Точкова диета за сериозни мами и девойки 2

  • 40 543
  • 353
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 453
Точковата диета е наричана още американското космическо чудо, както и "Условна ефективност на храненето", тъй като се използва при разработка режима на хранене за военните и астронавтите в САЩ.


Диетата е много известна сред руския елит (благодарение на нея кметът на Москва Юрий Лужков успява да свали 15 кг, а вътрешния министър Р. Нургалиев - 30кг за няколко месецаSimple Smile

За да се поддържа теглото е нужно на ден да се набавят 70-75 точки.

За да се намали теглото е нужно да се приемат дневно 40-45 точки.

Тайната на диетата се състои в ограничената употреба на въглехидрати и мазнини за сметка на белтъчините.

Тя не изключва алкохола - напротив, дори е твърде либерална към него. Диетата изглежда съвсем проста и е много приятна за хора, които не биха искали да се лишават нито от вкусни храни, нито от малко пийване.









Старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=175570.280

# 1
  • Мнения: 867
Зьписвам се и аз към всички точкуващи.От 3 дена съм на тази диета и се чувствам превъзходно   smile3521 свалих 0.500 кг за тези дни макар че 1 ден ядох сладолед.

П.П извинявам се че не е по темата,но можете ли да ми кажете как да си сложа такава линийка като вашите.

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!
 newsm03

# 2
  • Мнения: 258
Браво Крисси!Страшна си ! По-сериозен и отговорн човек(тук във форума) от теб не познавам!видях книжките  и ще си ги взема и азМъча се да навия племенничката ми за тази диета,но нещо не успявам. Хем съм и жив пример.Тя си пада по разни "чудодейни диети" с които за 10 дни се сваля 10 кг . Гладува като куче и пак си е дебела ,а е само на 12години. Сега ще и изпратя линк с твойта тема. Дано й дойде акъл в главата! Още веднъж приеми моите поздрави!!!!!!!!!!! Стискам палци на всички ТОЧИЦИ!  bouquet

# 3
  • Мнения: 255
Зьписвам се и аз към всички точкуващи.От 3 дена съм на тази диета и се чувствам превъзходно   smile3521 свалих 0.500 кг за тези дни макар че 1 ден ядох сладолед.

П.П извинявам се че не е по темата,но можете ли да ми кажете как да си сложа такава линийка като вашите.

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!
 newsm03

И аз се записвам   newsm10.
И аз искам  да знам.

# 4
  • Мнения: 3 453
salem,благодаря ти мила за хубавите думи.  bouquetТи си виновна за всичко.Останах впечатлена от твоите резултати и затова съм така мотивирана/макар и понякога да се предавам,но е за много кратко/.
Надявам се да успееш да убедиш племеницата си да мине на този така хубав и здравословен режим и да стане чат от нас.
Кажи при теб как е?Сега как се храниш?Какво ограничаваш,ако нещо ограничаваш де LaughingСпортуваш ли нещо?

Относно линийките...кликвате на моята и ви се отваря сайта от там резактирате и си я правите за вас.Ако има още въпроси ще помагам пак.най-лесно е тук-http://www.mamaibebe.com/ticker_weight.php

Относно сладоледа и аз чат пат си хапвам,но не повече от един път седмично.

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 17:19 от Kpuccu

# 5
  • Мнения: 3 453
Поставянето е обяснено подробно тук- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4827.0

# 6
  • Мнения: 258
При мен проблемът беше лакомията Зодия "Телец "съм. Прекалявах с баничките, майонезените салатки, пържените картофки.И неусетно станах дебеланка.След тази диета коремът ми се "сви". вече знам кога да спра с похапването.Вече 3 година си запазвам кг.(е зимата е нормално да кача 2-3 кг) Но един курс с диетката и всичко е ОК. През останалото време си хапвам всичко, като леко ограничавам хляба, сладкото и пърженото. А гимнастика- от време на време правя един комлекс от упражнения на Силвия-Александра от 1 сезон на Биг Брадър, засягащ всички проблемни зони. Това е. Тайната е в постоянството!

# 7
  • Мнения: 3 453
Как сте милички?Аз хапнах зелена салата и зелен фасул малко и вече цялата съм зелена Joy

# 8
  • Мнения: 664
ето ме и мен, днес изядох 2 активии натурални и две ябълки, незнам от коев от двете, но така ме разхлаби, сега стомаха ми е празен, мислех да ям телешко днес, ама нямах време да го готвя

# 9
  • Мнения: 255
Няма да пиша какво съм яла,само точките -34т.

# 10
  • Мнения: 9 045
Ох, приемате ли едно кюфтенце при вас ooooh!
Имам да смъквам 5-6 кг. които досега с нищо не успях да махна.
Тази диета ми напомня малко на Зоната - има ли нещо такова?
И да видя дали правилно съм разбрала: яде се всичко от таблицата, като се сумират точките, които пък трябва да са 40-45?
Сега си копирах и всички таблици, дето сте пускали в предните теми - браво на трудолюбивите Peace
И имам въпрос: тази таблица от тази новата тема - тя ли е окончателният вариант? И е от пресниманите неща на Боби?

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 23:40 от .:.Stef.:.

# 11
  • Мнения: 186
Здравейте точкуващи дами, аз днес съм на една зелева салата, 1 банан, 1 кисело мляко и 1 салата от марули. Незнам сега колко килца съм, но утре като ходя да тренирам ще се похваля. Успех на всички  Hug  bouquet

# 12
И аз се включвам момичета... Имам един въпрос, на който може да сте отговорили вече, но ще питам... Табличката дадена в началото за 100 гр. продукт ли е?

# 13
  • Мнения: 3 453
Ох, приемате ли едно кюфтенце при вас ooooh!
Имам да смъквам 5-6 кг. които досега с нищо не успях да махна.
Тази диета ми напомня малко на Зоната - има ли нещо такова?
И да видя дали правилно съм разбрала: яде се всичко от таблицата, като се сумират точките, които пък трябва да са 40-45?
Сега си копирах и всички таблици, дето сте пускали в предните теми - браво на трудолюбивите Peace
И имам въпрос: тази таблица от тази новата тема - тя ли е окончателният вариант? И е от пресниманите неща на Боби?



Добре дашла  bouquetНе всичко картофите се избягмат и сладкото.До 40т на ден се хапва.Таблицата я ползавм аз всеки може да ползва тази която му харесва на него.Успех Peace

otslabvashtaда за 100гр. е или един брой плод и зеленчук.

Да ви се похваля днес съм още -0,500гр. Joy започнах и да спортувам.Много съм щастлива.Още няма да местя линийката за да съм сигурна за сваленото след ден два.
Сега ви оставям после пак ще се включа.Лек ден


Lidia555-докато искаш да отслабваш избягвай бананите,ще ти попречат а и са доста точки 1бр-22

# 14
  • Мнения: 186
Ееееееххх жалко, толкова ги обичам бананите, но ще те послушам Kpuccu, важното е само да сваля тези килограми. Мерси  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт