като "Похапвам от спамърските миди..." Права е daffodil - днес съм като напушена Simple Smile

# 17
  • Мнения: 87
...аз искам да съ уплача , чи една позната мъ нахъсваше да съм се включел в тоз форум , 'щото имало ноу развратни мами...обаче до ся не съм срвщнал ни една...с изключение на тревопасните..., ама те не се смятат , 'щот' няма да ми се пуснат... (отчаян съм вече)

# 18
  • Мнения: 2 716
Хваля форумът, защото го има.  Peace
Спамърите, защото са ми приятни.
100jn, защото ми помогна да си изчистя гадното.... някаква програма, която ми се натискаше да я купя.
Оплаквам се, че компютърът ни е само един.

# 19
  • Мнения: 3 423
Не лъжа, Кросич, оня ден
получил зъбобол, расте му
зъб, не се чеплезил следобяд,
в резултат на което получил
заплахата. Полицията разследва.
А аз никога не лъжа.

# 20
  • Мнения: 1 400
Аз пък искам да похваля всички Фотошопки за невероятните неща , които творят, за устрема, отзивчивостта и ... прекрасното насторение, което ми образуват с нещата си.
Хваля си с две ръце и спамърите - всички до един Peace. Обичам ва бе еййй!!! Hug
Оплаквания... ами нямам ... Може би щото гледам да не се товаря и не щъкам кой знае колко по "чуждите" за мен теми...
В " Нашите деца" също ми е вери гууд...
Ами това е!

# 21
  • Мнения: 3 423
Ще ме извинявате, но спам-темата си е точно чат. И нищо повече.   Peace

Да, ама може да си копнеш
чудни песни и чудни снимки.
Полезна ми е.

# 22
  • Мнения: 3 521
Похвалвам Кърмаческия и Готварския, че са ме вадили буквално от калта ХХХ пъти. Също немкините, zаради добрата компания, която срещам в тяхно лице.
Похвалвам персонално мадам mystic, zа това, че е един от малкото хора, които се опитват да ровят иz zакърнелите моzъчни гънки на Виртуалната реалност.
Оплаквам се от 100те поста zа Кнут, които прочетох до тоzи момент...в нито един от тях не се споменва колко пъти е срал от сутринта, а аz се тревожа. Crossing Arms

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз обичам Biby, мога да ви кажа!

Фонда, Бриджит, не те знам откъде си узнала нази новина за Кнут. Сигурно си купуваш Дойче Цайтунг  Mr. Green Знам, че не лъжеш и мога да го затвърдя Simple Smile Твърдите неща са хубави работи Simple Smile

Не съм напушена, просто искам малко да му отпусна края. Няма да ми закачате Biby Simple Smile

Кас, не съм те споменавала скоро Simple Smile

Тонколона басова, тез неща са абсолютно вярни, пък хвани се за някоя кака на кю и ще видиш какви ще ти ги извъртят Simple Smile Виртуално Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 423
Похвалвам Радио Айнц и Берлин Радио.
Информират ме на всеки 15 минути за
това, как се развива Кнут. Полицейска
сводка и блитцери по аутобаните. Да.

Похвалвам Матакосмата за помощта,
която оказва на Нанди и детенцето й!!!!!  bouquet

# 25
  • Мнения: 7 723
Само в спамо- чата никой нищо не трие.....  Whistling

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Не бъркайте тема с чат, че и хапчетата няма да ми помогнат.

# 27
  • Мнения: 4 138
похвалвам създателите на този форум, моят втори роден дом Mr. Green
оплаквам се от готварският и красива мама. единият е виновен поне за 8 кила от теглото ми, другият е виновен за това че осъзнавам, че имам наднормено тегло.
похвалвам подфорума благотворителност.

# 28
  • Мнения: 1 400
Не бъркайте тема с чат, че и хапчетата няма да ми помогнат.
Хапченцата от Тери Пратчет ли са произведени, извинете, че от други имам алергични реакции Flutter Flutter Flutter?

# 29
  • Мнения: 10 758
Хваля се от тия, които ме карат да се усмихвам....обичам ги....е, има някои, които са ми много на сърце,с което искам да кажа, че ги обичам повече от другите Flutter....Лео( моята половинка), Мина(дет сигурно ще ме псува цел живот, че я вкарах у клюкарника Mr. Green), Миленка( щот е много руса и разбира от компютри Crazy), Касиди(влюбена съм в нея), Виктория( (или незнам как е сега, не спря да си сменя ника тая жена....може и от зодията да е) снаха ми е и много си я обичам).....уф, спирам вече.
Оплаквам се - от Мара, щото все се крие и не иска да се видим...
- от сопрано....ей така профилактично Mr. Green

# 30
  • Мнения: 3 405
Оплаквам се: Изтриха ми оплакването, където се оплаках, че не знам какво/ кой е Кнут Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 5 370
Оплаквам се: Изтриха ми оплакването, където се оплаках, че не знам какво/ кой е Кнут Crossing Arms
не е изтрито-в спамтемичката е!!! Mr. Green При низвергнатите спамЪРУли. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 3 091
да взема и аз да се разпиша в кросичовата тема:

без спор е хвалбата за Реза, щото си е тя! пич, та дрънка! липсва ми, защото напоследък пише по-рядко!

Много голяма хвалба за Бу и Сладка хапка - кърмя успешно само заради тях! защото ме успокояваха, отговаряха ми на тъпите въпроси номер осем, девет и т.н. и продължават да го правят! велик е кърмаческия форум!

Страшно голяма хвалба за всички девойки в "родители, преживели загуба" - никъде не съм срещала такава подкрепа, такова желание за борба! успех ви пожелавам!

А сега да се размажа: Василиса, Дона, ДеВаня, Мюр, Вечерницата, Ангелина, Додо, ХОрейшио Кейновата булка и т.н. - бабиероси - нЕма други като вас! пу-пу!
И ТИ - Кросилда, и ти! влажна и млечна целувка!


забравям сума ти народ! ще ги посоча по-късно! обидените, да се оплачат тук.

оплаквания нямам... като изтрещя съвсем, ще пиша пак

# 33
  • Sf
  • Мнения: 808
Ламята НЕСПаска, И Вий да сте ни жива и здрава и Ви целуваме звучно и дълго Simple Smile Да Ви похваля за участието, печелите безплатно питие - боза  Mr. Green Сетихте сте все пак да ме похвалите в мойта си тема в средата на мнението си  Joy

ХорейшоКейновата буля не се е обаждала скоро, но искам и нея да я похваля Simple Smile За търпението и за вдъхновението всеки път да ни събере акълищата, като внимателно ни чете  Simple Smile

# 34
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Кроасанио....ще ти кажа аз на теб!
И на другите ще ви кажа аз...дето ми разваляте злодейското-вегетарианско-модераторско-надуто реноме Simple Smile

Ама тет-а-тет, че да ги е яд сеирджиите Simple Smile

# 35
  • Sf
  • Мнения: 808
Кроасанио....ще ти кажа аз на теб!
И на другите ще ви кажа аз...дето ми разваляте злодейското-вегетарианско-модераторско-надуто реноме Simple Smile

Ама тет-а-тет, че да ги е яд сеирджиите Simple Smile

Черпя те едно... шкембе Simple Smile Една тетка на наща улица знаеш ли как го прави шкембето... Ммммм... Не знам...Никога през живота си не съм яла...

Оплаквам се от новите дъвки гуарана, е...баха ми ббабата с този вкус... Чак д-то ми се насЪлзи... Лютииии  #Cussing out

# 36
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Ше те почерпа с един бан ас тебе, така да знаеш:)
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А на шекмебето му се слага много оцет и чесъм, щото инак не се яде  smile3534

# 37
  • София
  • Мнения: 2 840
Похвалвам всички, които в подписите си слагат някой линк, в който има зов за помощ, защото това е моят начин веднага да се включа.

Изумена съм от сериозността, с която приех тази тема. Thinking

Оплаквам се от татти, защото заключи темата за магиите, в която бях много активна, научих много неща, обогатявах се духовно и всячески и тъкмо се чудех дали да не стана кришнарка или магьосница..... Twisted Evil

# 38
  • Мнения: 7 837
Благодаря на Мария и Мариела, че ме разплакаха вчера. Няма да го забравя...  Simple Smile

# 39
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Похвалвам всички, които в подписите си слагат някой линк, в който има зов за помощ, защото това е моят начин веднага да се включа.

Изумена съм от сериозността, с която приех тази тема. Thinking

Оплаквам се от татти, защото заключи темата за магиите, в която бях много активна, научих много неща, обогатявах се духовно и всячески и тъкмо се чудех дали да не стана кришнарка или магьосница..... Twisted Evil


А темата "Вярвате ли в магии" я заключиха заради теб и твоята приятелка Елексир / или нещо подобно/ заради речника с когото боравихте Можеш пак да  кажеш че не съм чела публикациите ви внимателно но явно други са ги чели и резултата е налице - заключена тема- ЗАЩО ЛИ !!??!!  Naughty

# 40
  • Мнения: 677
Кейси ме обижда на произход..Като е намкъде си,сякаш е хванала Бога за намкъде си..Селянка!

# 41
  • Мнения: 3 423
Заключили са любима тема!
Пристрастници такива!
Да се оплача ли на някой ходжа.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 840
... заради речника с когото боравихте ..

Ей от това изречение се оплаквам.
И от авторката му.

# 43
  • София
  • Мнения: 67
Аз БЛАГОДАРЯ на създателите на форума и на хората които го поддържат жив. newsm51

# 44
  • Sf
  • Мнения: 808
Хваля Вальо в Чехия, че ми върви по гайлето и ми оправя компютъра дистанционно... Като не си взех мъж Ай Ти с Ай Пи  Mr. Green

Хваля Сопранов, че най после му дойде ищах за женене Simple Smile Барабалекс, донесла съм ти армаган от френско Simple Smile

Хваля д-р Райкова и д-р Първанова, че са най-добрите специалисти!!!

Оплаквам се от компютъра си вкъщи, че е пипнал вирус и сам пише, каквото си поиска и е просто неизползваем...

# 45
  • Мнения: 150
За оплаквания: pop@armenia.com

За похвали: една стара мъдрост гласи "И нека делата ти бъдат записани върху вода!"

# 46
  • Мнения: 3 674
Заключили са любима тема!
Пристрастници такива!
Да се оплача ли на някой ходжа.
Уфффф...заради тебе бая теми заклю4иха тук ooooh!

# 47
  • Мнения: 3 423
Заключили са любима тема!
Пристрастници такива!
Да се оплача ли на някой ходжа.
Уфффф...заради тебе бая теми заклю4иха тук ooooh!

Да не ти казвам обаче още колко неща
правят заради мен. А заради теб?
Това твоето оплакване ли беше или похвала?

# 48
  • Мнения: 2 716
И двете Лиске! И двете! Не можа да вникнеш  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт