Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

гр. София

Здравейте,

още няма появило се бебе, но в наскоро време го очакваме. Имам желание да кърмя. Напоследък ми се появиха стрии на гърдите и се мажа с Мустела, който е известен с двойния си ефект (заличава и новопоявили се стрии).

Въпросът ми е мога да ли продължа да си мажа гърдите с Мустела дори когато кърмя? Трябва ли да го отмивам преди всяко кърмене?

Ще се радвам ако има някоя мама, която да сподели своето мнение от личен или не опит.
Цитирай

Шумен

Аз кърмя и в момента се мажа с мустела. На аореолите не слагам и не го отмивам.Мисля, че не вреди на бебето.
Успех и леко раждане Peace
Цитирай

Айтос

Добре действа редуването на топла и студена вода по няколко пъти, не само подобрява оросяването, но и влияе на еластичността на кожата, което всъщност е причината за появата на пустите му стрии.
Цитирай

Пловдив

И аз мажа с Мустела, мисля, че на самата туба си пишеше, че е подходящ и за кърмачки. Аз го слагам след като накърмя и така той се попива до следващото кърмене, после за следващото обаче отмивам.
Сега позлвам и един крем на Estee Lauder за еластичност на бюста и него задължително го изплаквам обилно преди кърмене.
Цитирай

Варна

Аз кърмя и в момента се мажа с мустела. На аореолите не слагам и не го отмивам.Мисля, че не вреди на бебето.
Успех и леко раждане Peace

newsm10 и аз така!
Цитирай

Ползвам Мустела след всяко къпане, а под душа редувам топла, студена струя за гърдите.
И аз не мажа ареолите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.