Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

molia da vi kajete niakoia re4 za kum! 6te stavame kumove na 28.04 , a majat mi o6te niama re4 za nazdravicata , molia pomognete!
Цитирай

София

И ние сме на 28-ми на сватба и моя мъж ще е кум:)И аз искам някои забавни речи да попрегледаме,макар,че уж си намислил реч Laughing
« Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 21:59 от Исайкова »
Цитирай

зад монитора

Идейки Mr. Green:

цък!

цък!

цък!

цък!

цък!

Цитирай

София

Идейките на Boshi-Moshi са страхотни.Ето ви още една идея за след речта!Видях го на една сватба и много ми хареса.Кумът подари 3 бутилки шампанско(една сребърна,една златна и една бяла - продават ги точно така опаковани във всеки булченски магазин) с пожеланието едната да я отворят на сребърната си сватба,другата на златната си сватба,а третата при раждането на първото им дете!Много мило(според мен)!И май една такава бутилка излиза около 10лв...
Цитирай

София

Идейките на Boshi-Moshi са страхотни.Ето ви още една идея за след речта!Видях го на една сватба и много ми хареса.Кумът подари 3 бутилки шампанско(една сребърна,една златна и една бяла - продават ги точно така опаковани във всеки булченски магазин) с пожеланието едната да я отворят на сребърната си сватба,другата на златната си сватба,а третата при раждането на първото им дете!Много мило(според мен)!И май една такава бутилка излиза около 10лв...
Страхотно,не го знаех това.Много оригинално,мерси!

Благодаря и на Boshi-Moshi .Има доста добри попадения.
Макар,че мяо мъж вече е готов с речта си Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.