С автобус до Кушадасъ

  • 17 519
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
Ходихме преди 3 - 4 години. Единодушно се зарекохме повече с автобус - не! Или със самолет или някъде по.наблизо.
Изчакахме се на границата, на ферибота, замръзнахме, схванаха ни се караката... Общо взето кошмарни спомени. Самата почивка не беше нищо особено. Определено в Бг има места, които ни харесват много повече. Хотелчето на практика беше извън града - освен др. хотели и едно шосе, наоколо нямаше нищо интересно. До центъра се ходеше с маршрутка, плажът беше каменист и много, много малък. В морето също беше пълно с камъни и влизахме с джапанки. Шведската маса беше доста бедна и храната не беше вкусна. Общо взето скука и почти никаква екзотика /противно на очакванията/. Каточе ли кошмарното пътуване беше най-запомнящото се.

# 16
  • Мнения: 1 655
Аz пак сам о4арована от кушадасъ!
отидох с метро там ми беше осигурен хотела който беше 3 звези мисля но много мили хора и вкусна храна е то май само ве4ерях или обядвах там!
плажа верно не е кой знае какво но не е каменист и не е лош но беше плитко!
наблизо имаше 2 аквапарка и аз се улях да ходя там,единия ден бяхме на лодка из морето, един ден на екскурзия до памуккале, един ден на ефес и то времето минало!на мен ли4но ми хареса!
избирайте си хотела , не се лъжете по цената, има малки хотели с по 3 звезди по централната 4аст който са мнго 4итави 4исти и т.н.
е аз и познавах собствениците на туристи4еска агенция и те ми уредиха вси4ко!беше много гот, има бар стреет и имаше други дикотеки из града, нещо като али баба ми се върти в главата и една друга с голям екран на едната стена!абе ако си го направиш весело ще е весело!
весело изкарване на вси4ки
а и да знаете петък е пазарен ден и главните улици са покрити със сергии и какво ли не, лакомства дрехи и т.н та моя хотел беше на тази пазарска улица и беше много шумно но интересно

# 17
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
И моите спомени са по0отдавна, но изкарах чудесно, бяхме и с приятели-има чудесни ресторантчета с чевермета, наблизо е ефес-има доста за гледане.хотела беше до един защитен парк-перфектен, дори се стреснах, защото като слязохме от автобуса имаше баби англичанки само по бикини-все-пак е турция.направо препоръчвам.Вижте, единствено е гадно пътуването, нашия автобус спираше и се къреше по бензиностанции, има ограничение на скоростта, но зависи от компанията.далечко си е все-пак.Лично аз-отново бих отишла-нощния живот е на ниво.

# 18
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Не  е лошо там. Да споделя само, че когато ходихме избрахме фирма, която предлагаше преспиване в Чанаккале на отиване и на връщане. Така  пътя се понася по-лесно и може с удовоствие да се насладиш на разходката в Троя и още един древен град- не му помня  името.
Почивките бяха на 2-3 часа в подбрани места.  Имам в предвид, че когато по време на почивката ползвахме местна фирма за посещение на Памуккале - се спираше на доста гнусни места и екскурзоводите- турци  сядаха на масата на собственика и ги черпеха, а аз се чудех  как да прескоча мръсотията за да ползвам тоалетната.

# 19
  • Мнения: 1 417
Аз също не бих тръгнала с автобус. Пътя си е изморителен, трябва да се съобразяваш с 30-40 човека, на кой му се спи, на кой му се пикае, на кой му се пуши и т.н. Не се знае на границата колко ще се забавиш, абе гадна работа. Пътувахме така 1ия път до Анталия /беше и пъ,вото ни из.изане извън Бг/ повече  NaughtyИначе сме били много доволни, отсядали сме само в 5* хотели с огромна база, няколко басейна, пързалки, огромни градини, тенис кортове, футболни игрища, волей баскетбол, скуош, билярд, боулинг, барове, по няколко различни ресторанта. Забавления не са ни липсвали, аз не знам дали в бГ. има хотели с толкова развлечения и с такива огромни площи, плажа и морето не стават, но за хубав плаж, море и екзотика си има други дестинации Wink

Общи условия

Активация на акаунт