Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора

Едно кратко въпросче - моля, кажете си мнението за шишета и биберони за новородено- NUK или AVENT да си взема? Ако сте ползвали и от двете марки - от кои сте по-доволни ?

Цитирай

В полето на неограничените възможности.

От двете изборени Нук,но инъче - Чико , от бибероните за хранене на Авент не съм доволна. Купи си шишетата им,но не и бибероните.Аз ги смених с физиологичните на Чико и останах много по-доволна Peace Имат система самите биберони за пускане на въздух и много малко въздух глта бебчо, аинъче прави вакум и гулта много въздух, което после прави повече колики.
Цитирай

и отново в Австрия

В на4алото Авент, но дъ6теря ми не ги хареса, доста твърди са според мен. Сега 6и6ета Авнт, биберони 4ико, така ни пасна перфектно.Нук сме пробвали, залъгалките ни харесват ,но за 6и6е НЕ.Според мен купи някоя марка като за на4ало и после с времето изпробваи и нови.  bouquet
Цитирай

И аз съм за Чико.
Цитирай

акаунта е семеен

Първата биберон -залъгалка беше на НУК и бях доволна, в последствие взехме на Чико и сега детето не я сваля от устата си...Шишета имам на АВЕНТ и на ЧИКО -определено детето си предпочете Чико Hug,
Така както една мама беше писала по-горе - бибероните на Чико са по меки и по-приятни...с една дума препоръчвам Чико!
Цитирай

гр. София

От изброените НУК Smile Иначе аз лично използвам Камера и съм много доволна  Peace
Цитирай

Бургас

Не съм имала NUK,но шишето ми AVENT с всичките му биберони така си остана почти неизползвано/въоще не искаше да пие от него/.
Цитирай

София

Определено съм за Nuk :peace:i с дъщеря ми използвах само тази марка и съм много доволна, не знам защо с бебо реших да сменя и да пробвам и на Авент, ами малкото шише с вода, ако е легнало, изтичаше цялата вода, дедето не можеше да свикне с бибероните и така реших и пак се върнах на Нук!
Цитирай

Стара Загора

Чико или НУК .
Цитирай

пловдив

Нук.От раждането та до сега. Взех да пробвам към  3мес. на Чико шише с биберон за водата , но малката не свикна с биберона.Та продължихме с Нук. Е от няколка седмици сме вече и без шише с накрайник, което е пак на Нук. Много съм довола.
Цитирай

В.Търново

И двете съм ползвала,за мен НУК е по-добро Peace
Цитирай

И двете съм ползвала, сякаш Нук са по-добри Thinking
Цитирай

София

НУК, НУК, НУК! Тези шишета АВЕНТ как ги затваряте? Често нещо правя и половината съдържимо излиза навън.  Sad
Цитирай

София, Младост 2

Нук. Макар че може да не бързаш с шишета - ако ще се кърмите, вероятно въобще няма да са ти необходими Very Happy
Цитирай

варненка от София

Определено съм за Авент.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора