re4 za kum

  • 2 281
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 844
molia da vi kajete niakoia re4 za kum! 6te stavame kumove na 28.04 , a majat mi o6te niama re4 za nazdravicata , molia pomognete!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
И ние сме на 28-ми на сватба и моя мъж ще е кум:)И аз искам някои забавни речи да попрегледаме,макар,че уж си намислил реч Laughing

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 21:59 от Исайкова

# 2
# 3
  • Мнения: 416
Идейките на Boshi-Moshi са страхотни.Ето ви още една идея за след речта!Видях го на една сватба и много ми хареса.Кумът подари 3 бутилки шампанско(една сребърна,една златна и една бяла - продават ги точно така опаковани във всеки булченски магазин) с пожеланието едната да я отворят на сребърната си сватба,другата на златната си сватба,а третата при раждането на първото им дете!Много мило(според мен)!И май една такава бутилка излиза около 10лв...

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Идейките на Boshi-Moshi са страхотни.Ето ви още една идея за след речта!Видях го на една сватба и много ми хареса.Кумът подари 3 бутилки шампанско(една сребърна,една златна и една бяла - продават ги точно така опаковани във всеки булченски магазин) с пожеланието едната да я отворят на сребърната си сватба,другата на златната си сватба,а третата при раждането на първото им дете!Много мило(според мен)!И май една такава бутилка излиза около 10лв...
Страхотно,не го знаех това.Много оригинално,мерси!

Благодаря и на Boshi-Moshi .Има доста добри попадения.
Макар,че мяо мъж вече е готов с речта си Wink

Общи условия

Активация на акаунт