Аптамил и Милумил

  • 722
  • 13
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Каква е разликата между двете млека? ooooh!

# 1
  • Мнения: 27 524
Милумил е по-гъст, по-сладък и ароматизиран.

# 2
  • Мнения: 4 447
Да,това се чудех и азвчера катоги гледах едно до друго.Те са на една фирма. А това,че едното епо-гъсто и по-ароматно значи ли,че засища повече?Възможно ли е ако се смени от Аптамил на Малимил да предизвика алергична реакция? newsm78 Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 171
 Ако смениш Аптамил с Милумил няма да имаш проблем те са сходни по състав

# 4
  • Мнения: 4 447
Ако смениш Аптамил с Милумил няма да имаш проблем те са сходни по състав

Добре, а по-засищащо ли е? Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 171
Ако смениш Аптамил с Милумил няма да имаш проблем те са сходни по състав

Добре, а по-засищащо ли е? Rolling Eyes
това не знам

# 6
  • Мнения: 27 524
Добре, а по-засищащо ли е? Rolling Eyes

Да.

# 7
  • Мнения: 451
До колкото аз знам Милумил-а е за деца с по-капризен вкус. То е по-сладко и вероятността да бъде отказано е доста по-малка. Не мисля, че засища повече.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Доколкото знам Аптамила не е толкова сладък. Сина ми предпочиташе него.

# 9
  • Мнения: 795
До колкото аз знам Милумил-а е за деца с по-капризен вкус. То е по-сладко и вероятността да бъде отказано е доста по-малка. Не мисля, че засища повече.

При нас точно това се получи -  Аптамил-а не искаше и да го види, но Милумила много й се хареса. Определено е ароматизиран, усещам го още при приготвяне на млякото Grinning Доколкото мога да сравня двата вида - Аптамил-а ми изглеждаше по-гъст!

# 10
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
много благодаря за отговорите! Проблемът при нас е че не искаме никакво АМ-досега сме на кърма и на пюрета ,но все си мисля че не му стига кърмата и реших да пробвам някакво АМ но все едно му давам лимонов сок -такава му е реакцията.Пробвам сега и с Милумил но същата работа-дано не ми спре кърмата Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Ако кърмиш по-често и се поизцеждаш би трябвало да нямаш проблем с лактацията. Има и разни чайчета - лактогонни, пробвай с тях  Peace.
Успех!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 368
dida t,аз имам същия проблем.Както ще видиш от подписа ми малкия е на 7 месеца.От около 2 седмици забелязах че вечер не ми стига кърмата за последното хранене и педито ме посъветва да дохранвам с АМ.Да,но не е така лесно.Започна едно гърчене и сълзи,така крещи все едно му давам нещо ужасно.Педито ми каза да сложа бисквити Плазмон в млякото,резултат нулев,добавих и бананова каша,пак нищо.Марти се съгласяваше да остане и гладен,но не и да хапва от АМ.Накрая купих НАН-НА,мислех че проблема е във вкуса на АМ,но и това не помогна.След дълга чуденка и помощ на мамите от форума разбрах,че всичко идва не от вкуса на млякото,а от това че не го получава от мама.Малки душички са дечицата ни,но си имат собствено мнение.Сега му давам АМ с лъжичка,като добавям и малко плодова каша в него,за да не е много рядко.Трудничко и бавничко става,но малкия знае че е нещо нормално да го храня с лъжичка ,свикнал е от пюретата.Сега и двамата сме доволни.Така аз намерих решение при нас,дано и ти намериш свое.Успех!

# 13
  • София
  • Мнения: 2 967
Аптамил Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт