"Вашите мнения за Детска Ясла №48 (зад Рамстор )

  • 652
  • 12
  •   1
Отговори
Предсои ни да пуснеме детето на ясла от 1май.Той е на 1год и 1мес. и много се притесняваме.Дайте мнения за яслата

# 1
  • София
  • Мнения: 750
само хубави неща мога да кажа, и двете ми деца са отгледани там, дори малкия още си е там.

свястна директорка, жените също са много готини, питай ако нещо те интересува.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Ами доволна съм като цяло Simple Smile
И на нас ни предстои тръгване
от 02.05., но ние бяхме за малко
есента, но много боледуваше.
Единствено не ми харесва двора.
Отпред няма нищо - асфалт и трева.
Отзад листа до коленете, изгнили
съоръжения за игра и т.н.
Е толкова ли е трудно да се почисти,
да се боядиса ..............
Мисля да говоря с директорката.

# 3
Ние ще носим документите на 03,05 и да видим кога ще ти кажат да започнем да го водим.Аз съм много притеснена по принцип,но ще видим,ако не може да свикне ще си вземем жена да го гледа.Разкажи нещо друго за яслата,как е храната,спането

# 4
  • Мнения: 721
Здравейте, някой може ли да ми каже впечатления от ДЯ 48 в Западен парк? Търсих инфо, но нещо не намерих, така че ще се радвам, ако споделите какво знаете Hug

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 12:58 от Munichka

# 5
  • Мнения: 721
Побутвам си темата, като много се надявам да има дечица, които посещават ясла N48.  Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
Ето една скорошна тема за тази ясла:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184068.0

Иначе-яслата е пред блока ми. Иво не е ходил там, но пък познавам доста майки от квартала, чиито деца ходеха. Някои бяха доволни, други-не. 2 спряха децата си, други деца ходеха докато тръгнаха на градина. Като цяло-мненията са положителни.
Сега наистина тревата е поизбуяла, но обикновено дворът е много добре поддържан. Отеделен въпрос е, че децата изобщо не играят на люлките и пързалките, нито на тревата зад сградата. Виждам ги само на плочника отпред. Люлките наистина са счупеняци, но до тях деца не съм видяла да припарват, а живея в този блок повече от 10 години, 3 и половина от които съм прекарала в обиколки из квартала, а 2 и половина минавах всеки ден  покрай нея на път за детската кухня.

# 7
# 8
Синът ми тръгва от утре на детска ясла.Може ли да го водим с бодита?Какви са ви мненията като цяло за тази ясла.

# 9
  • Мнения: 1 753
Недей да го водиш с бодита. Или ако слагаш не ги закопчавай отдолу, че лелите ги хващат бесните като ги видят тези бодита. Ние не сме в тази ясла, въпреки, че живеем в Западен парк. Какво да ти кажа.... той вече като тръгва ти сама ще си видиш положението. Някой майки са ми се оплаквали, други са доволни... Сама ще си изградиш впечатленията  Wink

# 10
ние сме в трета група и сме много доволни. нямат изисквания за дрешките - ако сте с памперс, бодито е ок. единствения проблем е боледуването, но то е неизбежно...

# 11
ВСИЧКО ТОВА ЗА ДВОРА Е ВЯРНО, НО ПО-ВАЖНО Е КАК СЕ ГРИЖАТ ЗА ДЕЦАТА, НАЛИ? АЗ СЪМ ДОВОЛНА - ЗА РАЗЛИКА ОТ ДРУГИ ЯСЛИ НЕ ТЕ ИЗНУДВАТ ПОСТОЯННО ИЛИ ДА ТИ ПОСТАВЯТ УСЛОВИЯ С КАКЪВ ЦВЯТ ПОТНИК ДА СИ ВОДИШ ДЕТЕТО. ПАЗЯТ ГИ ЧИСТИ, НЕ ЗАБАВЯТ СМЯНАТА НА ПАМПЕРСА, ДОКЛАДВАТ ДАЛИ И КОЛКО СЕ ХРАНЯТ... ИМА КАКВО ДА СЕ ЖЕЛАЕ, НО СЪМ СПОКОЙНА КАТО СИ ОСТАВЯ ДЕТЕТО ТАМ... НА ВАС УСПЕХ

# 12
Днес сутринта го оставихме,но той не знаеше къде се намира.Незнам как ще протечат първите няколко часа там.Ние сме в 1група.Чувала съм само добри отзиви,ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт