NUK или AVENT ?

  • 7 714
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 255
ами честно казано авент или бифрии на доктор Браун

# 76
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Мимичета прочетохте ли  темата
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187497.0 там пише за Авент.

# 77
  • Мнения: 16
polzvah AVENT no ne6to mnogo tekat kato gi obarne6.imam i na PLAYTEX i sam stra6no dovolna.predi mi gi donesoha ot USA  no sega gi ima i tuk ve4e.sega 6te obzaveda i sestra mi s tiah.imat edni 6i6eta s biberon i silikonova klapa kadeto naistina se otvegda vazduhaza da ne go galta bebo.drugite 6i6eta ugkim sistemi itova onova no ne mi e iasno kak stava nomera s vazduha.tezi sa unikalni i sa na normalni tzeni.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 276
Много съм доволна и от Chicco, и от Avent.  Peace  Nuc не съм ползвала.
Ама наистина е индивидуално и е хубаво да пробваш различни марки.
Леко раждане!!!!!

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Ползвам и Нук, и Авентски шишета. До 6-ия месец нямах фаворит. Сега обаче съм много доволна от бибероните за шишета на Авент (тези с чертичките) и ползвам основно тях.

# 80
  • Мнения: 2 159
аз съм доволна от avent, сега и взех за разнообразие нук да я види, но ми я плюе, явно е свикнала с авента

# 81
  • Мнения: 16
НУК, НУК, НУК! Тези шишета АВЕНТ как ги затваряте? Често нещо правя и половината съдържимо излиза навън.  Sad
[
i na men mi se izlivaha 6i6etata na Avent osobeno ako reka da go razdrusam.minah na PLAYTEX i zabravih vsi4ki drugi.a puk ako niakoi se seti da vnese tamponite na PLAYTEX s aplikator-togava da vidite za kakvo ide re4!

# 82
  • София
  • Мнения: 8 280
Авент са с вече с по-меки биберони имам база за сравнение, на баткото слагах чиковски

# 83
  • Мнения: 253
Вече от опит мога да кажа - пробвах НУК, ЧИКО и АВЕНТ - за водичка само. НУК и ЧИКО явно хич не са му удобни, защото цялата му гушка става във вода. Засега АВЕНТ са най-добре, но май ще взема да се откажа от бибероните и ще мина на лъжичка.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 044
Имам на Чико,на Авент -не съм доволна,Нук не съм използвала незнам Rolling EyesНай съм доволна от д-р Браун

# 85
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
AVENT задължително. ползвах chicco,но не става дори и физиологичния. с авент не засмуква въздух и бебка се чувства супер .

# 86
  • София
  • Мнения: 1 845
Вече от опит мога да кажа - пробвах НУК, ЧИКО и АВЕНТ - за водичка само. НУК и ЧИКО явно хич не са му удобни, защото цялата му гушка става във вода. Засега АВЕНТ са най-добре, но май ще взема да се откажа от бибероните и ще мина на лъжичка.
Честито мъниче!  bouquet
Браво на теб.Един човек да пита и после да сподели и неговия опит
Само да вметна, че Чиковските биберони, физиологичните, каучуковите стават и за Авентските шишета-може да харесат повече на бебчето. Каката така пропи от шише-е, при нея беше едва към годинката, но все пак.

# 87
  • софия
  • Мнения: 555
Честита радост!
Гледам взела си решение  Wink, но да допълня, че каучуковите биберони на NuK се скапват за отрицателно време и си е голямо финансово набутване.
Аз съм за АВент. Ползваме в момента чашите за след 6 мес. - страхотни са и не се разливат наистина.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Имам на Чико,на Авент -не съм доволна,Нук не съм използвала незнам Rolling EyesНай съм доволна от д-р Браун
       Аз също съм за д-р Браун. От първия ден бяха на АМ и с д-р Браун нямахме никакви колики. Като станаха на 1 година пробвахме всички видове шишета и най си харесаха NUK. Сега са с чаши на Чико.

# 89
  • Мнения: 8 917
Заложих на Авент и бях много доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт