Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

в нечие сърце

и отпускането им, след зачеване и имплантиране. Те са ми били 200% маркер за бременност. За трети път ми се случва, но вече (днес) почти не ме болят. най-силно боляха и бяха на прегнати в деня на имплантиране. Не знам сигурно нищо не може да се направи. Не знам и какво точно питам, може би за малко споделен опит, макар че би бил тъжен.

Успех на всички.
Цитирай

Бургас

Пух, какво очакваш newsm78 Какви маркери, какво може или не може да се направи Thinking Та ти нямаш закъснение Naughty Още онзи ден си беше втълпила, че си бременна; тогава не посмях да коментирам убеждението ти, но сега съм провокирана от темата, поставянето и и мястото, което си избрала да я постнеш. Изчакай си закъснението и не се товари излишно. На този етап никой нищо не може да ти каже. Дори и да се е получило оплождане, в момента е Божа работа дали ще се закрепи. Вече не знам за кой път ти казвам - от сърце се надявам да си бременна, но поуспокой малко топката Wink
Цитирай

в нечие сърце

Благодаря ти Голди. Наистина нищо не може да се направи. Тук в чужбина не ми пуснаха хормони. Съжалявам за темата. От сърце желая на всички това, което толкова искам и аз.
Цитирай

София

Около седем дни след овулация е пикът на хормона прогестерон, много често жените изпитват напрежение в гърдите, независимо дали правят опити за забременяване или не. Това е нормална реакция.
Цитирай

в нечие сърце

Лали, аз никога не съм била от тези жени, а съм на почти 30. Не говоря за леко напрежение и малко болка, а за разпъваща болка в жлезите(в основата) от горната страна на гърдите, към мишниците, болезненост при най-леко погалване на зърната, уголеменост, усещане за тежест, постоянна болезненост на целите гърди без докосване.
Цитирай

Някъде там...

При мен всички тези усещания или част от тях се появяват след овулация, приемам ги за част от ПМС. Дано при теб са симптом на бременност, търпение  Wink. Успех!
Цитирай

София

Пух голям, мен никога не бяха ме боляли гърдите, но откакто започнах опити за забременяване в някои цикли се случва.
Цитирай

в нечие сърце

E това трябваше да прочета! По-добре да не е било нищо, отколкото... Благодаря ти Лали. И хайде скоро радост за теб да има  Cool Very Happy
Цитирай

София

Напротив, аз си мисля, че в някои цикли може би нещо се случва, но за съжаление не се развива. Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.