Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 фев. 2005, 15:03 ч.

момче или момиче *Б*

• 22 174
  • 33
  •   1
Отговори
Знае ли някой как може да се планира пола на бебето. Неотдавна попаднах на едни сайт по въпроса, но там пробутваха някаква книга срещу 20-на долара. Иска ми се да намеря безплатна информация. Приемам всякакви съвети.

# 1
Цитат на: maka
Знае ли някой как може да се планира пола на бебето. Неотдавна попаднах на едни сайт по въпроса, но там пробутваха някаква книга срещу 20-на долара. Иска ми се да намеря безплатна информация. Приемам всякакви съвети.

Здравей, аз тъкмо гледам тъкъв, 4е днес бебеправихме. Ето линка, на руски е но се разбера, попълваш си данните за ти изчисли и ти показва във вид на календар кога ти е предполагаемото ову и кога какво бебе има вероятност да се зачене, за справка отдолу има легенда, на кратко ще ти кажа 4е преди ову е по-вероятно да е моми4е, а след - момче.
http://www.lovecalendar.ru/modules.php?name=LoveCalendar
В Розали съм 4ела за хранителен режим - http://rozali.com/pregnancy.php?l=a&p=2  ако се комбинират нещата и при малко повече късмет може и да се получи.
Успех!

# 2
Доколкото знам шанса драстично се увеличава ако оплождането стане най-близо до момента на овулацията - това било така, защото мъжките сперматозоиди били по-бързи, но по-рано умирали, та затова по това време мъжки рожби главно се зачевали - не гарантирам за достоверността на инфо-то Wink

# 3
  • Sofia
Цитат на: Aya
Доколкото знам шанса драстично се увеличава ако оплождането стане най-близо до момента на овулацията - това било така, защото мъжките сперматозоиди били по-бързи, но по-рано умирали, та затова по това време мъжки рожби главно се зачевали - не гарантирам за достоверността на инфо-то Wink

Така е, това ги пише в Аз чакам дете. Преписвам точно как е в книгата:

"...шансовете да се добие момче биха се увеличили:
- чрез едно единствено сношение, възможно най-скоро след овулацията - датата трябва да бъде определена по температурния метод;
- като се намали хормоналната киселинност на влагалището, по-гибелна за сперматозоидите Y, като по-малко устойчиви. Това се постига чрез влагалищна промивка със сода бикарбонат.
И обратно: раждането на момиче ще бъде благоприятствано от:
- по-чести сношения и достатъчно отдалечени от овулацията;
- подсилване на влагалищната киселинност чрез впръскване на пяна от киселинен сапун, като начин за унищожаване на повече сперматозоиди Y.
За нещастие резултатите от тези методи са твърде непостоянни и като цяло дори обезкуражаващи."

# 4
Промивки със сода и пяна от киселинен сапун? #Shocked  #Shocked  #Shocked  Божке, на какви неща учат в книгите! ooooh!  Аз лично не бих го изпробвала...

# 5
  • Sofia
Ами и аз не бих... особено киселинния сапун?!?!?
Но другият метод поне не звучи толкова самоубийствено...

# 6
Цитат на: maka

Най-важното е, когато детето стане на 18 какъв пол ще си избере. Wink

# 7
На мен и двата еднакво зле ми звучат. Промивка никой освен лекар не може да ме накара да направя. Особено пък ако съм покрай овулацията... Вместо да подобря нещата току-виж съм си докарала беля. Мне, мерси Whistling

# 8
Най-важното е, когато детето стане на 18 какъв пол ще си избере. Wink[/quote]

Това ме разсмя, но да знаеш колко си права. Понеже съм в среда с ученици и имам прек наблюдения.....

# 9
  • Sofia
Цитат на: Sunshine
На мен и двата еднакво зле ми звучат. Промивка никой освен лекар не може да ме накара да направя. Особено пък ако съм покрай овулацията... Вместо да подобря нещата току-виж съм си докарала беля. Мне, мерси Whistling

Ааа, под другия метод имах предвид това:
Цитат
- чрез едно единствено сношение, възможно най-скоро след овулацията - датата трябва да бъде определена по температурния метод;
- по-чести сношения и достатъчно отдалечени от овулацията;

# 10
Нашият даскал по биология едно време беше изтърсил един метод,подобен на цитираните за издръжливост.За момче мъжът трябвало да свърши възможно най-вътре в жената, а за девойка по-навън (ама не извън нея Mr. Green ).

# 11
  • Abu Dhabi
Ео, а каква е логиката на вашия учител?

# 12
  • Враца
Всъшщност под киселинен разбират с по-високо PH надявамс е, но и преводачът си го бива #Silly

# 13
Цитат на: тити
Ео, а каква е логиката на вашия учител?

ами същата,че мъжките са по-бързи,но по-малко издръжливи и ако се свърши най-навътре имат по-голям шанс от женските,защото са по-бързи от тях.А ако се свърши по-навън,женските имат по-голям шанс,защото са по-издръжливи,а мъжките ще умрат по-бързо.Макар че на мен това ми се струва безумно  Mr. Green Ама тя нали каза който може да помага със съвети, а аз нали съм на всяка манджа мерудия #Silly

# 14
Изцяло подкрепям мнението на Sunshine. Не бих рискувала нито с промивките със сода, нито с по-киселинния сапун.

Между другото преди мнооого време имах проблеми с гъбички и тогава лекарката ми каза да не ползвам различни от бели сапуни, или ако мога да не използвам сапуни изобщо!  Rolling Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт