Колички Бертони

  • 1 693
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 487
Вчера за първи път гледахме за колички и попаднахме на тази марка БЕРТОНИ, имат интересни модели и леки колички ,но са китайски, дали няма бързо да се чупят, някой ползвал ли е неща на тази марка и доволен ли е?

# 1
  • Мнения: 962
Здравей!
Ние сме с количка на Бертони,ползваме я вече близо 1г. и никакъв проблем не сме имали.Доволни сме.Нова я купихме за 130лв-комбинирана,с въртяща дръжка,предните колелета се въртят.Лека,маневрена.

# 2
  • Мнения: 4 447
Това,че сакитайски не значи,че са лоши. Ние имаме легло преносимо на бертони - доволна съм.Имам и шишета,играчки,гребене и четка,беберони и една залъгалка,но не съм доволна от нея само. туй то:) Peace Мисля,че количките им са мноог добри.

# 3
  • Мнения: 662
Ние сме с Бертони Галакси от година и седем месеца и не е мръднала,много съм си доволна само дето ми е молко тежичка(ама то и аз не съм много яка).Купихме я за 190лева има зимен кош,летен кош с 3 степени на облегалката,дъждобран,чанта и какво ли още не Grinning
Купи си Бертони няма да съжаляваш Peace

# 4
Аз пък съм недоволна от Бертони..чупливи са. Но всеки си знае де.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
А кой ви каза, че са китайски?! Бертони е шуменска фирма...

# 6
  • Мнения: 2 922
Имам Бертони Имола от сина ми. Ползвана е много. Още е в отлично състояние. Много маневрена и лесна за управление! Преди два дена се бях засилила да я продавам, защото си купих нова много хубава количка, но после се отказах  Laughing ще си я задържа още малко.

# 7
  • Мнения: 3 356
А кой ви каза, че са китайски?! Бертони е шуменска фирма...
Фирмата вносител е Шуменска-DIDIS

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Имам Бертони Имола от сина ми. Ползвана е много. Още е в отлично състояние. Много маневрена и лесна за управление! Преди два дена се бях засилила да я продавам, защото си купих нова много хубава количка, но после се отказах  Laughing ще си я задържа още малко.

и нашата е такава. Смятам още поне едно дете да отгледам с нея  Grinning

# 9
  • Мнения: 255
firmata moje da e shumenska no se pravi v Kitai po vsichko i lichi, no ne tova e vajnoto a tova che ne e testvana.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
firmata moje da e shumenska no se pravi v Kitai po vsichko i lichi, no ne tova e vajnoto a tova che ne e testvana.

По какво по- точно личи?! Това може да бъде изказване само на човек, който не е ползвал количка на Бертони...
А за тестването откъде разбра, че не е тествана, искам да го прочета и аз  Peace

# 11
  • Мнения: 748
..no ne tova e vajnoto a tova che ne e testvana.
на мен пък ми е интересно какво означава да е тествана?

.. и що като се огледам на разходка има толкова много колички бертони ако наистина са толкова чупливи? Wink

# 12
  • Мнения: 255
ами тествана значи че са и тествани платовете например, против алергии, избеляване и всичко каквото се сетиш това означава по принцип, но всеки си знае какво търси разбира се. същото важи и за пластмасата и метала. едно е да правиш Чико в Китай и завода да е на италианската фирма друго е да правиш нещо което е откраднато като модел и никой не наблюдава процеса на изработка.

# 13
  • Мнения: 330
В къщи също имаме преносима кошара на Бертони. Миналата пролет купихме и лятна количка на Бертони - Галакси. Много съм доволна и от кошарата и от количката. Количката е много лека, удобна и маневрена. количката съм я прала два пъти и въобще не се е променил цвета на плата от който е направена, т.е. не е избеляла. Също така детето ми не е получило никакви алергични реакции от този плат. Мисля че, продуктите им са тествани за безопасност. Аз лично много съм доволна.
ами тествана значи че са и тествани платовете например, против алергии, избеляване и всичко каквото се сетиш това означава по принцип, но всеки си знае какво търси разбира се. същото важи и за пластмасата и метала. едно е да правиш Чико в Китай и завода да е на италианската фирма друго е да правиш нещо което е откраднато като модел и никой не наблюдава процеса на изработка.
То по тази логика за тестването - че за коя фирма производител можете да кажете, че нещата им са тествани? Да не би да наблюдавате процеса на изработка?

# 14
  • Мнения: 873
и ние сме си харесали такава количка Peace между другото много стоки,в това число и колички, се произвеждат в китай,та ако ще марката да е австралийска-просто сглабянето в китай излиза най-изгодно,заради евтината работна ръка Simple Smile у нас пък,в малките градчета и селца се шие много скъпо бельо за франция,което дори не го пускат на пазара Sick

Общи условия

Активация на акаунт