Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 апр. 2007, 11:58 ч.

Въпрос за кръвоизлив

• 1 025
  • 6
  •   1
Отговори
  • в ябълковата градина
По какво се познава, че е кръвоизлив?
Какво количество кръв трябва да е?

Защото нещо съм пред припадане, 2 ден, за 1 4ас една нощна превръзка напоена. Ръцете ми треперят, а отгоре на всичко имам и температура 38,2
Не знам дали е от това. Може и да се разболявам нещо, защото ме втриса жестоко.

Някой да е пил нещо за това?

# 1
  • Къде- ако не тук,кога-ако не сега..
Грушенка,незнам колко като количество кръв изтича при кръвоизлива,но аз след като родих ,при 1-вата редовна менструация бях точно като теб-сменях на 1 час по една преврързка Ева(дебела и дълга)и усещах как кръвта блика от мен на струя.Такова нещо не бях виждала дотогава.Това продължи 2 дни,като на втория следобяд отидох на лекар,и тя ми каза,че това не е никакъв кръвоизлив.При нея били идвали жени,с хавлиени кърпи между краката,вместо превръзки,пълни със съсиреци-това бил ист.кръвоизлив-извинявай,че така цветущо ти обяснявам Embarassed.
При теб -това след някаква гинекологична манипулация ли е,или нормална менструация?
Знам само,че при загуба на голямо количество кръв е нормално да те втриса,поради спазъм на периферните кръвоносни съдове.За температурата-идея си нямам newsm78.Извинявай,4е не можах да съм ти много полезна.Не се чуди-иди на лекар!

# 2
Нощната превръзка сега ли я напои? ЕДнократно ли е или продължава?
Температура не знам да се вдига от кръвоизлив, ръцете ти може да треперят от покачването на температурата. Аспирини пила ли си?

При всички случаи се чуй с личната лекарка, а най-добре отиди на гинеколог, защото кръвозагубата не е шега работа.

# 3
  • в ябълковата градина
Ами да, сутринта на 1 час - смяна. Пих само парацетамол. Малко понамаля. Може и просто да е мензис + настинка. Мерси за отговорите.   bouquet

# 4
Ами да, сутринта на 1 час - смяна. Пих само парацетамол. Малко понамаля. Може и просто да е мензис + настинка. Мерси за отговорите.   bouquet

Перфектната комбинация  Sick

Ако не се нормализира - отиди все пак на гинеколог. Не знам дали ще е добра идея да пиеш витамин Ц и калций, на мен при подобни ситуации ми препоръчват лежане, да не се напряга матката.
Стискам палци да се оправиш бързо!!!

# 5
  • София
Ако това продължава и изтича яркочервена кръв отива право в Пирогов. Там има спешен гинекологичен кабинет. Втрисането може и да е знак, че губиш много кръв.
Не искам да те плаша, но зълва ми почина от бездействието на лекаря от кръвоизлив.

# 6

Перфектната комбинация  Sick

Ако не се нормализира - отиди все пак на гинеколог. Не знам дали ще е добра идея да пиеш витамин Ц и калций, на мен при подобни ситуации ми препоръчват лежане, да не се напряга матката.
Стискам палци да се оправиш бързо!!!
Peace  Бегом на доктор!!!!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт