Приемате ли новаци?

  • 2 580
  • 17
  •   1
Отговори
Поздравления,че Ви има!

# 1
  • Мнения: 4 324
Добре дошла при нас, но  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation възможно най-бързо да се изнесеш в другия форум  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 567
Здрасти Стефи,
добре дошла и много късмет да не стоиш дълго при нас.  Grinning
Разкажи нещо за теб- от кога правите опити, какви изследвания са ви правени.
Лек и слънчев ден от мен  Laughing

Шоши

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 185
здравей Стефи, но както са ти казали момичета пожелавам ти скоро да си в съседния форум

# 4
  • Мнения: 1 497
Приемаме, приемаме Стефи. Добре дошла на нашта територия. аз като гледам в тоя форум най-малко искри преминават. Много сме задружни. Нали момичета?

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Теди, аз не съм много суеверна, но чукни на дърво, а??? Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 634
Добре дошла и от мене... и както другите вече са казали и аз да кажа, да не се задържаш дълго при нас!

# 7
Накратко,Проблема е в съпруга ми.Той страда от така наречената ЕД.Опити правим от октомври м.г.За сега пие само билки и Вит.Е вМДД-400mg.

# 8
  • Мнения: 3 634
Стефи, би ли казала на глупавата мене (не искам да обиждам никой друг), какво е ЕД?

# 9
Цитат на: Мама от Финландия
Стефи, би ли казала на глупавата мене (не искам да обиждам никой друг), какво е ЕД?

Не се притеснявай,не си глупава.Диагнозата ЕД се използва предимно в медицинска среда.Означава Еректилна Дисфункция или наречена по народен език Импотентност.

# 10
  • Враца
  • Мнения: 5 185
доста деликатна тема Стефи, надявам се да сеоправят нещата колкото се може по-бързо. билките от къде са ви назначени и няма ли да е по-сигурно с лекарства
извинявай ако и тези въпроси са тъпи

# 11
Цитат на: wa_wa
доста деликатна тема Стефи, надявам се да сеоправят нещата колкото се може по-бързо. билките от къде са ви назначени и няма ли да е по-сигурно с лекарства
извинявай ако и тези въпроси са тъпи

 Не се притеснявай да питаш,нали за това сме тук за да си помагаме.Да освен билките и витамин Е пие Трибестан и Парадизо.Но процеса на лечение е бавен и така се получава,нали съм карък до можем да осъжествим близост извън фертилните ми дни т.е. обулацията.

# 12
  • Враца
  • Мнения: 5 185
радвам се, че мислиш така.
точно за това сме тук и да ти кажа честно момичета са страхотни. винаги се намира някой да те изслуша и да ти помогне, а и това, че имаме еднакви проблеми доста ни сближава, намираме разбиране една в друга.
с две думи сме приятелки, макар да с епознаваме от много кратко време-поне аз ги чувствам така.
между другото имаме дори и чат, където се събираме на сладки приказки.
ако искаш да се присъединиш някой ден към нас, отиваш на https://www.zachatie.org и там трябва да намериш линк към стазя за лафче, да си напишеш ник и готово

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Здравей и от мен Стефи. Малко късно се включвам, но все пак реших да те поздравя. Надявам се скоро да се оправят нещата и при вас. Стискам палци. Grinning

# 14
  • Мнения: 2 567
привет отново,
не знам, дали сте чували, но знам, че на мъже в подобна ситуация се препоръчва да се пие цинк. Пробвайте и с това, ако ви разреши лекуващия лекар.
Но важното според мен е, че е открита причината и че се лекува. В неделя гледах едно предаване тук, даваха точно за спермата и казаха, че дори и нито 1 сперматозоид да не произвежда мъжа, медицината е толкова напреднала, че може да се "изровят" образно казано сперматозоиди!
така че не губи кураж и най-вече-повече търпение.
Лека вечер  Bulb

Общи условия

Активация на акаунт