Novo.bg-ползва ли ги някой?

  • 4 123
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
има ли някой ,който да ползва услугит на novo.bg?не мога да се свържа по телефона с маркетинга им,  в Doom ваучери няма и не могат да  ми обяснят какво представлява точно услугата..Моля, ако някой ги ползва- да ме светне.

# 1
  • Мнения: 5 462
има ли някой ,който да ползва услугит на novo.bg?не мога да се свържа по телефона с маркетинга им,  в Doom ваучери няма и не могат да  ми обяснят какво представлява точно услугата..Моля, ако някой ги ползва- да ме светне.
Това и мен ме заинтригува , ама май няма кой да ни отговори ??? newsm78

# 2
  • Мнения: 13 512
Исках днес да си купя ваучер и да си ползвам WIFI  интернет ,когато съм в двжение. Но никой не можа да ми обясни един ваучер от 35 лв. примерно какво включва- определен обем трафик или е за период от време... и откъде да си купя..никаква информация не мога да получа.Има ли национално покритие..

# 3
  • Мнения: 5 462
Тия пък егати фирмата сто телефона и имейл адрес , никой ли не отговаря на тях??? newsm78 Shocked

# 4
  • Мнения: 13 512
Тия пък егати фирмата сто телефона и имейл адрес , никой ли не отговаря на тях??? newsm78 Shocked
дава един свободен сигнал и връзката се разпада. И на трите. Цял ден днес.  Sad

# 5
  • Мнения: 5 462
Туй да не е някаква измама ?Де да знам фирма която едва сега навлиза на пазара да подхожда толкова несериозно ...??

# 6
  • Мнения: 13 512
не е измама- аз им хващам WIFI то в къщи и на много места, но ми иска парола.Звъннаха във всички Doom  зали, където   трябва да продават ваучери, но нямаха. Накрая, в 9-тия се оказа, че имат, но момичето не знаеше какво представляват, не знаеше дори улицата, на която се намира залата, за да отида да си купя! еГАТИ БЕЗХАБЕРИЕТО! Алооооо....ново бГ- няма да прокопсате с такива дистрибутори!
Утре ще отида - /добре,че поне знаеше,че се намират зад Централна поща/ и ще видим колко инфо ще мога да  получа..

# 7
  • гр.София
  • Мнения: 269
До колкото разбрах от инфото в сайта. Ваучерът от 20лв доставя неограничен трафик интернет в рамките на 1 месец със скорост 1МБ/сек. а този от 35лв включва и цифрова телевизия.  Thinking

# 8
  • Мнения: 13 512
И аз така го разбрах...но и карта на покритие не намерих- в кои райони се хваща мрежата им...Сега ще изпратя симът ми да отиде да купи един от 20 лева- да ги видим.

# 9
  • гр.София
  • Мнения: 269
И аз така го разбрах...но и карта на покритие не намерих- в кои райони се хваща мрежата им...Сега ще изпратя симът ми да отиде да купи един от 20 лева- да ги видим.
"Всичко което е нужно за да ползвате услугата е да си закупите ваучер и да го актвирате на нашата Интернет страница, след което Вие получавате едномесечен неограничен достъп до световната мрежа от всяка точка и по всяко време"
newsm78

# 10
  • Мнения: 13 512
ползвала ли си ги? как им е скоростта?

# 11
  • Мнения: 1 111
 Тази тема и мен ме интересува, така че ще я следя.

# 12
  • гр.София
  • Мнения: 269
ползвала ли си ги? как им е скоростта?
Не съм, но и аз съм заинтересована...
Би било страхотно, ако покритието наистина обхваща цялата страна  Peace. Ама едва ли  Tired

# 13
  • Мнения: 1 111
 Е аз сега им четох сайта, там пише само за Варна:
Това вече е възможно! Ние изградихме цялостно покритие на град Варна с бежични точки на достъп, така че в която и част на града да се намирате Вие имате възможност да сте винаги онлайн, винаги информирани и винаги близо до любимите хора и колегите.

Как работи?
НОВО БГ заедно с Интелсофт изградиха най-голямата мрежа от безжични точки за достъп на територията на страната. Устройствата са така разположени, че осигуряват цялостно покритие в различните райони на града, така че Вие винаги имате достъп до Интернет. Използването на услугата може да става с всякакви крайни устройства поддържащи WiFi стандарта, домашни компютри, преносими компютри, PDA устройства и мобилни телефони. 

# 14
  • Мнения: 13 512
Купих си карта, не можа никой в тази зала  да ми обясни какво съдържа картата от 10 лева- казаха ми:Ами това е като ваучер на Глобул. Абсолютни олигофрени- трима на  брой! Сега от нас не откривам мрежата им, а съм в центъра... утре пак ще се опитам да се свържа с офиса им... затова и са си останали на регионално ниво- защото не са професионалисти!

Общи условия

Активация на акаунт