помогнете със съвет

  • 1 266
  • 5
  •   1
Отговори
Вече съм на 34 години и неистово искам и аз едно сладко пухкаво бебенце да имам Crying or Very sad.Проблема ми е такъв , че имам депресия и нервите ми са разклатени , сиреч пия антидепресанти и без тези лекарства  живота ми е черен и поради тази причина не се решавам да забременея за да не повредя бебето си Crying or Very sad. Ходих при двама генеколози в Пловдив и ми казаха, че са имали много подобни случаи като моя и мамите са раждали здрави бебета. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Въпроса ми е някоя мама имала ли е през бременността подобен проблем и ако е възможно да сподели с мен.
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ СЪС СЪВЕТИ.
 

# 1
  • Видин
  • Мнения: 961
Защо не опиташ с хомеопатия.
Билките според мен няма да оказват влияние, както антидепресантите.
Но най -добре да се консултираш с доктор.Що имаш желание има и начин. Успех ти желая newsm10 smile3525 smile3525

# 2
Здравей, vera 123,

не се отчайвай! Моят съвет е да се консултираш с лекаря, който наблюдава твоята депресия и изписва антидепресантите ти. Той ще знае дали лекарствата, които пиеш, биха навредили, и ако да - ще знае с какви безопасни за бебето да ги замени. Така че не унивай, а говори с лекаря си за намеренията си, събери мнения от няколко специалиста за свое успокоение!  bouquet

# 3
проблема е такъв, че пия "антилепсин"0.1 мг. и в листовката пише , че не е опасен за бременни.Ходих при двама различни гинеколози (най - известните в Пловдив) и те ми казаха, че не е опасно и бебето ще ми е нормално даже ми споделиха, че са имали бременни жени , които през цялата бременност са взимали "хсанакс" и са родили нормални бебета.Също така , цитирам-"когато майката е спокойна и бебето е спокойно" дори сравняваха плода като пиявица , която се закрепва и изсмуква това , което му е нужно от майката.
ВЪПРОСА МИ Е НЯКОЯ МАМА ИМАЛА ЛИ Е ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ КАТО МОЯ Cry Cry Cry
никак не е приятно да очакваш от природата най лошото, което може да се случи и вината да е изцяло твоя.Просто не знам какво да правя.Ако спра лечението си това означава, че трябва да се затворя 9 месеца в къщи, защото имам страх от талпи и да изкарам една страшна бременност изпълнена с тормоз и мъки и самота най - вече вместо да се радвам на този красим момент.

# 4
Здравей, Вера!!! Много ми се иска да мога да те успокоя, защото и аз като теб знам каква страшна пропаст е депресията...Искам да ти кажа, че съм на 30 год. и също неимоверно много искам бебе. С мъжа ми от повече от година пробваме и все още безуспешно Sad...От друга страна аз страдам от паническо разстройство и също ми се налага да пия по четвърт таблетка "пароксат" всеки ден и през два дни четвърт таблетка "антилепсин"...Изписа ми ги доктора, който посещавам...Също така той ме увери, че не е страшна да забременееш, когато вземаш тези лекарства-още повече че те успокояват организма и улесняват зачеването, тъй като според него на мен проблема със забременяването е психически... Rolling Eyes...Така че спокойно можеш да ги пиеш за сега, но от друга страна, когато жената забременее, организма й започва да отделя хормони, които сами по себе си действат като антидепресанти...и според мен, когато знаеш, че в теб расте нов живот ще се чувстваш толкова щастлива и сама ще почувстваш, че повече нямаш нужда от лекарства...Аз се опитвам да помагам на себе си, като не се вглъбявам толкова в проблемите...Даже доктора ми беше изписал по-високи дози, но аз реших че и с по-малки ще се почувствам сигурна, стига да си наложа малко самоконтрол...Защото депресията се засилва с всяко малко чувство на страх и несигурност...Ти си младо здраво момиче и съвсем скоро ще бъдеш и мама... Hug, така че споко...пий си хапченцата за сега, за да се успокоиш и знай че бебчето ще те направи съвсем нов човек...Желая ти успех!!!  love001

# 5
Благодаря на всички мами.Аз нямам проблеми със забременяването  имам един аборт вече,  има няма 6 месеца .Това не ме притеснява притесняват ме лекарствата...Моля препоръчай те ми нещо хомеопатично . Rolling Eyes
ще го родя това бебе пак нека Господ реши нататък...
 

Общи условия

Активация на акаунт