Добър зъболекар в Люлин..

  • 7 327
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 520
Моля ви се, ако някой знае добър зъболекар да ми даде координати..по възможност да е в Люлин, че с бебка не мога да мърдам на далече. Трябва да си вадя мъдреците и ми е много притеснено при кого ще попадна. Моля ви ако някой има добри впечатления от някой стоматолог да ме насочи  omm

# 1
  • Мнения: 984
моят мъж му вадиха мъдреца в поликлиниката по маршрута на 309, точно там има и спирка, жена е и е хирург, беше много доволен и нямаше усложнение след операцията/водеше се операция, защото не беше изкарал/. Ще го питам как се казва, но беше преди 2 години и се съмнявам, че я помни

# 2
  • Мнения: 193
по линия на тролей 7,в посока последна спирка,от ляво има супер модерна денонощен стоматологичен кабинет,а вътре качеството е невероятно,обслужването също

# 3
  • София
  • Мнения: 14 637
В 26 п-ка във 2 микрорайон си има стоматолог-хирург-на 3 ет.-д-р Атанасова се казва-просто е невероятна-вади ми зъб в 8 м. и нищо не усетих. За ваденето на мъдреци си трябва хирург, че те не са шега работа.

# 4
  • София
  • Мнения: 14 637
   Angelita - кутията те е пълна и не мога да ти отговоря на лични. Докторката е супер внимателна и любезна. За съжаление й нямам телефона, а винаги има хора отпред.

# 5
  • Мнения: 74
Аз също бих ти препоръчала д-р Атанасова която работи в 26 п-ка. Тя е стоматолог-хирург.

Общи условия

Активация на акаунт