Помощ,живея в грях!

  • 5 548
  • 147
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 822
Пропуснал си опция:
"Ако искаш мога да те отърва от греха ти и от теб самия..." За това бих гласувала...
Аз лично на мястото на Барабалекс щях да пусна тема:
"Помощ,мъжът,с когото живея,виси по цял ден в бг-мамма...Да се омъжвам ли за форума или не?"

# 31
  • Мнения: 677
Ниаро,знаех си,че ще дойдеш..Предвидима си..Пак..

# 32
  • Мнения: 1 216
Сопранов, да н'си пурдал най- накрая кофите, че да си се видял в пачка  newsm47?

Хаирлия да е, хайде!

От форума един подарък- бан доживот, че да има мир във фемилито.

# 33
  • Мнения: 822
Тони,знаеш,че аз обичам да помагам,особено на новаци...

# 34
  • Мнения: 2 849
Сопранов , вземете се . GrinningВеселба ще падне .

# 35
  • София
  • Мнения: 3 099
Тоньо, пък за подарък Азис ще ти докараме - на уше да ти пее лИбовни песньовки, нали вече не е под запрещение... Булката кючек играе ли?

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 816
Оле, Сопранов, оле, баце, ква стана тя?! Кък тъй сваТба? Ти нали се сещаш колко надежди ще разбиеш и колко семейства ще замръкнат без вечеря, но със скандал и сълзи, като се разпишеш с Барбалекс, а? А?
Нееее, бациньо. Тъй не се прави!
Барбалекс е яка кака (отлично впечатление прави каква бронебойност притежава, впрочем), ама струва ли си заради едното узаконяване на секса (който от факта ще стане ОЩЕ по-рядко от досега, ако изобщо е възможно) да се предаваш толкова лесно?

# 37
  • Мнения: 25 586
Категорично отказвам да гласувам!
Първо, не искам да ми тежи на съвестта я брак, я липсата на такъв. Кой каквото си дроби, сам да си го сърба. Пък!  Crossing Arms
И, второ, имам ужасното предчувствие, че витае тук някаква измама!  Shocked Уж питането е с предизвестен резултата, ама...
Да няма после 2 сватби - Тони с Ню, пък Барабалекс - с Людмил или някоя съфорумка...  smile3516

Надушвам нещо гнило тук аз... newsm48

# 38
  • Мнения: 871
Аз отскоро се пъна тук, ама теб те назнайвам и си мисля, че грехът ти отива Whistling

# 39
  • Мнения: 5 370
Аве , Сопранов, ти редник ли си, че да говориш за сватба на Националния стадион...я, марш бързо на Харбанаси, кака ти ли да те учи, отиваш и запазваш РЕЗИДЕНЦИЯТА!!!
Мтъй де, какво ше ми се излагаш да се сватбиш там, на НАционалния, той и Азис го умее това, а все пак ССФ и Азис?
Като слънцето и луната, викам аз. newsm78

# 40
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Я не се харчи,викам аз.И без това с това ти висене във форума скоро ще те изгонят Thinking

# 41
  • Мнения: 1 629
Дотук стана ясно, че барабалекс е по-хубава от теб, родила ти е дете, не е ревнива, даже с хумор понася форумските ти виртуални подхлъзвания. Само не е ясно защо Thinking Явно притежаваш някакво невидимо за очите свръхкачество. Ползвай го докато можеш. Ожени се, сопранов, пък после ще му мислиш. Семейните, обаче, пишат в ДиС Peace

# 42
  • Мнения: 3 447
Явно притежаваш някакво невидимо за очите свръхкачество.
12 см все пак, а?

# 43
  • Мнения: 4 733
Сватбите са хубаво нещо Laughing

# 44
  • Мнения: 5 877
Айде, ще ти донесем диск с jpg-та на подаръци.

Общи условия

Активация на акаунт