Музикални страсти и предпочитания нажежават немската земя 24

  • 10 839
  • 277
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 592
Ops, фтичка номер едно се мелдва!

Приятелка,аз все още съм майка на мацка, но да си дам компетентното мнение по въпроса с пенисите.Не на забелването, да на премахването на кожата. Няма да давам подробни обяснения, но въпроса с чучурите съм го изследвала подробно. Laughing Вервайте ми!

Мамунке, недей залага на женско, момче ще е. Тоест залаганията са още затворени. Отвярям букмейкърското бюро 6тия месец. Мъжът има идея , ако е момче , да го кръсти Фердинанд. Да си правят компания Пчеличката Мая и Ферди мравката.  Mr. Green

 newsm10

# 271
  • Мнения: 3 423
За име на темата "Слънце весело пече, цяло немско сладолед яде" Mr. Green.

Обичам те, бе, жена,
свали ме с тоз сладолед!

# 272
  • Мнения: 2 907
Лиске, не знаеш О2 как ни *******! Откога се плаща дори само ако звъннеш без отсреща да ти отговори нито човек, нито беантвортер? Имаме общо около час комуникация заедно и сметка за 180 евро! Знаете ли защо? Защото за всяко едно потърсване, като внимавах да не попадам на секретар ми се е отчитало по 40цента. Вие намирате ли това за нормално? Аз за първи път чувам да плащам за едното позвъняване.

# 273
  • Мнения: 592
Е , как така, мисти4на, неШо не мога да си представя zа О2, пък и zа която и да е друга хенди мрежа.
Та дори и от Франция да zвъниШ, би трябвало да не плаЩат ниЩо. Ти сигурна ли си, 4е не ти се вклйу4вал тел  бокс?  Thinking
А ходи ли при тях съсъ семтката да ги питаШ? Много ми е интересно какво са ти каzали. Аz самата съм на О2 и не съм имала такива или кавито и да са други неприятни иzненади.
А и друго съм се сетила да те питам_ във Франция иzполzват ли толкова много съкраЩения zа Щяло о неЩяло, както тук в Германия?
Зна4и слу4вало ми се е някой път, като 4ета малки обяви, особено zа коли, да не раzбера ниШо от съкраЩения.

# 274
  • Мнения: 3 423
Аз отдавна тръбя, че тия са манафи,
ама не знам, дали някой слуша. Трябва
да ги забранят със закон! Това не мога
просто да го повярвам, как така ще ви
начисляват пари, като не сте говорили.
Дори и роуминг да има, не трябва да ви
прихващат пари. Аз ще ги кюндигвам.

# 275
  • Мнения: 2 907
Повярвайте ми, моля ви! Не си измислям, нито преувеличавам. Абе, сега ще сканирам една част от фактурата, там се вижда нагледно. А аз звънях нарочно по няколко пъти един след друг, за да не се включва секретарят на любимия, уж да не плащам. Тоест при едно обаждане оставям да звъни 4 пъти, на 5тия път се включва секретар. Аз правя така 3, 4 пъти, докато мъжа ми чуе, понеже той работи на шумно място, не винаги чува звъненето. За това удоволствие само да му бийпна дет се вика, се плаща! 180 евро сметка!  Всяко бийпване ми е било 39 цента, а аз му бийпвах по 10 пъти на ден, понякога повече. Излиза че има роуминг и за най-прост бийп.

нико_лета, знам за какви обяви ми говориш, май навсякъде е така обаче.

# 276
  • Мнения: 1 242
мистик, мъжът ти  в Германия ли работи? Според мен, не ти, а той е плащал роуминг на твоите търсения. Подобна кретения са ни начислявали и при престой в България. Но това преди сто години. Безобразие! Разправяй се. Аз и секретаря бих изключила.

# 277
  • Мнения: 1 636
Аz винаги,като съм си вzемала нов номер съм иzклÜчвала веднага секретарят.Ако някой ме търси и аz не отговоря Ще ми пусне СМС.Не е нужно да се набутват.
Забеляzали ли сте,че Дед Мороz ни наблÜдава.Много често го zасичам.
Ето тук новата тема .

Общи условия

Активация на акаунт