Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Здравейте, преди време използвах боята за коса от серията Лонда Вулкано. Днес съм на фризьор, но трябва сама да си я купя. Имаше един магазин преди, в който продаваха, но сега вече не. Моля ви кажете ми, ако някой знае къде мога да я намеря. Интересува ме района около кв. Иван Вазов, Бели брези, Стрелбище

Предварително благодаря!
   bouquet
Цитирай

София

Тази серия -професионалната на Лонда не се внася от около година в България,доколкото знам.До сега може би си намирала някъде останали,застояли.
Цитирай

София

galq4, мерси. Най-вероятно е така, защото вчера на доста места питах и никъде нямаше. Само в един магазин намерих, но 2-3 цвята само - вероятно останали.

Hug
Цитирай

София

Да - няма я вече. Зълва ми преди я ползваше и къде ли не сме обикаляли из   София да я търсим, но на всякъде ни казваха, че вече не им я доставят.
Цитирай

София

И аз обикалях страшно много преди няколко месеца да я търся, но и на мен ми казаха навсякъде, че не се внасяла вече!
Цитирай

София

Благодаря за отговорите!  Hug Явно наистина не се внася, жалко за което. Аз вече си взех друга, пак на Лонда и стана добре...

Хубав ден на всички!  Smile
Цитирай

WONDERLAND so far

Кой номер ви трябва от "Вулканото".Имам няколко бои
от предният ми салон,ако ви вършат работа...Дайте
само номер.
Цитирай

София

Тути, за съжаление не помня номера, но беше най-яркото червено от каталога... Имаше два подобни цвята.   
Цитирай

София

Кой номер ви трябва от "Вулканото".Имам няколко бои
от предният ми салон,ако ви вършат работа...Дайте
само номер.
Незнам кой номер се води,но се казва magic vulkano
Цитирай

WONDERLAND so far

ТЕ всички са меджик вулкано,това беше името на
каталога,а отделно имаше номера.Айде ще
разровя днес,утре да видя какво имам и ще ви пиша.
Има и на други марки такова интензивно червено.
Цитирай

София

ВСички са вулкано,а цветовете си имат имена-magic vulkano,hot lava,red fire и т.н .Това е по-спомен де......поне тези,с който съм се боядисвала.
А иначе да има и на други марки такива цветове,но не са толкова трайни.За мен това беше единствената трайна боя.
Цитирай

София

galq4, сега като ги написа, май си търся red fire - това мисля беше най-яркото червено, но без оранжеви отблясъци.
Цитирай

София

Волкано може да се намери в полеза на НДК( в базар София ако не греша) там има фирмен щанд на Лонда и със сигурност преди около месец я имаше.
Цитирай

София

stellinka_staff, това е супер! Мерси за инфото, още днес ще отида и ако има да се запася. Ще пиша после какво е станало!

Mr. Green
Цитирай

На една звезда

И аз търсих скоро, но продавачката ми обясни, че тази серия вече не се внася. Но, защо? newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора