Отговори
  • Мнения: 5 622

 За мен посещението на подобни места е пълна досада. Онзи ден бях на процедура за почистване на лице, последвано от цялостен масаж на тялото..Какво да ви кажа....Накрая вече си гледах часовника(верно се проточи тоя масаж, ама не очаквах, че ще ми донесе такава досада..)и потропвах нервно с пръсти  Rolling Eyes

Сега ми предстои да си подновя кичурите на косата и самата мисъл, че ще стоя към 2-3 часа в салона ми е неприятна, поради което отлагам посещението....


Само аз ли съм така? Гледам всички тези салони са пълни с жени. По мои наблюдения им е приятно да седят там, а някои от тях прекарват и по-голяма част от деня си на подобни места..За някои това е просто ежедневие.  Rolling Eyes

Аз не само,че не мога да го разбера това, ами и ми се струва вече, че аз съм сбъркана...Има ли и други като мен?  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 4 749
Споко, аз пък по магазините не обичам да ходя  Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 1 626
На мен ми харесва някой да се занимава с мен. Действа ми отпускащо и определено си почивам по време на процедурите. Може само за оформяне на вежди да отида и пак се чувствам супер.

# 3
  • Мнения: 5 622
По магазините обожавам да ходя, напълно женско и нормално занимание(но и аз познавам жени, за които това е пълна досада  Crazy), но да ходя на маникюр, педикюр, масаж(айде той горе долу го понасям и мога да кажа даже, че го обичам, не го правя чааак с такава досада), почистване на лице, фризьор.....брррр  Stop

# 4
  • Мнения: 7 723
На мен ми е приятно по- скоро лафа, който се заформя между клиентките там  Grinning
Винаги има нещо интересно за слушане- клюки всякакви....  Whistling

# 5
  • Мнения: 5 622
А, сега ме подсети още една досада, която обикновено съм длъжна да прикривам- понякога ме заприказват, а особено като съм на масаж не ми се ще да съм на сладка раздумка  Crossing Arms Хич не обичам да водя разговори с фризьорката, маникюристката и прочие. Някак тъпо  ми е  Crossing Arms (Добре, че поне от тази гледна точка съм случила на салон, там никой не ме закача и тишината преобладава  Heart Eyes)

Но иначе и аз съм присъствала на интересни разговори от клиенти. Повечето даже без да ги питат си разказват колко поръчкови коли  чакат в момента от автомобилния салон, какви камини са си направили след ремонта и на колко етажа е вилата им  Crazy  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 629
Аз обожавам да ходя по разкрасителни процедури. Много си пасваме с фризьорката ми и докато лафа си тече времето бързо ми минава и накрая си тръгвам по-хубава  Heart Eyes На педикюр ходя с голям кеф, масажи също... абе всичко обичам. Само ми се иска да понамалят цените към тези ми страсти тук  Crazy

# 7
  • Мнения: 685
Ходя единствено с кеф на маникюр!
Маникюристката ми е невероятна!
Което ме подсеща от коолкоооо много време не съм я посещавала  Cry
Страхотен професионалист и невероятен човек!
Тя е потребителка и тук така, че "Дани мила обичам те! ! ! Невероятна си! ! !"  Heart Eyes
Малко чувства това онова важно е настроението! Навика е убийствен, но нямам време да ходя трябва да си сменя работното време!  Flutter

# 8
Здравейте на всички. Искам да споделя и моите впечатления. Препоръчаха ми салон със всички услуги-фризьорство,козметика,маникюр и масажи. Отидох с малко недоверие,но бях приятно изненадана. Салона е прекрасен,а услугите....не ми се тръгваше. Направиха ми страхотна ноктопластика с вградени цветя. От масажите съм си правила ароматерапия и масаж със мед. Излизаш като нов.

# 9
  • Мнения: 4 629
Здравейте на всички. Искам да споделя и моите впечатления. Препоръчаха ми салон със всички услуги

Сега, ако кажеш и къде е салона

# 10
Салона е в Лозенец. Казва се Pollystyle,ул. Васил Кирков 8. Близо е до Елемаг.

# 11
  • Мнения: 5 622
Нищо не може да ме съблазни. Досадно ми е и това е...Ходя почти по  задължение  Rolling Eyes  Thinking

# 12
  • Мнения: 9 089
От изброените места ходя само на фризьор.
Дори и там, макар че стоя не повече от 30 минути, ми е досадно, а и се наслушвам на ужасно глупави коментари и клюки Tired

# 13
  • Мнения: 5 622
От изброените места ходя само на фризьор.
Дори и там, макар че стоя не повече от 30 минути, ми е досадно, а и се наслушвам на ужасно глупави коментари и клюки Tired


Сродна душа си ти.....

# 14
  • Мнения: 9 089
Ахм, да, ти чак сега ли ме усети Mr. Green

Между другото, няма да забравя едно мое посещение в "реномиран" салон...една от клиентките излезна и като се почнаха коментари: "Баси дебеланата, едва се събра на стола, хихихи" Tired
Дребни душици...

Общи условия

Активация на акаунт