къде в пловдив -антибиограма на частно

  • 1 111
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 511
момичета поради неразбирателството от страна на нашето джи пи и отказа му да ми даде направление за изследване на секрет и антибиограма на малкия които е на 1 год и 8 месеца бих изкала да ви попитам къде да го заведа на частно.и какво точно представлява тази антибиограма.ако някои знае къде да го заведа в пловдив нека да пише защото от 7 месеца не е спрял да боледува през 10 дни е на антибиотик.и всичко започва с едни сополи.само да кажа че е тестван за алергии и няма резултатите бяха отрицателни.моля мамите от пловдив или от други градове ако знаят нещо по въпроса да ми пишат.благодаря предварително. baby_neutral

# 1
  • Мнения: 326
Частна лаборатория Писанец-много съм доволна

# 2
  • Мнения: 80
И аз ти препоръчвам Писанец. Адреса е ул."Родопи"106,тел:263 363;653 553(и да ти помогна повече,улицата е пресечка на бул."Христо Ботев",като тръгнеш от McDonalds към Военна болница-в дясно)
На сина ми му правиха там антибиограма,понеже имаше стафилококови бактерии от родилния дом.
Взеха му секрет от нослето и гърлото-не е болезнено,с едно тампонче.Аз ги занесох в лабораторията,попитаха ме дали искам антибиограма,аз поисках,платих си и ми казаха след 3 дни сигурно ще е готов резултата-може да се наложи и повече дни.За по-лесно ти дават и един код,с който можеш да провериш дали е готов резултата в интернет.Аз си го принтирах-резултата,и не се наложи да ходя до там. Леснотия.
Поздрави и дано се оправи детенцето.

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 13:05 от kristen

# 3
  • Мнения: 511
благодаря още в понеделник отиваме

# 4
  • Мнения: 80
ky,
какво стана? Закара ли детето,направиха ли му изследване? Остана ли доволна?

# 5
  • Мнения: 511
да заведах го в петък но несъм ходила да търся резултатите че бях цяла седмица в гърция.днес отивам и ще пиша как е.чао.и мерси .

# 6
  • Мнения: 9 074
Можеше да си провериш резултатите онлайн, но вероятно не си си поискала талонче с достъп...карай, ако ви се наложи другия път - да знаеш, че има и такава опция Grinning
Дано са добри резултатите  bouquet

# 7
  • Мнения: 80
До колкото знам на всички дават такова талонче.

# 8
  • Мнения: 511
за радост всичко е океи.мерси за помоща.

# 9
  • Мнения: 80
Браво! Радвам се,че всичко е наред.  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт