Сандалки

  • 4 603
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 728
Купихте ли вече на мъниците сандалки за лятото?
На какъв модел ще се спрете-отворени или затворени отпред? Hug

# 1
  • Мнения: 4 406
ще взема отворени, но за възрастта на детето ти може би е по- добре да са затворени отпред

# 2
  • Мнения: 3 323
Аз лично, предпочитам затворените отпред... Все ще се намери, някое камъче да влезе в най неподходящия момент - например докато пресичаме.

# 3
  • Мнения: 54
Ами все още не съм купила , а и няма още зареждане на пазара ! Но ми се струва че ще се спра пак на отворени като миналата година !

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Чакай бе човек, какви сандалки? Навън такъв вятър духа, ще ми отнесе ушите. Сандалки мисля да купувам най-рано края на май. Миналата година бяха отворени-отпред, отзад, отвсякъде. Не са му влизали камъчета и други подобни. Цяло лято тичаше с тях. Тази година мисля да купя от същия тип.

# 5
  • Мнения: 728
boomerang ,и аз мисля да взема затворени отпред... Peace

# 6
  • Мнения: 2 467
Купих. Два чифта отворени отпред и едни затворени.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
Още не съм купила,но мисля в най-скоро време да го направя.Купувам затворени отзад и отпред,с твърд форд.Взимам и по едни гумени(на Райдер например) за в банята,за в къщи,за морето...

# 8
  • Мнения: 2 498
И тази година ще са затворени отпред Peace-даже вече купих първия чифт....

# 9
  • Мнения: 728
valia77 , Jes хайде покажете ни ги! Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
boomerang ,и аз мисля да взема затворени отпред... Peace

миналата години моя син беше на възрастта на твоя сега и му бях взела едни отворени и едни затворени,определено отворените отвсякъдему бяха по-удобни.Тази година съмвзела вече едни отворени,мисля за още единчифт,но не съм решила какви.

# 11
  • Мнения: 829
а къде имат вече модели сандалки? аз където питах - казват ми "рано е, в началото на май проверете"  Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
гледах в КиК са изкарали някакви модели,както и в едон магазин в Скай сити,но не му помня името.

# 13
  • Мнения: 2 467
valia77 , Jes хайде покажете ни ги! Hug
Показвам  Grinning Но ми е счупено фотото, та от страницата на магазина.
Затворените отпред: http://www.target.com/gp/detail.html/sr=1-7/qid=1174532380/ref=s … p;asin=B000K6JGDQ
Повече съм ги взела за игра по двора. Хем да не си жули пръстите като търчи и се спъва.

Отворените: http://www.target.com/gp/detail.html/sr=1-15/qid=1174532260/ref= … p;asin=B000JK5KX8
Другите са ни подобни. Дъщеря ми има доста височко краче и не и стават повечето обувки и сандалети. Затова взимам такива, които могат да се коригират и отпред - с лепка в случая.

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Миналото лято изкара с два чифта- едни отворени и едни затворени.
За това лято ще бъде същото. Вече купих първите, затворените- на "Капчица". Много сме доволни и двете  Grinning Вече й ги обувах няколко пъти.

# 15
  • Мнения: 728
Аз искам да му взема такива или подобни!

# 16
  • Мнения: 207
Две лета купувам сандалки от марикита,първата затворени втората отворени.Тази година мисля пак от там да купя.Вчера ходих,но имаше до 26 номер,а ние сме за 27.Обещаха да поръчат и сега ще чакам.Много са леки и удобни.

# 17
  • Мнения: 3 089
купих и отдвата типа - и отворени, и затворени;
и двата модела са със затворена петичка - все пак детенце е на година и 6 м. и още ходи като спънат кон Simple Smile а и уж така било по-стабилно.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Купих и едни междинни обувки с доста дупчици, едни сандалки, затворени отпред и едни гумени сандалки на Райдър за плажа и двора  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 406
Аз искам да му взема такива или подобни!

много подходящи са според мен  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 797
Аз искам да му взема такива или подобни!

 А къде ги има?

# 21
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Наложи се още декември да купим(заминавахме на топло местенце).Купих "Grendene".Отворени са отпред, а и отстрани доста.Страхотни са.Малкия като ги обу и не ги свали повече от три месеца и все още са здрави(което е доста учудващо, като се има в предвид колко ги е ползвал - за него рекорд).Препоръчвам на всеки! Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 816
Наложи се още декември да купим(заминавахме на топло местенце).Купих "Grendene".Отворени са отпред, а и отстрани доста.Страхотни са.Малкия като ги обу и не ги свали повече от три месеца и все още са здрави(което е доста учудващо, като се има в предвид колко ги е ползвал - за него рекорд).Препоръчвам на всеки! Peace
А може ли да кажеш нещо повече за тях-къде ги има,на каква цена са горе долу...  bouquet

# 23
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Когато ги купувах(началото на декември) бяха намалени, заради сезона и струваха 10лв., но стикера, с цената по принцип, беше 18лв.Имаше и други модели, а цените бяха между 15лв и 22лв(без сезонното намаление, което имаше в момента).Купих ги от (ох не помня името на магазина newsm78), ами магазин за спортни стоки на бул."Мадрид" по пътя от театъра към гарата(по посока на движението), може би 5 - 10 минути пеша след канала.
А ето ги и въпросните сандалки,снимах ги токущо.Това са сандалки, след повече от 3 месеца търчане из прашни пътища, по брега на океан и много мръсотия!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 816
Благодаря  bouquet,а варианти за момиченца имаше ли?

# 25
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Да имаше.Като цветове, когато купувах имаше кафяви, сини, бежави, розови и белички.Казаха ми, че по принцип има почти всички цветове, но в момента не са в сезон и затова има само каквото е останало.Имаше и други много приятни модели(още 7 - 8 модела) - по - изрязани, имаше и по - затворени.Въобще избор имаше, а предполагам и сега пак ще е така.

# 26
  • Мнения: 8 505
Точно такива сандали на Райдър купувам на дъщеря си две лета подред.Това лято пак такива ще търся.Има голямо разнообразие на цветове.Отпред са леко повдигнати (вижда се на снимката на bloodywhite),благодарение на което крачето не се изплъзва напред,а и много рядко влиза по някое камъче.

# 27
  • Мнения: 7 106
Дъщеря ми от самото си прохождане е със отворени отпред сандалки, никога не съм купувала затворени, и никога не са влизали камъни, нито си е жулила пръстите. Не виждам и как би ги ожулила, имайки предвид че те са си вътре в сандала, а не стърчат отвън  newsm78.
Много съм доволна от сандалките на Бикал и вече се оглеждам и аз. Със сигурност единият чифт ще са техни.

# 28
  • Мнения: 4 970
А-къде__в-София-продават-Бикал newsm78

# 29
  • Мнения: 8 505
Виждала съм в Хиполенд,в едно магазинче в Дианабад,малко под магазин ВМВ (не този срещу поликлиниката) и на други места,но за съжаление не помня къде точно.

# 30
  • София
  • Мнения: 2 181
Когато ги купувах(началото на декември) бяха намалени, заради сезона и струваха 10лв., но стикера, с цената по принцип, беше 18лв.Имаше и други модели, а цените бяха между 15лв и 22лв(без сезонното намаление, което имаше в момента).Купих ги от (ох не помня името на магазина newsm78), ами магазин за спортни стоки на бул."Мадрид" по пътя от театъра към гарата(по посока на движението), може би 5 - 10 минути пеша след канала.
А ето ги и въпросните сандалки,снимах ги токущо.Това са сандалки, след повече от 3 месеца търчане из прашни пътища, по брега на океан и много мръсотия!

Такива има в Стил 99 в Младост,има и други модели на тази марка,със сигурност цената беше под 15лв,но 13 или 14 не помня точно.Имаше и подобни модели на Rider  по 13лв.
Голямо разнообразие на Bikal сандалки имаше в Хиполенд.

# 31
  • Мнения: 154
Аз купих на Primidgi - сандали, отворени отпред и пролетни обувки. Много съм доволна от тази марка само от нея купувам. Утре ще ги снимам.

# 32
  • Мнения: 562
Аз купувам от Nike, един чифт и ходи с тях цяло лято  Peace

# 33
  • Мнения: 4 668
Аз купувам от Nike, един чифт и ходи с тях цяло лято  Peace
Има ли вече някъде сандали на Найк ?
Аз преди две седмици обиколих всичките им магазини и никъде не намерих  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 829
мамета, къде мога да намеря сандали Райдър, освен в Младост?  Rolling Eyes

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз купувам от Nike, един чифт и ходи с тях цяло лято  Peace
Има ли вече някъде сандали на Найк ?
Аз преди две седмици обиколих всичките им магазини и никъде не намерих  Rolling Eyes
Имаше в Аутлета преди месец

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Мин. година купих 4 чифта.

Днес купихме един чифт затворени- бежови Primigi, искам да купя и сини- да му ги сменям според дрехите.
Освен това му донесох от чужбина на Aidas - гумени, за басейн и плаж;
и ще купя още поне един чифт отворени- сини ,или бежови, а може би и двата цвята
май прекалявам със сандалите newsm78

# 37
  • Мнения: 4 668
Хммм  Thinking Аз не ходих в аутлета , защото съм му ударила пълен игнор ...
Chocha - Дали има още ? И имаше ли момчешки ?

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Хммм  Thinking Аз не ходих в аутлета , защото съм му ударила пълен игнор ...
Chocha - Дали има още ? И имаше ли момчешки ?
не съм гледала,а и там няма пълна номерация.Мини може пък да уцелиш Peace

# 39
  • Мнения: 3 886
А-къде__в-София-продават-Бикал newsm78
Отвориха нов  магазин  около Позитано  а ми бяха казали че не ги внасяли #Crazy

# 40
  • София
  • Мнения: 592
Днес си купихме на Minimen ето тези
http://www.minimen.com.tr/images/20-24_25-30_31-36/images/72.jpg

# 41
  • Мнения: 7 106
Bobolina , сега ще те залея с дъжд от въпроси  Laughing
От къде ги купи?
Момичешките сандалки от каталога в сайта с отворени пръсти имаше ли?
Каква цена са горе-долу?

Защото в края на седмицата сме в София на лов за сандали  Mr. Green.

# 42
  • Мнения: 639
Какви са цените тази година,че магазина им ,ми е на много неудобно място?

# 43
  • Мнения: 645
Ние купихме този http://www.tofinokidsclub.com/index.php?id=catalog&lang=tr&a … ezon=2&page=2 първия модел бежово-кафявите, цена 49лв. Много са меки и удобни доволна съм Simple Smile

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 17:19 от Мандаринка

# 44
  • София
  • Мнения: 1 845
Ние купихме този http://www.tofinokidsclub.com/index.php?id=catalog&lang=tr&a … ezon=2&page=2 първия модел бежово-кафявите, цена 49лв. Много са меки и удобни доволна съм Simple Smile
Много ми харсват тези модели!
Къде ги има?

# 45
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Миналата година имаха по 2 чифта-един отворен и един затворен.За мен е по -важно отзад да са затворени,твърди и да поддържат крачето. Peace

# 46
  • Мнения: 645
Ние купихме този http://www.tofinokidsclub.com/index.php?id=catalog&lang=tr&a … ezon=2&page=2 първия модел бежово-кафявите, цена 49лв. Много са меки и удобни доволна съм Simple Smile
Много ми харсват тези модели!
Къде ги има?
Ние ги купихме от магазина на Плиска Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 2 181
Това от магазина на Минимен ли и каква е цената?

# 48
  • Мнения: 645
Това от магазина на Минимен ли и каква е цената?
Да от същия цената им е 49лв.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 181
Това от магазина на Минимен ли и каква е цената?
Да от същия цената им е 49лв.

Благодаря  bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 592
Bobolina , сега ще те залея с дъжд от въпроси  Laughing
От къде ги купи?
Момичешките сандалки от каталога в сайта с отворени пръсти имаше ли?
Каква цена са горе-долу?

Защото в края на седмицата сме в София на лов за сандали  Mr. Green.
Както Мандаринка е казала, купихме ги от магазина на Плиска и цената е 49лв, аз не гледах много много момичешките  Embarassed но от този модел имаше още в розово, бежово с оранж и тъмно синьо с бежово. Гледах и отворените модели и много се чудех, има ги в сайта също, а като цветове съм запомнила пак тази комбинация синьо и оранжево и бежово с оранжево, не се сещам имаше ли друг цвят. http://www.minimen.com.tr/images/20-24_25-30_31-36/images/49.jpg
Имше и на тофино тези http://www.tofinokidsclub.com/popup.php?id%20=%20122
 и в други цветове, както и още няколко модела, но не ги помня
Дано съм била полезна   bouquet

# 51
  • Мнения: 7 106
Много полезна даже, благодаря ти   bouquet!

# 52
  • Мнения: 3 323

А такива или подобни - номер 34 например - някой да е виждал?

# 53
  • София
  • Мнения: 2 181

А такива или подобни - номер 34 например - някой да е виждал?
Следобяд ще ходя до магазина и ще попитам имат ли 34 номер.

# 54
  • Мнения: 3 323
Мерси! Ако може и адреса на магазина, че съм точно на другия край на София.... Grinning

# 55
  • Мнения: 4 668
Аз също искам да помоля ,  някой да обясни къде е магазина на Минимен  Praynig

# 56
  • Мнения: 3 886

А такива или подобни - номер 34 например - някой да е виждал?
Следобяд ще ходя до магазина и ще попитам имат ли 34 номер.
И ние сме с 34 номер  и му взимам джапанкни готини  с пръсти от 2години лятото кара само с тях.Много съм доволна

# 57
  • София
  • Мнения: 2 181
Магазина е точно под хотел "Плиска" до бингото.

# 58
# 59
  • София
  • Мнения: 3 663
Откъде купувате Примиджи, освен от МОЛ и ЦУМ?

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
 slavena  он-лайн от Бг ли ги поръча или някои ти ги праща?

# 61
  • Мнения: 2 071
Бяхме март месец в Щатите и ги купувах оттам.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 181

А такива или подобни - номер 34 например - някой да е виждал?
http://www.minimen.com.tr/images/20-24_25-30_31-36/images/76.jpg
ето ot това имаше в различни цветове.отпред със затворени пръсти не видях да има 34 номер.

# 63
  • Мнения: 3 323
Благодаря, ще гледам да го посетя! Този модел, но със затворени пръсти го имаше - така ли?

# 64
  • София
  • Мнения: 2 181
Благодаря, ще гледам да го посетя! Този модел, но със затворени пръсти го имаше - така ли?
Със затворени пръсти нямаше.

# 65
  • Мнения: 3 323
Ааааа, аз нещо не чета като хората , но мерси! Ще търсим другаде....

# 66
  • София
  • Мнения: 311
Повдигам темата, че и аз съм в търсене на момичешки сандалки 20-21 номер. Някакви идеи?

# 67
  • София
  • Мнения: 1 062
Какви търсиш?

Аз купих вчера от Adidas на "Витоша", но са отворени, с гумена подметка. Миналата година купих същите, носи само тях цяло лято, така и не поиска да обуе други. Сега купих 2 чифта - едни розови и едни синички с оранжево.
Цена - 39 лв.

# 68
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Ааааа, аз нещо не чета като хората , но мерси! Ще търсим другаде....

На Красно село има със затворени пръсти  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 3 688
Какви търсиш?

Аз купих вчера от Adidas на "Витоша", но са отворени, с гумена подметка. Миналата година купих същите, носи само тях цяло лято, така и не поиска да обуе други. Сега купих 2 чифта - едни розови и едни синички с оранжево.
Цена - 39 лв.
този който е в началото на витошка ли?(от страната на цум?)

# 70
  • Мнения: 239
Аз купувам или на Данди или на Капчица

# 71
  • София
  • Мнения: 311
Мисля да са с подсилена пета и не много отворени отпред (дъщеря ми е на 19м.). Днес гледах в Скай сити на КиК - моделите бяха много грозни. Та за това се чудя...  newsm78
На Минимен също не ме грабнаха особено....

# 72
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Гледах някакви на ФишерПрайс и се чудя от кога и те взеха да правят обувки и дали ще излязат качествени??? newsm78 Някой има ли мнение по въпроса?

# 73
  • София
  • Мнения: 3 688
Гледах някакви на ФишерПрайс и се чудя от кога и те взеха да правят обувки и дали ще излязат качествени??? newsm78 Някой има ли мнение по въпроса?
къде си ги гледала?Simple Smile

# 74
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 В едно магазинче до Съдебната палата /уличката от страни,която излиза до Гудис/,имаше голямо разнообразие.

# 75
  • Мнения: 728
Аз вече купих първия чифт:

На Chippo са,много леки и Ивко много си ги хареса! Wink
Смятам да му взема и едни отворени отпред,за плаж. Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 1 062
Да, този срещу Съдебната палата. Засега поне имат номера.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 688
Да, този срещу Съдебната палата. Засега поне имат номера.
Благодаря ти,ще го посетя в понеделник:)

# 78
  • Мнения: 5 288
Първите ни сандалки за тази година  Grinning http://foto.mail.ru/mail/s_p_p/275/i-349.jpg

# 79
  • София
  • Мнения: 311

Казвай бързо от къде ги взе  Laughing Страхотни са! Такива търся. И цената, ако може....

# 80
  • Мнения: 5 288
Благодаря, Люсиана  Grinning! Цената е 35 лв, от пловдивския магазин "Касида".

# 81
  • София
  • Мнения: 311
Ох, от Пловдив....Дано намеря по-скоро такива и в София. Благодаря ти за информацията  Hug

# 82
  • Мнения: 5 288
Сандалките са на обувния завод в Добрич, би трябвало да имат фирмен магазин в София.  Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 311
Да, дори вече се сещам къде да проверя. Благодаря ти  Peace

# 84
  • Мнения: 7 106
Ето и нашите сандалки на Добричкия завод :
http://images17.snimka.bg/002767447.jpg

# 85
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Ето и нашите сандалки на Добричкия завод :
http://images17.snimka.bg/002767447.jpg



Ужасно ми харесаха. Каква им е цената?

# 86
  • Мнения: 7 106
Ето и нашите сандалки на Добричкия завод :
http://images17.snimka.bg/002767447.jpg



Ужасно ми харесаха. Каква им е цената?

40 лв. Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 3 853
Ето и нашите сандалки на Добричкия завод :
http://images17.snimka.bg/002767447.jpg



Ужасно ми харесаха. Каква им е цената?
Миналото лято бяхме с такива, който където ги видеше много ги харесваше.За инфо същите до 23 номер ги има в магазина на Стил-99 в Младост 1 и бяха май около 30 лв,но не са 40 лв! Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 3 663
Да, дори вече се сещам къде да проверя. Благодаря ти  Peace

Кажи и на нас  Praynig

# 89
  • Мнения: 7 106
Аз моите ги купих от едно магазинче, казва се "най-най", ето тук някъде се намира :
http://www.bgmaps.com/services/maps/link_step1.asp?sid=539a85903 … e6b2af8a5cd5d4347

Ако наистина са по-скъпи от тези, които veka е видяла в Младост, няма смисъл да се ходи до там, затова давам координатите, ако някой го е имал предвид този магазин.

# 90
  • София
  • Мнения: 311
Asa, надявам се да ги има в това малкото магазинче на Патриарх Евтимий, в безистенчето, дали се сещаш? Посока петте кьошета, от ляво преди Френската гимназия. За съжаление не знам точния адрес  Embarassed

Veka, дали сега има обувки на Делфи прим в Стил 99 в Младост? Отдавна не съм ходила. Благодаря ти  Hug

# 91
  • София
  • Мнения: 3 688
Вчера бях в мола и във фокс кидс има не лоши сандалки,но са останали само момичешки.По 17лв отворени отпред,не са гуменино са като джапанки(ама как го обясних)ако някой се интересува:)

# 92
  • София
  • Мнения: 2 181
Ето и нашите сандалки на Добричкия завод :
http://images17.snimka.bg/002767447.jpg



Ужасно ми харесаха. Каква им е цената?
Миналото лято бяхме с такива, който където ги видеше много ги харесваше.За инфо същите до 23 номер ги има в магазина на Стил-99 в Младост 1 и бяха май около 30 лв,но не са 40 лв! Peace
Преди 2 седмици бяхме там,но не видях такъв модел  Sad.а отидох специално заради тях,защото ги видях в сайта им.
Иначе в магзинчетата "най-най" ги има още от миналата година.Магазините са 2-единия до Френската гимназия ,а другия на ъгъла на България и Несторов.

# 93
  • Мнения: 103
Такива сандалки има 40 лв но са до 24№ в магазина на Драганов на Патриарха  Hug

# 94
  • София
  • Мнения: 3 663
Люсиана, мерси  bouquet

Аз съм им фен на Делфи прим, и откакто затвориха магазина им на Пиротска съм като болна Sad

# 95
  • София
  • Мнения: 311
Люсиана, мерси  bouquet

Аз съм им фен на Делфи прим, и откакто затвориха магазина им на Пиротска съм като болна Sad

Мисля днес или утре да посетя магазина на Патриарха и ще пиша какво има  Hug

# 96
  • София
  • Мнения: 659
Вчера купих ето тези http://new.photos.yahoo.com/veronik_tony/album/57646076239746383 … 28804364201677/19 на Minimen от един магазин на Витошка за 49лв. Ники не пожела да ги свали и си тръгна с тях

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 17:17 от veroniki

# 97
  • Мнения: 1 427
Ето и нашите сандалки на Добричкия завод :
http://images17.snimka.bg/002767447.jpg



Ужасно ми харесаха. Каква им е цената?
Миналото лято бяхме с такива, който където ги видеше много ги харесваше.За инфо същите до 23 номер ги има в магазина на Стил-99 в Младост 1 и бяха май около 30 лв,но не са 40 лв! Peace
Същите си купихме тази година от Стил 99. Струват 27 лева Peace
Ето и от сайта им- http://www.stil99.com/details.php?id=3&sub_id=9&m_id=742&page=1

# 98
  • Мнения: 829
пък ние от магазина до Френската не можахме нищо да си харесаме, но сме момче  Wink и затова се сдобихме с едни сандалки на Капчица от магазинчето под колоните на Солунска, за 33 лв., бежови, от кожа, затворенки отзад, с подсилен форт, сравнително затворени отпред, но с дупчици и пролуки, и със страшно гъвкава подметка. Дано да сме доволни това лято.

# 99
  • София
  • Мнения: 311
Днес ходих в магазина на Патриарха. Действително сандалките са по 40 лв, но жената каза, че миналата година са били по 30 лв. Тази година са просто по-скъпи.
Като тези въпросните сандалки от Стил 99 имаше само 22 и 23 номер.
Аз взех едни лилави с розова подметка (не знам как да публикевам снимка  Embarassed ).
Изборът на модели общо взето не беше голям.
Направи ми впечатление, че има моделчета за по-пухкави крачета  Simple Smile

# 100
  • Мнения: 2 019
Аз искам да му взема такива или подобни!

много подходящи са според мен  Hug
Peace

# 101
  • София
  • Мнения: 797
Вчера купих ето тези http://new.photos.yahoo.com/veronik_tony/album/57646076239746383 … 28804364201677/19 на Minimen от един магазин на Витошка за 49лв. Ники не пожела да ги свали и си тръгна с тях

 Нищо не се вижда.

Общи условия

Активация на акаунт