Отговори
# 60
  • Мнения: 1 454
V-twin ние ще започнем още в края на този месец, тъй като трябва да оправяме три стаи. За бебо мислим да купуваме легло и количка чак края на юни или юли защото им тече гаранция и така ще може да я използваме по дълго. И на мен не ми е удобно да спя изобщо, но най- сложното е докато цаспя. После се усещам че все още си спя на полукорем и не ми пречи.

Мамчета имате много сладки коремчета. Моето не е млако н оми се иска вече да започва да расте повече  Hug

Хайде лека вечер на всички и целувки   bouquet

# 61
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ние подготвителния ремонт го направихме вече. Ако ме питате мене, още сега ще започна да пазарувам, но малко съм си суеверна, та....маааалко ще изчакам.

# 62
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Чакайте сега да се изясним -  на няколко пъти се споменава името ми /което си отговаря с ника ми/, във връзка с неща, които не съм писала. Има ли друго мамче с такъв ник/доколкото знам, не може да има такова дублиране във Форума Rolling Eyes/. Ако не - нека се обръщаме с никовете си една към друга, за да няма объркване...
Мегита, радвам се, че всичко е наред Peace. Но ти пак си почивай!

# 63
  • София
  • Мнения: 843
Аз съм ЗА ! Peace С този ник ме е пуснало и с него съм тук. Не съм си казвала аз името!
 Наълно подкрепям мнението ти!  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 554
За размерите на бебчо - http://ladyz.30.forumer.com/index.php?showtopic=22
Адриана, мноооого е сладка тази кошарка. И аз съм се насочила към този тип и тази много ми хареса. Благодаря много за линка  Hug
mentina  newsm51 Само че като се знам каква съм игрива ще трябва да ме връзва мъжо за стола, да не си направя нещо от хора и ръченици  Mr. Green Blush
Мариетка, честито ти пишле  Hug Много се зарадвах на поста ти  smile3503
herelina , мерси за инфото, мила. Само, че при нас става въпрос за строителство 'до ключ' и тези неща си ни влизат в цената => ги прави строителя, с техни си материали и майстори. Само ходим и си избираме. И проблема не е в сроковете за изпълнение на нашия апартамент, ами на целия комплекс Simple Smile Издават го на веднъж, а другите секции още са на шпакловка на гипсокартона...та май ще почакаме още Simple Smile
Едно въпросче към очакващите първо бебенце - кога мислите да започвате с обзавеждането на стаята за бебчо? Аз мисля като изляза в болничен юли месец да купуваме кошарата и разни други принадлежности от първа необходимост. Кенгуру няма да купувам, не ми допада, а количката я оставяме за след раждането Simple Smile







и аз така смятам на4алото на юли да по4нем да я обзавеждаме само трябва да питам предварително как стоят нещата за цвета на кошарата защото я нямат в нали4ност и се поръ4ва ако трбва по рано ще я поръ4аме ина4е за коли4ка и аз смятам след раждането ина4е другите шишета биберони дрешки ще си ги купя предварително да няма изненади на края Grinning

# 65
  • Варна
  • Мнения: 443
Мегитка, сигурни ли сте за климатика в стаята на бебчо? Simple Smile Ние сме решили в новия апартамент само в хола да има и то за отопление, хич не обичам да ми духа студено от климатик Simple Smile Предпочитам лятото - отворени прозорци и с вентилатор Simple Smile Пък и при нас на морето духа доста, тъй че жегите ги преживяваме Simple Smile

# 66
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз съм ЗА ! Peace С този ник ме е пуснало и с него съм тук. Не съм си казвала аз името!
 Наълно подкрепям мнението ти!  bouquet
Радвам се, че съм разбрана правилно!
 Hug

# 67
  • Мнения: 564
Момичета, как се справяте с нарастващите коремчета  newsm78? Мен ужасно ме сърби, постоянно се мажа, но чувството че всеки момент ще ми се спраска кожичката  #Crazy остава..Дайте идеи  Praynig!

# 68
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Беличка, мойто си е "спраскано" от първия път Mr. Green, така че засега нямам такива проблеми.
С какво се мажеш? Аз се мажа два пъти дневно с бебешко олио - то омазнява много добре, лекарката ми каза така.

# 69
  • Мнения: 564
Мазах първо със Икаров-много ми се гади от миризмата му обаче  Sick..После на Дева, но сякаш не помагаше, после с бебешко олио..имам чувството, че е менте, защото савсем се сасухряше кожата, сега съм на МАС................Остана да опитам само зехтин, мисля утре да го направя, защото вече буквално ме боли, все едно някой ми къса кожата  Cry..Аз съм с доста суха кожа принципно, а сега просто е ад  Confused..

# 70
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да, зехтинът е добър вариант. Пробвай.
Аз се мажа с българското бебешко олио Бебино и съм много доволна.

# 71
  • Мнения: 564
Да, ще купя още утре една бутилка зехтин, дано да ми облекчи болката и сърбежа  Praynig..На места дори имам следи от нокти (‌нощем не мога да се кнтролирам явно и си чеша коремчето  Embarassed), та чак ми е неудобно утре за прегледа..дано да поизбледнее до утре..

# 72
  • Мнения: 316
zdraweite, искам само да кажа че темата е мн мн сладурска, останаха ми очите в тези мики мини маусчета Simple Smile ,
чакайте да ви кажа едно кремче на колагена защитен, безводен се води "Body Butter" , разни ве4е мамчета ми го похвалиха много, мазничък е, но мн лек ,а , и е евтин -4 лв голяма кутийка  Peace
спокойна вечер   bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 5 719
Адрианке, така ми казаха че вървяло по дребно Simple Smile ама това че имам голям корем не значи че са 2  Mr. Green То може и да е дребно а корема да е голям и обратното Peace
За теченето имам от месец по обилно и докато ми взимаха секрет ми казаха че на 100% е с бактерии но ще видим другата седмица,дано не е много трагично! Praynig
Лека нощ на всички и до утре! Hug

# 74
  • UK
  • Мнения: 1 351
 V-twin ние при всички положения ще сложим климатик... баща ми настоява а и няма да го пускаме определено лятото  #Crazy че само като си помисля и ме заболява главата вече  ooooh! за сега ще живеем при моите родители и баща ми иска всичко за бебето да е ИДЕАЛНО а той сега е в Англия и само се разпорежда от там и вече главата ми е ей такава  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт