Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора
Момичета, помощ! Предстои ми най-отвратителното занимание - почистването на хоризонталните щори в къщи smile3511 - толкова прах събират, че имам чуството, че никога не са пипвани, а ги почиствам сравнително редовно (поне през месец)  clean. Дайте някоя идейка за по-лесното им почистване, защото до сега съм ги чистила лайсна по лайсна, за да не остава прах там където се застъпват, но сега нямам много време, а и ако има по-лесен начин, защо да се мъча?
Цитирай

знам, че някои мами направо в банята с душа ги мият, но аз не мога да разбера как се свалят  Confused ще следя темата
Цитирай

Аз си купих от магазин "за 1 лев" специална чистачка - представлява нещо като валячета на обща дръжка и с тях минаваш хоризонтално едновременно по 6-7 ламели.
Обира праха идеално.
Цитирай

знам, че някои мами направо в банята с душа ги мият, но аз не мога да разбера как се свалят  Confused ще следя темата

Аз ги мия така, мъжът ми ги сваля от прозорците - откачват се от металните пластини които ги придържат към прозореца, става с издърпване (сори за глупавото обяснение Embarassed)
После във ваната ги напръсквам с препарат и изплаквам с душа.
Цитирай

Аз си купих от магазин "за 1 лев" специална чистачка - представлява нещо като валячета на обща дръжка и с тях минаваш хоризонтално едновременно по 6-7 ламели.
Обира праха идеално.
Как се нарича този уред?
Цитирай

Първо ги измивам, после ги подусашавам и чистя с препарат за прозорци (ако говорим за основно почистване) иначе само ги забърсвам с препаратче и до там и с едно парцалче лека полека и ко да се праи... голяма играчка си е...  Tired
Цитирай

В банята с подвижен душ  е най-лесно.
Цитирай

Мия ги в банята,но преди известно време си купих една четка,която е специално за почистване на хоризонтални щори.До колкото си спомням я взех от Практикер.Идеално обира праха и спестява неприятното миене в банята.
Цитирай

при нас скоро една голяма щора се откачи от само себе си. за късмет никой не удари, но ме е страх да карам мъжо да ги откача, за да ги мием  Rolling Eyes
ще се огледам за четката
Цитирай

Мъжът ми ги чисти clean , затова нямам представа как точно става тази работа.
Първо ги откача от прозорците ,след това се затваря в банята с някой друг препарат в ръка .....отам нататъка кво прави вътре идея нямам.
Но като излезе от банята те са много добре измити и  почти сухи  т.е. добре отцедени от водата и направо ги закача на прозорците.Абе мъж мечта си ми е моичкия ............ bouquet  Love kissloveyou
Цитирай

Благодаря ви за идейките момичета!!! Ще поразгледам за този уред   Rolling Eyes
Ама се чудя,като се мият в банята по душа,после не остават ли малки петънца по тях?  newsm78
Цитирай

Обира праха идеално.
Как се нарича този уред?

Не знам да има някакво специално име - като опишеш за какво ти трябва, ще ти го покажат.
Цитирай

и аз се заинтересувах от този толкова практичен уред  Blush
Цитирай

Благодаря, още утре ще отида да потърся, моите щори не могат да се свалят.
Цитирай

Благодаря, още утре ще отида да потърся, моите щори не могат да се свалят.
И моите не се свалят-намери ли си уред? Отзиви?
Цитирай

1-14 от 27 отговора