Преди сулариум с какъв крем трябва да се мажа за бърз тен???

  • 4 153
  • 19
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 858
Солариум.



Иначе смятам, че за всяка кожа е индивидуално.

# 2
  • Мнения: 4 664
Във всеки салон със солариум продават специални кремчета в еднократни дозички. Аз ползвах едно за бронзов тен и определно имаше ефект Peace

# 3
  • Мнения: 7 186
Във всяко по- хубаво студио има богат избор от козметика за солариум. Просто трябва да си избереш нещо.
Аз харесвам лосионите на Танимакс, в последно време ползвам този и съм много доволна.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
мажа се с козметиката, която продават в соларните студиа...там ще ти препоръчат най-подходящото за твоята кожа  bouquet Peace

# 5
  • Мнения: 802
и аз съм се мазала с какво ли не ... но няма по - бърз резултат .

но ще следя темата с интерес , може пък да науча нещо интересно и полезно .

# 6
  • Мнения: 1 722
Аз също ползвам каквото предлага студиото, обикновено нещата са качествени. А за по-бързия тен, съм забелязала че в някои от мазилата присъства съставката DHA, която я има и в автобронзантите. Но дори и да не почерняваш по-бързо, кожата се чуства доста по-добре, не изсъхва и не се бели толкова бързо, защото в тези кремчета има съставки с овлажняващо и подхранващо действие.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
аз се мажа с едно на TannyMax...бих сложила картинка, но нещо не ми се отдава  Blush
дълго време ходих на солариум без да ползвам такива продукти, но определено трябва....придобива се тен по-бързо, по-дълготраен е, а и хидратират кожата Grinning...бе определено е хубаво да се ползва специализираната козметика Party  Peace

# 8
  • Мнения: 2 673
В солариума който ползвам ми предлагат кремчета. Задължително е да се ползват. Нооо не съм се загледала каква марка са. Има "еднократни" пакетчета - дози. С плодови съставки, за подхранване..Има такива с автобронзант. \от тях не ползвам\ Има туби - малки и по-големи. И СА НА НИВА. Т-е има за начален тен, втора стъпка - за по-тъмна кожа и трета. Аз съм тъмничка и си взех направо 2-ра стъпка. Доволна съм - за две процедури и почернях, ееееее не -почернях, но имам тен!

# 9
 Благодаря ви момичета,ще се доверя в избора на сулариумите.javascript:void(0);

# 10
  • Мнения: 1 858
сулариумите.javascript:void(0);

Абе момиче, още в първия си пост съм ти писала, че се пише "солариум" и ти пак...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
maatete, спокойно Hug...хора всякакви...  bouquet ...явно сега започва да посещава сУлариум и затова и е трудно... Laughing Laughing
PEACE хора  bouquet

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 11:43 от jorjeta

# 12
  • Мнения: 1 858
maatete, спокойно Hug...хора всякакви...  bouquet ...явно сега започва да посещава сУлариум и затова и е трудно... Laughing Laughing
PEACE хора  bouquet

Да де ама в почти всяко едно от мненията думата "солариум" е написана и то правилно! И да прочетеш всички мнения и пак да напишеш "сулариум" е не знам какво да кажа! Да не говорим, че форума разполага с опция "проверка правопис"...


п.п. Не казвам, че аз нямам пропуски ( и то доста груби понякога) но поне се старая и си поправям грешките.

# 13
 ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ,на всеки се случва да греши.Проблем ли е??????????

# 14
  • Мнения: 1 858
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ,на всеки се случва да греши.Проблем ли е??????????


Не, не е проблем ако след като сгрешиш си поправиш грешката. Аз също греша но си поправям грешките , когато някой ми каже, че имам такава (малейй нещо съм се повредила звуча като снобарка Embarassed).

Общи условия

Активация на акаунт