Отговори
# 30
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 379
Честно казано от всичко изброено ходя само на фризьор и то на подстрижка - не се боядисвам. Тази процедура продължава най-много половин час - така, че не ми е досадна.

# 31
  • Germany
  • Мнения: 2 007

 За мен посещението на подобни места е пълна досада.

  bouquet Peace
И за мен така Peace С изключение на фризьорката ми, приятелка ми е, а и е много забавна мацки и при нея не усещам как ми минава времето Wink А, какви коментари съм чувала от козметичката си за други хора, пфу, сигурна съм, че и мен сигурно коментира...но да е жива и здрава Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
От изброените обичам да ходя само на масаж, но и това не винаги, защото не ходя на една и съща масажистка, а понякога ги сменям и се е случвало да ме размятат направо  box след което се чувствам като пребита... Tired
На фризьор май също ми е приятно да ходя, поне в повечето пъти - в момента не се боядисвам и ходя само за подстригване, което не отнема кой знае колко време, пък и ми е приятно като ми бърникат из косата... Crazy Отпускащо е и направо си и е като терапия...

# 33
  • Мнения: 323
МРАЗЯ!МРАЗЯ!МРАЗЯ! И най-много мразя фризьора...не стига че изглеждам супер смешно с всичките фибички и шноли по косата,ами и никога не съм сигурна какъв ще е крайният резултат.А и всички козметици,фризьори и т.н. задължително ти казват в какъв лош вид е:косата,кожата,ноктите...''теб кой те подстригва миналия път,много е неравна'', ''аууу,какви кожички'',''сега ще ти оформя веждите да заприличат на такива'' и куп глупости.Не стига,че им плащаш,ами и те обиждат,пфу!
Абсолютно подкрепям!Където и да съм ходила,манталитета на фризйорките е един и същ,и направо ме влудява.

# 34
  • в Низината
  • Мнения: 705
Обожавам да вися във фризьорските салони. А пък как обичам да ми пипат косата - разтапям се. И масажите... Жалко, че нямам повече време за губене.

# 35
  • Мнения: 3 211
много мразя, чувствам се некомфортно, не ми е приятно да си говоря с непознати
добре, че фризьорката ми е много тиха и неразговорлива и като ме види, че съм крива, въобще не ме закача Peace
понеже ми е адски досадно, вече не ходя на други процедури, а имам нужда Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 4 358
Приятен ми е, много даже  Crazy

# 37
  • Мнения: 9 095
МРАЗЯ!МРАЗЯ!МРАЗЯ! И най-много мразя фризьора...не стига че изглеждам супер смешно с всичките фибички и шноли по косата,ами и никога не съм сигурна какъв ще е крайният резултат.А и всички козметици,фризьори и т.н. задължително ти казват в какъв лош вид е:косата,кожата,ноктите...''теб кой те подстригва миналия път,много е неравна'', ''аууу,какви кожички'',''сега ще ти оформя веждите да заприличат на такива'' и куп глупости.Не стига,че им плащаш,ами и те обиждат,пфу!
Абсолютно подкрепям!Където и да съм ходила,манталитета на фризйорките е един и същ,и направо ме влудява.

винаги са ме учили, като подстригваш, не казвай кой те е правил преди, защото може и ти да си била Mr. Green

# 38
  • Мнения: 664
Обожавам, затова в Бг бях всяка седмица на козметик -приятелка ми е, познавам я поне от 7-8 години и много обичам да си бъбря с нея. Тук, за съжаление, ходя редовно само на фризьор, намерих си такъв, в който работят само готини мъже  и се чувствам като принцеса докато ми помагат да си сваля якето, поднасят кафето и ми масажират скалпа Wink

# 39
  • Мнения: 2 147
Ходя често на сешоар, и по рядко на боя , кичури и маникюр, и е голям кеф  Hug, особено  след като изглеждаш доста по - добре от преди влизането ти в салона newsm78
Понякога го ползвам като антистресова терапия,  както и shopping Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 540
Обичам да ходя по разните му салони. Въобще не обичам да си боядисвам косата, обаче, защото когато стане време да я мият, ми се схваща врата на мивката /или там както му се вика/. Дори си купих четка за боядисване, с надеждата някоя позната да ме боядиса  Blush

# 41
  • Мнения: 2 229
Понякога да, понякога не.
Последния път се издразних, както някой спомена, като маникюристката ми коментираше "ужасното състояние на кожичките". Tired  Crossing Arms
Не умирам от кеф и да водя разговори някакви, а най-вече като съм на кола маска - само на мен ли не ми потръгва разговорът? newsm78 Някак си не ми идва да си говоря за времето докато ме скубят... Confused

# 42
  • Мнения: 14 486
ходя много рядко по такива места и няма как да ми досади. на фризьор на два месеца, веднъж подстригване, веднъж кичури, на козметик съм спряла от няколко години да ходя, на маникюр само ако ме ущипе нещо. аз и по магазини не обичам да ходя, то и без това няма какво да ми хареса, най-много да сглупя и да купя някой боклук. дрехи пазарувам след дълъг и задълбочен размисъл. за да намаля после броя на дните в които нямам какво да облека щото гардеробът ми е пълен с несъответстващи си и некачествени парцали.

# 43
  • Мнения: 1 424
Ходя само на фризьор и маникюр  Peace  
Повечето пъти ми е досадно  Rolling Eyes  Завързвам някакъв общ разговор за косата ми, за някой нов продукт и т.н. , не виждам за какво толкова мога да си говоря със служителките. (може би не съм случила на готини)
На масажи, почистване на лице и други подобни не съм ходила  Embarassed
А по магазините обожавам да ходя  Heart Eyes но и там се изнервям понякога, ако колекциите са грозни или няма това което търся  Peace

# 44
  • Мнения: 3 268
Хм,днес си купих карта за Спацентър Дрийм на околовръстното.Смятам да се поглезя и ще споделя дали ми е било приятно. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт