Първи (ранни) признаци за бременност

  • 2 338 655
  • 606
  •   1
Отговори
# 270
Здравейте,аз съ6то съм нова тукно реШих да ви пиШа.С приятеля ми правим доста опити за забременяване.Но миналия месец имахме много проблеми на главата си и съм 100% сигурна че правихме секс 2 дена преди овулацията.Но ето ,че вече 4 ден ми закъснява,гърдите много ме болят,но болки в корема нямам.Кафето сама го спрях не изпитвам нужда да го пия.Не мога да си купя тест за6тото сме в чужбина,далеч от град.Как мислите може ли да се забременее като не си в овулация?Да малко тъп май въпрос зададох,но много ми се иска да е така. Praynig
ceto, napulno e vuzmojno. Spermatozoidite jiveqt nqkolko dni, sled kato sa izhvurleni. Jenskite sa po-ustoi4ivi, taka 4e ima 6ans ako si bremenna, da e s momoi4e.

# 271
Всички говорят за болки в корема.Кога се появяват за6тото при мен само болене на гърдите и малко непоносимост към някои храни.А ако трябва да бъда точна вече 6 дена ми закъснява така че болки нямам все о6те.Това нормално ли е?6те имам възможност за тест чак след о6те 1 седмица.Дано да е това което очаквам

# 272
  • Мнения: 802
Тук , подобно на темата "Ще си имаме бебе" , ще пишат забременели вече момичета в един постинг , за да споделят своите физически усещания / симптоми или субективните усещания, някакво 6то чувство може би ! Именно в най - ранния етап - двете седмици между овулацията и менструацията , а защо не и следващите една - две ( седмици ).
Така ще имаме личните впечатления и наблюдения на  забременелите момичета , а не само от
статиите .

Идеята е това да е един вид библиотека и ние очакващите двете чертички да можем да влизаме и да четем .
Ако имате някакви въпроси моля обръщайте се към момичетата писали за симптомите си , на ЛС ( лични съобщения ) или в седмичната тема  !
Коментарите тук ще бъдат изтривани !


Очакваме ви скъпи , наши бремелинки !  Grinning


С най-добри чувства и уважение:  Morena и Sunshine
четете моля ви.не се сърдете ама си е така

# 273
искам да ви попитам,какъв е шанса да съм бременна:закъснява ми с 6 дни,гърдите са се подули повече от обикновено,имам болки ниско доило в корема,и обилно бяло течение.... ::

# 274
  • Мнения: 340
искам да ви попитам,какъв е шанса да съм бременна:закъснява ми с 6 дни,гърдите са се подули повече от обикновено,имам болки ниско доило в корема,и обилно бяло течение.... ::

Не е редно да ти отговарям тук, но шансовете ти са големи.  Wink

# 275
Здравейте момичета,нова съм и искам да попитам след инвитро първите призначи за бременност същители са.Кога най рано мога да си направя тест.

# 276
  • Мнения: 1 144
При първата ми бременност още в края на първия месец преди да знам, че съм бременна започна да ми се гади ужасно и да повръщам всяка сутрин, всъщност тогава разбрах, че съм бременна, без всякакви тестове и прегледи. Родих син, Теди, вече е на 13 г. С втората ми бременност нямах никакви симптоми и до третия месец не разбрах, че съм бременна. Цикълът ми прескочи, но и друг път се е случвало и не ми направи впечатление. Като пропуснах още един месец, си взех тест и разбрах, че съм бременна. Макар че симптомите бяха различни - тоест липсваха такива, пак родих момче, Косьо, вече е на 4 г. Така че майчетата да не разчитат, че ще родят дете от друг пол, като им са различни симптомите, няма такава закономерност.  Laughing И сега, съм бременна отново, едва втори месец. Започнах да се усещам странно малко преди да ми дойде времето за цикъла, дори не мога точно да обясня кое е различно, някак "светът ми се избистри", не мога точно да ви го обясня. Направих два теста, положителни, още не съм била на лекар. Във втория месец се появиха и други симптоми, гърдите ми се подуха, леки болки ниско долу и разни такива. Ако не сте имали бременност, е много лесно да пропуснете подобни симптоми. Дано сега е момиче Simple Smile)) Всъщност най-важното е да е живо и здраво. Simple Smile)) Успех на всички майчета.

# 277
  • Мнения: 4 700
аz zа пръв път усетих, че има не6то няколко дни преди датата. Сутринта като си мией zъбите повърнах. Беz да съм имала болки в корема или да ми е било ло6о. Иначе имах напрежение в гърдите о6те по рано, но аz го имам всеки месец преди да ми дойде и zатова си помислих, че не е станало тоzи път. После вече след положителния тест zапочна да ме опъва ту в дясно ту в ляво. Дойде и сутре6ното гадене. За съжаление всичко свър6и в 12 г.с.  Sad А сега правим ново бебче.   bouquet

# 278
  • Мнения: 2 309
В момента действаме за второ бебе,но бих могла да споделя признаците си от преди 3г.
Цикъла ми беше редовен и болките,които го предвещаваха също!!!Гърдите ме боляха 5-7 дни преди М...
Но...не и онзи месец,когато започнаха да ме наболяват повече от 10 дни преди М...дори взех да си въобразявам,че карам цветна бременност.
Ходих на лекар.Не се видя нищо,теста-чисто отрицателен,но аз усещах,че съм бременна!!!Кафеджийка съм,но тогава си поръчвах по 2-3 кафета сутрин,понеже не ми харесваха.Сервитьорите станаха пишмани ooooh!Мъжа ми ShockedКолежката купи Шуър-чек и  EFP и аз  #Crazy три дни преди М!!!
Общо взето,при мен го имаше усещането,предчувствието,не толкова признаците Thinking

# 279
  • Мнения: 3 154
Отново напомням, че тази тема не е дискусионна! Тук забременелите момичета описват първите си признаци. Темата е просто информационна!

До миmka mm. Отделих постинга ти в отделна тема и я преместих в подходящия подфорум. -> Ето това е темата ти <-.
Успех и лека бременност ти желая!

П.П. Ще изтрия този постинг, когато момичето се ориентира къде е "изчезнал" въпроса й.

# 280
  • Мнения: 1 144
Ох, както се похвалих, че не ми се гади и съм добре, в шеста седмица стана нещо страшно и сега не мога да стана от леглото, веднага започва да ми се гади, побиват ме тръпки, изобщо кошмар!!! Изглежда и кръвното ми пада, защото главата ми се мае постоянно. Дано приключа по-скоро с този етап...

# 281
  • Мнения: 802
Здравейте, не знам дали ще мога много да ви помогна с първите ранни признаци, но ще споделя скромния си опит .
Първа бременност ми е и беше планувана .
Не съм усетила нещо по - различно от другите месеци .
Единствено шестото ми чувство говореше или по - точно крещеше , че вътре в мен има нов живот . Може би още от деня на овулацията аз знаех, че този месец е моя .
Не знам как точно да го обесна - това е нещо, което е вътре в теб и няма начин да не го усетиш - поне аз така мисля .
и моя съвет е - Не търсете вие признаци на бременност, когато това стане ТЕ сами ще крещат във вас , че чудото е станало !
На 24 тия ден от цикъла теста ми  даде положителен резултат .
На 33 тия ден се видя с коремен ехограф .
Това е при мен !
Желая Ви Успех !

# 282
  • Мнения: 1 792
АЛООО ТВА НЕ Е ЧАТ Twisted EvilИМА ДРУГИ ТЕМИ КОЛКО ПЪТИ ДА СЕ ОБЯСНЯВА.ТЯ КАТО ДОЙДЕ ОНАЗИ ЛУДА МОДЕРАТОРКА ЩЕ ВИДИТЕ ВИЕ.

# 283
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
АЛООО ТВА НЕ Е ЧАТ Twisted EvilИМА ДРУГИ ТЕМИ КОЛКО ПЪТИ ДА СЕ ОБЯСНЯВА.ТЯ КАТО ДОЙДЕ ОНАЗИ ЛУДА МОДЕРАТОРКА ЩЕ ВИДИТЕ ВИЕ.

Луда  Rolling Eyes аз  Rolling Eyes или за колежката говориш  Mr. Green
Моля да се пишат тук само първите признаци.

# 284
Momicheta, neka da bada polezna s moia opt. Parvite mi priznazi biaha pochti nezabelejimi: savsem leka bolka v gardite koiato prodalji 1 sedmiza, tolkova silna kato predi zikal. Osven tova dosta mi se speshe, vrashtah se ot rabota i zaspivah pred televizora v 19h. Imah dobar apetit, iadiah kiselo mliako, turshii, salati. Ne mi se e povrashtalo ili povdigalo. Bazalnata mi temperaturata mi beshe 37.00 i stranno, no chuvstvah niakakvo leko zatopliane i tuptene v korema mi nisko dolu. Inache , nikakvi drugi spimptomi. Uspeh na vsichki!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт