Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
Здравейте, мами. Реших, че ще е добре да споделим как и кога сме разбрали, че е дошъл съдбовния момент. Аз разбрах когато отидох на преглед, тъй като преносвах 2 дена. Оказа се, че съм с 4см разкритие. Качиха ме в пред родилната зала и на татък всичко е по стандартната процедура (клизма, пукане на мехура, слагане на упойка и т.н след 1 1/2 се появи прекрасната ми дъщеричка). Надявам се да сме полезни на бъдещите мами smile3525
Цитирай

в очите на двама мъже

а аз бях ходила през деня на преглед и уговорихме дата за планирано секцио няколко дни по-късно. същата нощ обаче започнаха контракциите.до сутринта бяха на 3-4 минути,тогава падна и тапата.около 8,30 отидох в болницата,където ме сложиха да следят тоновете.бях стигнала 4 см разкритие,когато тоновете на детенце паднаха и се наложи секцио.в 10,20 се роди моето слънчице Иван.
Цитирай

Пловдив

Точно един месец преди термина се събудих от странно "пук" в корема - започнаха по малко да ми изтичат водите. Аз обаче не бях още сигурна Wink и затова поизчаках - след около час и половина имах редовни контракции на 6 минути и така разбрах, че няма мърдане Smile
Цитирай

От контракциите.Стана като по филмите през час,през половин час,през 20 минути...........и тогава се обадих на бърза помощ.До болницата контракциите бяха станали през 2 мин.Имах много малко време за подготовка.Родих за отрицателно време.
Дай боже на всички мами такова раждане
Цитирай

София

Събудих се с изтекли води в 6 часа сутринта и в 8 бях Шейново ужасно разтревожена. Родих вечетра 18:45.
Цитирай

София

На мен ми предстои раждане съвсем скоро. Засега нямам признаци за раждане.
Ще следя темата и се надявам скоро и аз да мога да се включа.  Flutter
Цитирай

в очите на двама мъже

passion,възможно е да имаш нещо като течение няколко дни преди раждането.то е съвсем бистро и без мирис и може да е доста обилно.при мен стана така може би седмица преди да родя.наскоро една приятелка каза,че и при нея се е появило.казах й,че до няколко дни ще роди,но тя не беше съгласна,тъй като ходила на лекар и й казали,че има още време.три дни след разговора ни тя роди прекрасно момченце.така че следи за такова течение,както и за падане на тапата.това също е признак,че скоро ще си имаш бебче.успех и леко раждане!!!!!!!!!
Цитирай

София Люлин

Когато ми изтекоха водите.Просто нямаше начин да не разбера,че е време за раждането.Това беше в 23ч. вечерта,в 00.00 бяхме в болницата .... и 9.45 сутринта родих.
Цитирай

София

След 2 дни с яки контракции
Цитирай

Варна

Изтекоха ми водите в 22 ч вечерта. Просто станах от един стол и те си потекоха. След половин час тръгнахме за болницата. Родих на другия ден на обяд.
Леко раждане!  Peace
Цитирай

Казанлък

Към 4 сутринта започнаха контракции на около 20-30мин съпроводени с разтройство при всяка контракция, към 7.30 започна да ми пада тапата /при мен беше кървава слуз/ изкъпах се и тръгнахме към болницата приеха ме в 11 и в 2 бях родила. Мехура  ми го пукнаха там.

Леко раждане!
Цитирай
нямах вазможност да разбера ,бях за планово секцио,но се притеснявах да не го изпреварим че сме на 55 км. от болницата.е вцичко мина по план.подих здрава и красива дъщеря.
     желая на всички бъдещи мами здрави и красиви бебчета,а  момента сами ще го разберете!УСПЕХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай

в нечие сърце

Предния ден бях на ехо, докторът вика всичко е наред, ела пак другия понеделник. Аз бях голяма поспалана и по принцип сутрин спя най-сладко, но в 6ч. усетих, че нещо изведнъж ми потече. По-късно пак, беше безцветно. Веднага скочих и казах на майка. Нагласихме се, отидохме до болницата, но докторът ми беше в операция. Излезе чак на обяд. Тогава ме прегледа вагинално  Mad и всичката вода изтече... Стана една мацаница, защото тече и кръв, една суматоха аз по без гащи, но с превръзка между краката и докторът нарежда какъв ще бъде дневния ред. Помещението беше в родилното и отворено към коридора, влизат разни сестри и др. хора... така се подготвих за факта, че в родилното тялото ми ще е едва ли не публично, но на никой не му дреме. Болките започнаха в 17:30 и в 5:30 родих. Последния час сигурно е бил с контракции без почивка  Shocked
Цитирай

Като ми казаха "Елате утре".
Цитирай

Когато ми изтекоха водите в 12ч. през ноща,ама момичета как имате нерви и въобще как се сещата да следите на колко време са ви контакциите.Аз например имах контракции и то такива на кажи речи всяка минута от 6-ия месец.Така или иначе за нераждалите-не може да сбъркате момента и аз си мислех как ще разбера кое точно е изтичане на водите и да знаете разбира се.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора