Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Благотворителност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте!Имам доста дрешки,които искам да даря на дечица които имат нужда от тях.Моят син няма нужда затова искам да ги дам,а не да ги хвърля.Може ли някой да ми каже къде и как става цялата процедура? Embarassed  Съжалявам за невежеството!
Цитирай

При хилядите езера!

Може да се обърнеш към  SOS детски селища. office@sosbg.org
Имат и страница : sosbg.org.
Ние със съпругът ми сме семеъни спонсори. Дори сега съм приготвила дрехи за изпрашане.   Или можеш да се обърнеш към "Дом, маъка и дете". Има го във всеки град.
Цитирай

При хилядите езера!

Извини ме за правописните грешки но сам свикнала на латиница.
Цитирай

sofia

Здравейте!Имам доста дрешки,които искам да даря на дечица които имат нужда от тях.Моят син няма нужда затова искам да ги дам,а не да ги хвърля.Може ли някой да ми каже къде и как става цялата процедура? Embarassed  Съжалявам за невежеството!

можеш да ги изпратиш до някой дом в провинцията HugЩе дадем адрес Wink
Цитирай

София

Еми аз не знам на кои са най-нужни.Въпреки че съм наясно че навсякъде има нужда,но все някъде е по-голяма нуждата.Дайте адреси!  Very Happy
Цитирай

sofia

Еми аз не знам на кои са най-нужни.Въпреки че съм наясно че навсякъде има нужда,но все някъде е по-голяма нуждата.Дайте адреси!  Very Happy

за колко големи деца са?
Цитирай

София

за колко големи деца са?
За новородени са.До 3-4 месечна възраст.
Цитирай

При хилядите езера!

Обърни се към "ДОМ МАЙКА И ДЕТЕ".  Там имат най-голяма нужда от дрешки за малки деца.
Цитирай

sofia

Обърни се към "ДОМ МАЙКА И ДЕТЕ".  Там имат най-голяма нужда от дрешки за малки деца.

не вси4ки оба4е ,и не в София.

ще дам адреси на ли4ни Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.