Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 86 отговора

софия

майчета как си обяснявате злобата към кърмачките
на мен ми е изключително непонятно отде иде тая агресия към нас newsm78
ей сега попаднах в Клюкарника на поредната тема подигравка сега с  Петицията за насърчаване кърменето
и поредните коментари"сектантки -кърмачки"и тем подобни newsm78
аз не разбирам какъв им е проблема на не- кърмещите newsm78
Цитирай

София

Какво ти пука? Very Happy
Цитирай

Е, чак пък злоба.
Цитирай

Яд ги е  Mr. Green
Цитирай

София

Peace

Цитирай

Бургас

Не ми пука за мнението им, жалко само за дечицата
Цитирай

Айтос

Изчетох въпросната тема, не знам и аз защо, нищо ново не видях, от 3г едно и също, само от нови потребители. Изчерпах се по темата, пък и не се дразня... вече, и ти ще свикнеш. Щастлива съм ако мога да помогна на някоя нова мама, другото е вятър  Wink

firebird  чудесно си го казала! Love
Цитирай
Според мен е от липсва на заинтересованост и информация. Доста от отговорите на хората против петицията граничеха или си бяха пълна простотия, така че добавям и човешката простотия към листа от причини за тази злоба.

Мери, завиждам ти на спокойствието.  Very Happy Такива теми все още ме изкарват извън нерви, да не говорим ,че тази тема, публикувана в клюкарника, си е чиста подигравка с нещо много сериозно, от което зависи здравето и благополучието на децата ни.

Честно казано, такива негативни коментари още повече ме мотивират да кърмя бебка докато тя реши че е време да са отбие....  Mr. Green
Цитирай

София

Не съм чела темата, но може би наистина ги е яд. Аз лично не съм се сблъсквала досега с агресия. Само се чудя, че като кажа, че кърмя още ми казват "Бравооо!". Какво толкоз, 5 месеца няма още, а това е най-лесното и приятно нещо за мен Hug Виж, ако имах куп проблеми, може би щях да се откажа, знам ли... Но ги нямам и благодарение на прочетеното тук още преди да родя, благодаря  bouquet
Цитирай

До хладилника, който обичам

Не мисля, че е злоба. По-скоро фрустрация - примерно. Все някой трябва да носи отговорността, нали Laughing
Като цяло повечето майки, хранещи с АМ, нямат нищо против кърмещите, както и обратното. Но във виртуалното пространство всичко е толкова лесно Laughing дълбоко се съмнявам в реалния живот да се чуват такива приказки, насочени към техни кърмещи познати. Моят личен опит показва, че в живия живот кърмещи и хранещи с АМ всъщност мелят много добре Very Happy
И още - ако не се засягате и не го приемате вътрешно, е по-лесно. Винаги и за всяка тема ще има хора на въпреки - и какво от това?
Земята пак се върти Smile
Цитирай

Стара Загора

Моят личен опит показва, че в живия живот кърмещи и хранещи с АМ всъщност мелят много добре Very Happy
И още - ако не се засягате и не го приемате вътрешно, е по-лесно. Винаги и за всяка тема ще има хора на въпреки - и какво от това?
Земята пак се върти Smile
Докато сколасам Бу е написала моя отговор. Ама така е..рано сутрин се чудя на скайп-а ли да пиша...форума ли да гледам Crazy

П.П за сведение аз не съм кърмачка  Crazy
Цитирай

Няма бивша кърмачка, Херолино. То е като да си бил президент. А ти кърми ли? Кърми  Crossing Arms
Сори за офф-а

По темата: не се дразня от виртуални глупости. Тук е най-лесно да се правиш на интересен...
Цитирай

Стара Загора

Няма бивша кърмачка, Херолино. То е като да си бил президент. А ти кърми ли? Кърми  Crossing Arms
Сори за офф-а

По темата: не се дразня от виртуални глупости. Тук е най-лесно да се правиш на интересен...
Объркала съм се...исках да кажа, че вече не яде кърма. Ша ма прощавате де...вижте подписа  Crazy
Цитирай

София

Какво да кажа , на мен и на живо ми се подиграват и го смятат за неестествено - разбира се далеч не всички  Naughty  и ми става болно , но то е защото са май познати и реагират с агресия срещу мен иначе ...какво толкова .Във виртуалното пространство всеки се прави на такъв , на какъвто му харесва .  33uu
Аз лично не бих нападнала не кърмеща майка за това че не кърми , а уважавам правото на личен избор , така че не мога да им вляза, в тона . Stop
Мис Бу е права - земята все пак  се върти  Wink
Цитирай

София

Не съм чела темата. В интерес на истината не мисля да си губя времето да я четя и да се ядосвам, както вероятно ще се случи.. Просто си кърмя и `ич не ми дреме, че не кефя някого с разголената си гръд.  Peace

На мен пък ми става криво, когато чуя в градинката, че поредната мама нямала кърма след 3-тия месец или че й било дотегнало от висящо и ревящо от глад бебе. И ми иде да се гръмна, понеже не съм склонна към насилие, та да ги гърмя тях, че в този компютърен свят, не четат и не се информират! Но всеки си знае как да си гледа бебето и как да добрува с него!   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 86 отговора