Пластмасови столчета и маси

  • 2 840
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Вместо да обикалям безцелно ,защото наистина нямам идея къде точно да търся ,направо си питам: къде има най-голям избор на пластмасови маси и столове ?Иска ми се да си направя кътче на балкона ,че при хубаво време е истински кеф да си седя навън Grinning

# 1
  • Мнения: 1 655
В Метро имаше поне 10 вида пластмасови столове преди 1 седмица. Масите са по-оскъдни от към асортимент обаче.

# 2
  • Мнения: 2 956
Ние си взехме от Кауфланд.Имаше 3-4 вида маси и няколко вида столове на различни цени.Масичката,която взехме е хубава-с метални крачета и пластмасов плот,столовете....взехме от най-евтините ( #Cussing out) ...към 10 лв бяха и на 3-тият ден се разчекнаха:(

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И в Практикер има- на по-добри цени са от Бриколаж. Гледахме ги обстойно, защото ние пук се обзавеждаме за пикници, та когато избирахме сгъваеми, видяхме и пластмасовите!

# 4
  • Мнения: 6 958
Нашето кътче си го направихме от тези в МЕТРО които се предлагат  Peace

# 5
  • Мнения: 258
В "МЕТРО" има голямо разнообразие. А и в почти всеки  по-голям магазин за домашни потреби съм виждала.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В МЕТРО, да. Сега има интересни промоции баш на тези артикули.

# 7
  • Мнения: 25
............в Практикер, има не само пластмасови, но и други интересни варианти......

# 8
  • Мнения: 2 591
............в Практикер, има не само пластмасови, но и други интересни варианти......

 Peace

# 9
  • Мнения: 142
Благодаря за отзивите   bouquet Обиколихме Практикер и Бриколаж и си намерих масичка. Обаче столчета не можах да харесам. Балконът ми е малък и затова търся от по-тесните столове, с подлакътници. Е да ,ама точно такива нямаше Wink

Общи условия

Активация на акаунт