Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

МОЛЯ,мамите раждали секцио при него да ми кажат как е?Има ли му ниакоиа от вас моб. му телефон и колко струва секциото при него?Благодариа ви
Цитирай

София

МОЛЯ,мамите раждали секцио при него да ми кажат как е?Има ли му ниакоиа от вас моб. му телефон и колко струва секциото при него?Благодариа ви

здравейSmile
и изобщо ако някой знае как върви секциото в този майчин дом,за да знаят хората.
аз смятам да раждам там по този начин, и като попитах доктора колко ще ми струва-той отговори:"Просто една такса има....рано е още."
Което изобщо не ме успокоява Confused Wink
Чувах баснословни цифри....странно ми е,креватче,количка и всичко останало е толкоз скъпо.Изобщо как е възможно да искат такива цифри.
Ако ми каже нещо такова......май ще се отправя към BTV.
Тъпо е защото хората искат да имат протекция,респективно и аз и всяка майка,и траем и плащаме.
Обаче от къде мъжът ми да намери примерно 700лв за секцио,като работи като вол и...а баби и дядовци са пенсионери.
Някой ще каже заем,е,да но после...живот и здраве като се роди детето,за него ли,за заем ли,за ядене ли,за сметки ли?
Кажете?
Ох,тъжно ми е да ви кажа....... Sad
Цитирай

София

Без уговорка с определен лекар не се плаща нищо-разбира се, ако секциото е по някакви причини. Ако е с определен лекар от 700 нагоре, затова и аз се отказах, ще отида така, без уговорка. Просто ми е невъзможно. Този Божилов не съм го чувала и не знам нищо.
Цитирай

София

Мен ме оперираха д-р Хранов и д-р Божилов, никой не само, че една стотинка не ми е поискал, но и най-малък намек не ми е направен.  В МД са основно професионалисти. Търгашите са по другите болници.
Цитирай

София

На мен за секциото е МД ми взеха 500 лв, но аз си избрах екипа и съм много доволна!
Цитирай

София

За д-р Божилов съм чувала определено хубави неща, но колко взема за секцио - нямам идея.. Миналата година, когато раждах в МД се спрягаше сумата от 600 до 1500 лв., според лекаря, но как става всичко нямам идея. Аз родих нормално, като заплатих само 100,00 лв, срещу фактура за избор на лекар!
Цитирай

И двете деца на сестра ми са раждани при Божилов, с нормално раждане, той й следеше и бременностите. Изключителен професионалист, само това мога да кажа. Нямам спомен някога да й е искал пари за нещо.
Цитирай
Преди 8 години родих при доктор Божилов. Бях уплашена, тъй като се очакваше голямо бебе . Родих за 3 часа бебе 4.100 кг с няколко външни шева. Чувствах се спокойна ,че той е до мен . Страхотен човек и професионалист. И тогава преди 8 години се коментираха баснословни суми, но той не ни поиска и стотинка.   
Цитирай

Телефонът на д-р Божилов е 088 892 98 20.  Търси го сутрин между 8:00 и 8:20 и следобед след 12:00 ч.  В промеждутъка между 8:20 и 12:00 обикновено има планирани операции и не вдига телефона.
Цитирай

Sofia

Аз раждах при Божилов , но нормално раждане. Много съм доволна! Сутринта в 8 му се обадих, в 9 отидох в болницата и в 11 родих. Чувствах се спокойна през цялото време.
Пари не е искал.
Леко раждане   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.